Australian Open 2021: Ashleigh Barty vs Ekaterina Alexandrova preview, head-to-head & prediction

Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Ashleigh Barty vs (29) Ekaterina Alexandrova

tenisový bodovací list

Datum: 13. února 2021

Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)

Místo: Melbourne, Austrálie

Kategorie: Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna: 80 milionů AUD

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Indie - Sony Six


Ashleigh Barty vs Ekaterina Alexandrova náhled

V kterémkoli jiném roce nesla Ashleigh Bartyová na svých širokých bedrech velkou tíhu očekávání. 24letá žena je na 1. místě na světě a usiluje o to, aby se stala první Australankou, která od roku 1978 vyhrála svůj domácí Slam.

Ale tato očekávání byla zmírněna, protože Barty se rozhodl, že nebude soutěžit, když turné pokračovalo v srpnu, místo toho raději zůstal doma.

Barty se minulý týden vrátil ke konkurenční akci a vyhrál titul Yarra Valley Classic. A bývalý šampion French Open na tuto dynamiku navázal dvěma dobrými výhrami v Melbourne Parku.

sledujte válku světů online zdarma
Ekaterina Alexandrová

Ekaterina Alexandrová

Bartyho soupeřem ve třetím kole bude šestadvacetiletá Jekatěrina Alexandrová. Ruska je v současné době na světovém žebříčku číslo 32, což je o něco méně než její nejlepší umístění v kariéře na 25. místě.

Alexandrová je v dobré formě sama. V Abú Zabí dosáhla posledních 16 a minulý týden semifinále na Gippsland Trophy, kde si připsala velká vítězství nad úřadující šampionkou French Open Igou Swiatek a světovou dvojkou Simonou Halepovou.


Ashleigh Barty vs Ekaterina Alexandrova proti sobě

Ashleigh Barty a Ekaterina Alexadrova se na WTA Tour nikdy nehrály, a proto je jejich vzájemný zápas momentálně 0: 0.


Predikce Ashleigh Barty vs Ekaterina Alexandrova

Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Ekaterina Alexandrova přenesla svoji dobrou formu z minulého týdne na čtrnáctidenní Australian Open. Zaznamenala působivé výhry nad Martinou Trevisanovou a Barborou Krejčíkovou, obě se odehrály ve dvou setech.

Ashleigh Barty však tento týden vypadala ještě působivěji. V prvním kole neprohrála zápas proti Dance Kovinic a následně s výhrou 6-1, 7-6 nad krajankou Dariou Gavrilovou.

Rick and Morty sezóna 4 epizoda 2 online zdarma

Alexandrová má tvrdou hru a od základní čáry dává přednost velkým úderům. Na druhou stranu je Bartyho hra plná rozmanitosti. Australan může rozpoutat těžké údery země, ale může je také promíchat s plátky, házet výstřely a nájezdy do sítě.

Barty vypadá po dlouhé přestávce osvěžená a zdánlivě připravená dostát svému očkování č. 1. Když se Australan za poslední rok naučil zvládat očekávání, je favoritem na vítězství v tomto třetím kole.

Předpověď : Ash Barty vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak rozmotat Newtonovu kolébku. Newtonova kolébka může sloužit jako dekorace, vzdělávací hračka nebo vědecký nástroj k prokázání fyzikálních principů. Jeho základní funkcí je ukázka principu zachování hybnosti ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní basketbalové hry Kansas State vs TCU online. Oba týmy se snaží prolomit pokračující prohry.

Výhra ve dvou setech nad Stevem Johnsonem viděla, jak Roger Federer připravil střetnutí BNP Paribas Open s Rafaelem Nadalem.

Jak zmenšit těžká stehna. V naší kultuře založené na image je snadné zapomenout, že každý má na svém těle něco, co se mu nelíbí a že důležitou součástí osobního štěstí je naučit se přijímat to, jak vypadáme. Tento...

Jak nosit sametový blejzr. Kdokoli může nosit sametové blejzry, aby svým outfitům dodal přepychovou vizuální přitažlivost. Tento slavný, všestranný módní kousek je elegantním ležérním vzhledem, který lze nosit i jako společenský oděv. Samet se dobře páruje s většinou ...

Rafael Nadal se bude tento týden těšit na svou neuspokojivou porážku ve třetím kole na Citi Open, když v Torontu zahajuje nabídku na rekordní šestý titul Canadian Open.