Jak se dívat na speciální akci L’Oreal Women of Worth online zdarma

Na snímku:

NBC Na snímku: klíčové umění „Ženy, které stojí za to“NBC se spojila s L’Oréal Paris, aby oslavila 15. výročí podpisového filantropického programu značky Women of Worth ve stejnojmenném televizním speciálu, který bude vysílán ve středu 25. listopadu ve 20 hodin. ET/PT na NBC.Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Ženy, které stojí za to streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Ženy, které stojí za to živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:jak se dívat na wimbledon 2019

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Ženy, které stojí za to žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s 3denní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Ženy, které stojí za to živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Women of Worth“Hrát si

L'Oréal Paris Women of Worth Special - Oslava mimořádných žen s Evou Longorií a dalšími Eva Longoria, Elle Fanning, Aja Naomi King a další ctí 10 neobyčejných každodenních žen, které se oddávají dávání. Sledujte ve středu 25. listopadu v 8/7c na NBC pozoruhodné Women of Worth L’Oréal Paris. Přihlaste se k odběru Více: bit.ly/NBCSub Stream na Peacocku: bit.ly/StreamPeacock NBC ON SOCIAL: YouTube: youtube.com/nbc Twitter: Twitter.com/NBC Facebook: Facebook.com/NBC Instagram:… 2020-11-19T20: 20: 05Z

Ženy, které stojí za to je pojmenována podle podpisového filantropického programu značky L’Oréal Paris. Tento speciál k 15. výročí upozorní na 10 žen, které ve svých komunitách dělají mimořádný rozdíl.

Speciál bude představovat kultovní mluvčí L'Oréal Paris, včetně Camily Cabello, Violy Davisové, Elle Fanningové, Aja Naomi Kinga, Katherine Langfordové, Evy Longoriové, Andie MacDowellové a Helen Mirrenové, kteří provedou diváky výjimečným příběhem každé ženy o síle , komunita, advokacie, zmocnění a odolnost.

Už 15 let L’Oréal Paris umocňuje příběhy výjimečných žen po celé zemi, které nás naučily skutečnému významu vracení, řekl Ali Goldstein, prezident společnosti L’Oréal Paris USA. Je nám ctí vstoupit do této nové éry programu díky partnerství s NBCUniversal, abychom mohli své příběhy přenést na národní scénu, a v tomto procesu podporovat a inspirovat tento pocit hodnoty u ostatních.

Jsme hrdí na to, že můžeme osvětlit pozoruhodné úspěchy této mimořádné skupiny žen, řekl Doug Vaughan, výkonný viceprezident pro speciální programy NBC Entertainment. Jaký lepší čas než v předvečer díkůvzdání zaměřit pozornost na ty, kteří se tolik věnují sobě, pro zlepšení ostatních.

co je tiebreak v tenise

Program L’Oréal Paris Women of Worth, který je již 15. rokem, podporuje a posiluje úsilí žen, které prosazují nedostatečné služby, posilují vlastní hodnotu a vytvářejí pozitivní změny ve svých komunitách. S různorodým zázemím, zkušenostmi a vášněmi představují Women of Worth 2020 příčiny počínaje vzděláváním komunit Latinx o nebezpečích zneužívání opioidních receptů až po poskytování bezplatné zdravotní péče komunitám přistěhovalců a destigmatizaci duševních chorob. Každý vyznamenaný získává finanční prostředky pro svou neziskovou organizaci a také podporu prostřednictvím placených národních médií, možnosti vzdělávání a školení.

Speciál NBC bude obsahovat exkluzivní rozhovory a obsah s oceněnými L’Oréal ParisWomen of Worth 2020 a jejich neziskovými organizacemi:

  • Cheryl Ann Wadlington - Philadelphia, PA; Zakladatelka a výkonná ředitelka The Evoluer House: vybavuje podvýživené a marginalizované dívky barev prostřednictvím vysoké školy a připravenosti na kariéru, učí je prolomit cykly chudoby a jít si za svými sny.
  • Marta Michelle Colon - New York, NY; Chief Collaboration Officer, Be Gutsy: vzdělává komunity Latinx o nebezpečích zneužívání předpisů prostřednictvím místních partnerství, příležitostí mentorství a programů zdravotní péče.
  • Leah Juliett - Wolcott, CT; Zakladatel a výkonný ředitel, March Against Revenge Porn: odstraňuje zneužívání image prostřednictvím globálního organizování zdejších občanů, národních protestních pochodů, podpory médií, služeb podpory obětí, federálního lobbingu a přímé legislativní akce.
  • Danielle Boyer - Troy, MI; Zakladatel a generální ředitel, The STEAM Connection: vytváří rozmanité, dostupné a dostupné vědecké, technické, inženýrské, výtvarné a matematické vzdělávací materiály pro domorodé obyvatelstvo a děti barev, a to především prostřednictvím robotiky.
  • Stephanie Gattas - Boerne, TX; Zakladatelka a generální ředitelka Růžových baretů: vzdělává a poskytuje pomoc aktivním ženám z amerických ozbrojených sil a záchranářům, kteří hledají pomoc při PTSD, vojenském sexuálním traumatu a boji proti traumatickému stresu.
  • Noelle Lambertová - Manchester, NH; Zakladatel nadace The Born to Run Foundation: poskytuje mladým amputátům specializovanou protetiku, která jim umožňuje vést naplňující život a plnit si své sportovní sny.
  • Gulshan Harjee - Clarkston, GA; Spoluzakladatel a hlavní lékař, Clarkston Community Health Center: poskytuje bezplatnou nejmodernější lékařskou péči těm, kteří to potřebují, v celém metru-Atlantě, včetně přistěhovaleckých, uprchlických, nepojištěných a podpojištěných skupin.
  • Lindsey Wimmerová - Eden Prairie, MN; Výkonný ředitel nadace The Star Legacy Foundation: zvyšuje informovanost, obhajobu a výzkum související s mrtvě narozenými dětmi, stejně jako snižuje ztrátu těhotenství a poskytuje péči rodinám, které se s takovými tragédiemi setkávají.
  • Barbara Rhode - Petrohrad, FL; Zakladatelka a prezidentka představenstva iniciativy Red Tent Women’s Initiative: licencovaná manželská a rodinná terapeutka pracující se ženami uvězněnými ve vězení Pinellas County s cílem implementovat pozitivní zvládací schopnosti a vyřešit trauma, závislost a sociálně -ekonomické znevýhodnění.
  • Diana Chao - Claremont, CA; Zakladatel a výkonný ředitel Letters to Strangers: destigmatizuje duševní choroby a zlepšuje přístup k cenově dostupné a kvalitní péči o duševní zdraví prostřednictvím anonymních výměn dopisů informovaných o terapii, vzájemného vzdělávání založeného na vědeckých poznatcích a prosazování zásad na místní úrovni.

Každý rok je 10 žen uznáno jako Women of Worth, které dostávají 10 000 dolarů na podporu své filantropické práce. Jeden z 10 vyznamenaných je vybrán lidovým hlasováním, aby byl jmenován Národním vyznamenaným, který obdrží dalších 25 000 $ na její věc.

The Ženy, které stojí za to speciální vysílání Středa 25. listopadu ve 20 hodin ET/PT na NBC.


Populární Problémy

Intenzivní soupeři River Plate a Boca Juniors nakonec v neděli uzavírají finále Copa LIbertadores. Zde je návod, jak sledovat zápas online, pokud jste v USA.

V sobotu se Irsko a USA sejdou na svém posledním podzimním mezinárodním testovacím zápase ragby v roce 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud jste ve Spojených státech.

Jak ukázat dívce, že ji miluješ. Pokud milujete dívku, je důležité jí to dát najevo. Pokud jste ale příliš stydliví nebo nervózní na to, abyste tato tři malá slova řekli nahlas, nebojte se. Existuje mnoho způsobů, jak můžete dívce ukázat, jak vám na ní záleží, prostřednictvím ...

Co se stane zloději, když se pokusí ukrást telefon superhrdiny Sereny Williamsové?

Wimbledon 2014: Nick Kyrgios připomíná Cashovi mladého Philippoussis.