Madrid Otevřeno: Victoria Azarenková odstoupila, Petra Kvitová byla vyřazena

Victoria Azarenka během dřívějšího zápasu na Madrid Open

Victoria Azarenková během předchozího zápasu na Madrid Open 2016

Victoria Azarenková oznámila, že ve středu zasáhla Madrid Open, nejformovanější hráčka sezóny, kvůli střednímu zranění zad, že z tohoto prestižního turnaje Premier Mandatory odstoupila. Čtvrtá nasazená hrála svůj zápas třetího kola později během dne proti 19leté Američance Louisě Chirico, která nyní postupuje do čtvrtfinále.

Čtěte také: Madrid Open Round-up: Rafael Nadal, Andy Murray postup; Martin Del Potro rozčiluje Dominica Thiema

Bývalá světová jednička hrála letos se sebevědomím a dosáhla titulu v Brisbane, Indian Wells a Miami. Přestože je antuka její nejméně úspěšný povrch, v Madridu se jí dařilo a v každém ze svých prvních dvou kol neprohrála více než šest her.

Ale Běloruska si bohužel během úvodního zápasu vylepšila záda, která se nikdy úplně nezhojila. Během středečního tréninku ještě jednou pocítila nepohodlí a řekla si, že by bylo rozumnější odhlásit se z French Open za méně než tři týdny.

Bohužel ve svém prvním zápase si myslím, že jsem si trochu vylepšil záda. Byla opravdu zima a, nevím, myslím, že je mnohem snazší se trochu zranit, když je taková zima, řekla Azarenková a dodala: Dnes před mojí tenisovou rozcvičkou to bylo lepší, ale jakmile jsem začala trefením se to vrátilo.

Gavrilová získává své druhé vítězství v řadě nad Kvitovou

Azarenková nebyla ve středu jedinou velkou obětí, protože událost přišla také o obhájkyni titulu Petru Kvitovou. Pátá nasazená Češka se propadla na porážku 3-6, 4-6 vycházející australské hvězdy Darii Gavrilové, která jí ukázala dveře i na letošním Australian Open.

Snadná výhra pro Halepa

jak si vybrat badmintonovou raketu

Ztráta dvojnásobného vítěze ponechává Simonu Halepovou jako vicemistryni roku 2014 jako jediné top 10 hráčky, která ještě zůstala v losování Madrid Open, který za poslední tři dny zaznamenal exodus semen. Šestá nasazená Rumunka nikdy nezaváhala při demolici rabatské šampionky Timea Bacsinszky 6-2, 6-3.

Švýcarka měla za sebou sérii sedmi vítězných zápasů, ale rychlý obrat z marockého hlavního města do španělského hlavního města si na ní vzal svou daň, protože se dostavila únava. Nicméně úvěr by neměl být vzat Halepovi, který vypálil 19 vítězů za Bacsinszkého proti 18 nevynucených chyb, které jí zpečetily místo ve druhém madridském čtvrtfinále za tři roky.

Populární Problémy

Každý z nás v té či oné době má pocit, že se o nás svět nestará tak, jak bychom chtěli. Pokud jste v té funky nějakou dobu, možná je čas začít jednat. S rychlým přepracováním vašeho myšlení a několika společenskými ...

Jak nosit umělou kožešinu. Umělá kožešina je okouzlující a svědomitá alternativa oděvu ze zvířecích kožešin. Stejně jako u běžné kožešiny, i umělá kožešina bývá módní záležitostí, takže má smysl naplánovat si zbytek svého outfitu kolem umělé kožešiny ...

Tenisové bodování a pravidla jsou dost komplikovaná a neexistuje jednotný názor na to, jak vznikly.

Jednadvacetiletý Alejandro Davidovich Fokina vzhlíží ke své krajance Rafaelovi Nadalovi pro jeho mentální sílu. Nadal nedávno získal 13. titul Roland Garros, čímž Rogera Federera svazoval za nejvíce Slamů v historii mužského tenisu.

Zde je seznam nejlepších 10 nejlepších raket Babolat Tennis, které zdokonalí vaše herní dovednosti na Court.

USA budou v červenci hostit vítěze Chorvatska a Belgie.