Kouzelný Murray skrz jako Tsonga klesá

Británie má svého prvního wimbledonského finalistu dvouhry mužů od roku 1938, poté, co se okouzlující výkon Andyho Murraye ukázal natolik silný, že v pátek porazil Jo-Wilfrieda Tsongu ve čtyřech setech.

Světová č. 4, která nyní zlikvidovala pátého nasazeného Francouze při sedmi z osmi příležitostech, s nimiž se setkali, předváděla převratné ukázky, ale rozběhla se na zem.

V úvodním setu bylo možné jeho servisní hru nejlépe popsat jako nekonzistentní, ale byla mnohem lepší než ta Tsonga, která ve srovnání s nekontrolovatelným Skotem vypadala netypicky pomalá. Ve skutečnosti se Murray okamžitě zlomil a položil značku, ze které jen zřídka pokulhával v prvních dvou setech a včas se dostal k vítězství v první sadě 6: 3.

Pokud je základem výzvy Tsonga surová síla, pak byste to z úvodních shromáždění nehádali. Brit vypadal zdatnější, svěžejší a skutečně silnější než statný Francouz a rozpoutal sérii hrůzostrašných vítězů crossových soudů srovnatelných s velikány této hry.

Tsonga se na celém okruhu bojí za jeho hrůzostrašný úder a nikdy neříkající postoj. Nicméně na začátku wimbledonského semifinále, kdy se tyto atributy měly plně projevit, na něj naráželi s vážnými důsledky, Murray se ve druhém opět zlomil a vypadalo to, že pravděpodobně dokončí nekontrolovatelné tři setové výprasky. Vzal set 6: 4 a vypadal stejně působivě jako kdykoli v jeho stále slibnější kariéře.

A pak. Tsonga najednou s malým varováním vyskočil k životu. S každým zamračením jeho opičích rysů vyrostl do vitální třetí sady, přičemž jeho zvířecí rám 6 stop a 2 palce se dostal do popředí, když zápasil o držení hybnosti her. Murray, jehož nedávná forma naznačovala propad jeho dříve křehké mentality, převzal ve světlech reflektorů králíka a pro velké části sady vypadal znepokojivě špatně vybaven na to, aby se vypořádal s brutální fyzičností svého protivníka. 6-3 Tsonga. Hrajte dál!

Pocit očekávání kolem Centrálního dvora se změnil v úzkost, když si oba sportovci prohlédli úvodní výměny čtvrté sady. Tsonga si zachoval veškerou důležitou hybnost, ale s každou další hrou se Murray vplížil zpět do ní, čímž znovu potvrdil naparování a sebevědomí, které projevoval v úvodních hodech. Každý hráč v rychlém sledu střídal rozbité hry a s každým napjatým shromážděním se zdálo stále pravděpodobnější, že je oba oddělí. Když se starý Murray setkal se službou Tsonga, která měla set dostat do patové situace 6: 6, produkoval bezpečný tenis a čekal, až se jeho chyba vrhne na místo ve finále. Ne Lendlův Murray. Získal druhý ze dvou mečbolů, čímž porušil podání, aby potvrdil své místo po boku Rogera Federera v nedělním finále.

V stále fascinujícím létě britského sportu bere Murrayův wimbledonský výkon doposud vrchol jako nejlepší výkon. Pokud má porazit legendární Švýcary a zvednout trofej před svou věrnou podporou, pak žádné kriketové vítězství, vítězství Wigginse nebo dokonce olympijský úspěch nebude odpovídat majestátu „Andy Murray - wimbledonský šampion“.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Giants vs Redskins online bez kabelu

Navarro získala zpět hodnocení WTA Top 10, ale na Madrid Open ji porazila nejlepší nasazená Serena Williamsová.

Je tedy načase, aby se ten starý řetězový plot vydal cestou dodo. Odstranění „plotové textilie“ nebo samotného řetězu je snadná část. Odstranění samotných sloupků plotu vyžaduje více úsilí a někdy použití kamionu nebo ...

Platýs obecný je typ britského platýse, který má jasně oranžové skvrny a pochází z vod Spojeného království. Platýs obecný je k dispozici po celý rok a lze jej koupit čerstvý nebo zmrazený a filetovaný nebo celý. Existuje mnoho způsobů, jak si to užít ...

Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní hru Patriots vs Bengals 15. týden naživo, pokud nemáte kabel.

Chcete v roce 2017 sledovat živý přenos her Steelers bez kabelu? Zde je kompletní přehled všech vašich možností.