'Jste naprostý vtip': Holger Rune a Novak Djokovič se v Římě utkají s rozhodčím Mohamedem Lahyanim

Dane Wednesday prohlásil: „Vždycky je to rozhodčí, díky kterému vypadám jako špatný člověk. Vždy.'Holger Rune a Novak Djokovič sice ve středu soutěžili na opačných stranách sítě, ale oba byli jednotní v převzetí předsednického rozhodčího Mohameda Lahyaniho.

výrobce tenisových raket

Rune nakonec zvítězil v římském čtvrtfinále 6-2, 4-6, 6-2 ve střetu, který viděl spoustu napětí směřujícího k jednomu z nejplodnějších sportovních rozhodčích a jeho vedení zápasu.Nejprve se objevila Runeova nelibost. Poté, co Lahyani rozhodl ve prospěch Djokoviče při hodnocení míče za stavu 2-3, 40-30, byl Dán nakonec zlomen a propadl 2-5. Během výměny se Rune vylily ze sebe emoce poté, co prošla historií páru.

'Poslouchej mě. Měl jsem tě třikrát nebo čtyřikrát a pokaždé, když hrajeme, chybíš,“ vyprávěl 20letý hráč. 'Ty jsi naprostý vtip, člověče.'

Rune nechává Lahyaniho mít ve druhém setu pozdě.Zatímco se Patrick Mouratoglou snažil uklidnit nasazenou sedmičku z tribuny a Djokovič naslouchal a podával vlastní ikonické pohledy, Rune neskončil.

živý přenos orli vs baliči

'Ten chlap je vtip,' řekl, když se krátce otočil k Mouratoglouovi, než pronesl poslední řádek poznámky. 'Vždycky je to rozhodčí, kvůli kterému vypadám jako špatný člověk. Vždy.'V rozhodujícím setu byla řada na Djokovičovi, aby řekl svůj názor na Lahyaniho den v práci.

Djokovič podával za stavu 0-2, 15-30 a dostal varování za překročení času. Zmatený rozhodnutím přistoupil ke Švédovi.

Djokovič a Lahyani vyřešili své neshody ve třetím setu.

Lahyaniho vysvětlení bylo, že partitura se volá nejprve italsky a poté anglicky.

'Ale jaké je to drama čekání mezi Angličanem a Italem?' zeptal se Djokovič, než vyvolal ještě větší dotaz. 'Co, hraješ tady nebo co?'

'Takhle to děláme,' ujistil Lahyani.

'Takhle co děláš?' odpověděl šestinásobný šampion. „Proč nahráváte skóre 20 sekund? Jen dopiš skóre, proboha.'

Rune se proti 22násobnému vítězi majoru zlepšil na 2-1 a dosáhl svého druhého semifinále Masters 1000 v evropském houpačce na antuce (druhý v Monte Carlu).

Trump rally tulsa ok živé vysílání

Populární Problémy

Pablo Andujar představil v úterý obrovské rozrušení, když ve druhém kole 2021 Geneva Open porazil Rogera Federera 6: 4, 4: 6, 6: 4.

Box

Jak vyrazit rychlostí. Někteří lidé mají výbušnější svaly než ostatní, a proto mohou generovat rychlejší údery. Cvičením a správnou technikou však můžete rychlost úderu zvýšit. Nezapomeňte se správně zahřát a trénovat ...

Iga Swiatek se v úterý ocitla v díře během závěrečných fází svého otvírače z Eastbourne proti místní naději Heather Watson.

V průběhu let byli tenisoví fanoušci po celém světě nadšeni kvalitním tenisem v Paříži.

Po několika letech zpustošených zraněními se Nadal v Riu 2016 prosadil.