Jak sledovat stát Wichita vs Basketbal USF 2020Getty USF Bulls hlídá Davida Collinse.

Basketbalový tým USF Bulls bude v úterý hostit akci Wichita State Shockers in American Athletic Conference v Yuengling Center v Tampě na Floridě.Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (začátek v 19:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte Wichita State vs Jižní Florida žít na ESPN+ přímo zde:

boduje tenis

Sledujte na ESPN+ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a HuluJakmile se zaregistrujete do ESPN+, Wichita State vs South Florida můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .

jak na raketbal

Náhled státu Wichita vs Jižní Florida

Shockers před týdnem vyrazili na zlatý hurikán Tulsa 69-65 na silnici ve svém prvním letošním testu AAC.

O tři dny později porazili doma Emporia State Hornets 73-57 divize II, aby se v sezóně zlepšili na 3-2. V polovině přestávky vedl Wichita State 45-26 a 11 Shockers se přihlásilo na více než 10 minut.

Myslel jsem, že jsme dnes večer odehráli dobrých 28 minut, řekl prozatímní hlavní trenér Wichita State Isaac Brown Orel Wichita . Myslel jsem, že v první polovině jsme z toho dostali to, co jsme z toho chtěli dostat. Chtěli jsme zapracovat na našem tisku, chytit míč a vyrovnat se. A chtěli jsme do hry dostat nějaké mladé kluky a podívat se, co máme, a dokázali jsme to.

Útočník útočníků Morris Udeze získal 18 bodů a nasbíral 3 bloky, oba týmové maxima, a za pouhých 14 minut akce střílel z pole 7 na 7. Junior se také dopustil několika faulů; v sezóně má v průměru 3,4 faulu za pouhých 17,8 minut na zápas.

Pokud se vyhnu problémům s faulem, mám pocit, že mohu hru ovlivnit (více), a na tom jsem pracoval, řekl Udeze podle The Wichita Eagle. Snažím se jen nefaulovat, mějte ruce vzhůru, abych mohl pořád hrát takovéto hry.

mývalové čpavkové tenisové míčky

5-2 Bulls po sobě jdoucích těsných vítězství-vyhráli Wofford Terriers 58-56 v Atlantě zpět 12. prosince, poté otevřeli svou AAC břidlici silničním vítězstvím 74-71 nad Cincinnati Bearcats ve středu za juniorským útočníkem Alexisem Yetna má 16 bodů, 12 odrazů.

Kvůli pandemii COVID-19 Bulls v této sezóně ještě nehráli domácí zápas před fanoušky. USF plánuje přijmout zhruba 1200 diváků do zhruba 10 000 kapacitního centra Yuengling pro střet s Shockery.

Bude to speciální, o tom není pochyb, řekl hlavní trenér Bulls Brian Gregory v pondělním konferenčním hovoru podle Tampa Bay Times . Všechno, co můžete udělat, má letos malý bonus navíc za všechno, čím si tito hráči prošli.

Tým již měl dva zápasy zrušené kvůli opatřením proti koronaviru.

Snažíme se být tak flexibilní, jak jen můžeme, a to nejen podle rozvrhu, ale díky každodenním praktikám, podobné věci, řekl Gregory, pro Tampa Bay Times. Když dostanete příležitost hrát, opravdu toho chcete využít.


Populární Problémy

Trubkový buben z PVC, také známý jako tubulum, označuje tanga vyrobený z PVC trubek. Původně vynalezen v Austrálii, thongofon je jedinečný bicí nástroj, který vypadá jako velký xylofon a zní jako ...

Serena Williams Madrid, 4. května (IANS) Americká profesionální tenistka Serena Williamsová i nadále vede Ženskou tenisovou asociaci (Ž.

V pátek se Vikingové a Svatí střetnou o vánočním zápase. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

UCF a South Florida se setkají v pátek ve fotbalové iteraci 2020 o soupeření I-4. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Roy Cohn je předmětem nejnovějšího HBO dokumentu Bully. Zbabělec. Oběť.' Pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO, podívejte se, jak to sledovat online.