Line Calls, přednese FanDuel: Holger Rune vs. Andrey Rublev, finále Monte Carlo

Rublev přečkal Runea v pětisetové rvačce na Australian Open v roce 2023, takže dánský fenomen se snaží převrátit scénář.SLEDUJTE VÝŠE: Line Calls, uvádí FanDuel: French Open Women’s Futures

V neděli se Holger Rune a Andrey Rublev střetnou ve finále Rolex Monte-Carlo Masters. Semifinále už bylo pro nás všechny lahůdkou, Rublev porazil Taylora Fritze v zábavném třísetovém zápase a Rune překonal Jannika Sinnera v napínavém trojsetu. Je však třeba poznamenat, že setkání Rune se Sinnerem trvalo téměř tři hodiny. A hrálo se pozdě v noci kvůli zpoždění deště, takže bude zajímavé vidět, jak jeho tělo vydrží.I když se Rune potýká s určitou únavou, je těžké nemít rád, že vyhrál tento titul. Tito dva se setkali v legitimní klasické hře na Australian Open v lednu, kdy Rublev vyhrál nad Rune 6-3, 3-6, 6-3, 4-6, 7-6 (11-9). Byl to zápas tam a zpět, při kterém Rune vyfoukl vedení 5:0 – a později dva mečboly – ve svém tiebreaku v pátém setu. Rune toho dne vypadal jako lepší z těchto dvou hráčů, ale hrál kvůli zranění a v klíčových okamžicích udělal několik chyb – což by se u 19letého hráče dalo očekávat. Ale Rune vyhrál jediné další setkání mezi těmito dvěma, které se konalo během jeho prohlášení o titulu 2022 Paris Masters. Nyní se ti dva utkají v situaci, která pravděpodobně upřednostňuje Rune. Je to poprvé, co Rune a Rublev kvadraturují na antukovém kurtu.

Je to poprvé, co Rune a Rublev kvadraturují na antukovém kurtu.Pokud Rune dokáže najít způsob, jak se rychle uzamknout poté, co vyhrál epický zápas proti Sinnerovi, bude to jeho zápas, který prohraje. Fenomén teenagerů vypadá jako součást antukového hřebce, protože je tvrdý jako hřebíky a pozoruhodně dobře se pohybuje. Rublev není žádný troškař, pokud jde o pokrytí kurtu, ale není tak plynulý jako Rune. A zatímco Rublev má trochu více síly od základní čáry, Rune je dobrý v přesměrování tempa. Není těžké si představit scénář, ve kterém se skutečně dostane Rublevovi pod kůži tím, že odebere vítěze a přinutí ho hrát extra míče. Rune to v sobotu se Sinnerem velmi ztížil, dokonce způsobil, že Ital se dost hádal.Rune je také o něco silnější mentálně, než byl v Melbourne, a dokázal to ve své výhře nad Sinnerem. To by mu tentokrát mělo pomoci hrát o něco lépe v klíčových bodech a je také těžké ignorovat, že zde bude mít na mysli pomstu. Po semifinálové výhře si všiml, že nerad přemýšlí o zápase Australian Open, a dal si záležet na tom, aby řekl, že jeden z těchto dvou hráčů se posune na 2:1 v jejich sérii head-to-head. To ukazuje, že Rune jasně přemýšlí o tomto zápase a musíte milovat tuto soutěživost.

Za zmínku také stojí, že Rune je na hřišti velmi charismatickým hráčem a jeho vzplanutí pro drama by se zde mohlo Rublevovi dostat do hlavy. Rublev je tam trochu horký, přestože je jedním z nejhezčích kluků na ATP Tour. Nebylo by šokující, kdyby Runeovy dovádění přinesly to nejhorší v Rublevu. Ale ať tak či onak, Rune má prostě o něco více hry než Rus a zdá se, že je na čase, aby vtiskl svou pečeť do mužské hry. Všichni mluví o Carlosi Alcarazovi a Sinnerovi, ale Rune má nyní příležitost vyhrát druhý titul Masters 1000, než si Ital připíše svůj první. Vzhledem k jeho dráze bude světová devítka z této šance nadšená.Linkový hovor: Rune To Win (-155)Populární Problémy

Jak zorganizovat firemní zázemí. Podnikový ústup může být jen změnou prostředí, které potřebujete k dokončení věcí, vyřešení celopodnikového problému nebo jen k získání nové perspektivy. Firemní zázemí spojuje podnikání s trochou zábavy, ...

Vysoce uznávaný hit FX série Fargo je zpět pro sezónu 4. Zde je návod, jak můžete sledovat online streamování nových epizod.

Je to 2019 Latin American Music Awards. Získejte přehled o tom, kdy se vysílají Latin AMA, kanál a jak jej sledovat online prostřednictvím živého přenosu.

LiAngelo Ball a sršni se v neděli utkají s Blazers v Summer League. Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat hru živě online.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos páteční hry Bulls vs Grizzlies online. Zahrnuje možnosti pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi a mimo trh.