Přímý přenos basketbalu z Michiganu vs Minnesoty: Jak se dívat online

Michigan v Minnesota Basketball

Getty

Uzavřený v trojcestné remíze o první místo na vrcholu Velké desítky, č. 7 Michigan čelí ve čtvrtek večer těžké zkoušce na silnici proti Minnesotě.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány na ESPN, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících živých televizních přenosů bez kabelu služby:

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny obsahují ESPN.

Zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, PlayStationu 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Náhled Michigan vs Minnesota

I když v současné době jsou projektováno jako 10 semen v turnaji NCAA jsou Golden Gophers pevně zakořeněni uvnitř notoricky známé bubliny. Jejich hodnocení v pokročilých analytických modelech je tak velké (46 KenPom , 48 Sagarin a 50. v SÍŤ ), ve hře Big Ten je jim jen 7–8 a ve špatných časech bojují se čtyřmi ztrátami z posledních pěti.

Vítězství ve čtvrtek večer by okamžitě odstranilo většinu tlaku z Minnesoty.

V prvním zápase mezi těmito týmy 22. ledna se Michigan odrazil od pozdního návratu a díky buzerátoru Charlesa Matthewse vyhrál výhru 59-57, ale Golden Gophers byli doma rozhodně lepší.

Měli jsme doma pár dobrých ofenzivně. Na cestě jsme neměli žádné dobré, Řekl hlavní trenér Minnesoty Richard Pitino . Musíme pochopit, kde získáváme dobré záběry. Držte se popravy. Stejný přestupek, který produkuje 90 proti Iowě, 80 proti Verso Illinois a 80 proti opravdu defenzivnímu týmu z Indiany. Je to jen v zásadě zdravé. Nepřevrátit míč je opravdu důležité.

Minnesota je doma 6: 2 ve hře Big Ten. V těchto hrách dosahují průměrně 77,25 bodů na zápas s ofenzivním hodnocením 114,4

Samozřejmě, zatímco viset 92 na Iowě nebo 86 na Illinois je hezké, dělat proti Michiganu je úplně jiný příběh. Obrana Wolverines je elitní ve všech aspektech, protože se umístila na druhém místě v národě v upravené obranné účinnosti, sedmá v efektivní obraně procenta branky, osmá ve dvoubodové obraně branky z branky, 26. v tříbodové obraně branky z branky a 24. v defenzivním odskakujícím procentu.

Při vítězství 65-52 nad Marylandem-čtvrtým nejúčinnějším přestupkem ve Velké desítce-drželi Wolverines Terps 27,3 procenta střelby z hlubokých a vynucených 16 obratů.

Nepochyboval jsem, že naše obrana bude silná, řekl po vítězství hlavní trenér Michiganu John Beilein.

Ofenzíva Minnesoty proti obraně Michiganu není zcela nezastavitelná síla vs. nepohyblivý předmět, ale je dostatečně přesvědčivá, aby vyžadovala vaši pozornost v poměrně klidné noci ve vysokoškolském basketbalovém světě. A když Gophersové zoufale touží po výhře určující životopis, nebylo by překvapivé vidět je rozčilené před domácím publikem.


Populární Problémy

Analýza šancí Rogera Federera, který míří na akci First Masters 1000 v Indian Wells.

Velký porce John Isner bude čelit síle Stefanose Tsitsipase v 16. kole na Cincinnati Masters 2020. Isner zatím vede Tsitsipas s náskokem 2: 1.

Tenis je velmi konkurenceschopný a populární sport, který si každý den užívá mnoho lidí na celém světě. Ale zatímco většina lidí si užívá tenis jako minulost nebo koníček, existují tací, kteří touží být profesionálním tenistou. Profesionální...

Jak posílit klouby. Udržování zdravých kloubů je zásadní pro vaši schopnost zůstat aktivní a bez bolestí, jak stárnete. Cvičení je skvělý způsob, jak uvolnit ztuhlé nebo citlivé klouby, pokud je řádně chráníte. Jestli ty...

Jak léčit artritidu u rotvajlerů. Artritida, stav postihující klouby, se běžně vyskytuje u psů. Https://www.petmd.com/dog/general-health/evr_dg_arthritis_how_to_recognize_and_manage_the_condition?

Jak odstranit žluté bělidlo z bílých bot. Použití bělidla může být skvělý způsob, jak z bílých bot odstranit špínu a špínu. Pokud však necháte bělidlo příliš dlouho nebo jej řádně nezředíte, může za sebou zanechat žluté skvrny ....