Miloš Raonic hraje šílený bekhendový volej proti Stanovi Wawrinkovi v Rotterdamu

Stanislas Wawrinka má jeden z nejlepších bekhendů v oboru a je extrémně těžké ho vrátit, když je Švýcar ve špičkové formě. Kei Nishikori to ve čtvrtfinále Australian Open považoval za těžký způsob, když bekhendové přihrávky Wawrinky fungovaly jako kouzlo.Wawrinka vzal úvodní set v těsném tie-breakeru proti Miloši Raonicovi v semifinálovém střetu na světovém tenisovém turnaji ABN Amro v Rotterdamu. Druhá sada směřovala stejným způsobem, když Kanaďanka podávala za stavu 5-6. Švýcar č. 2 diktoval bod od základní čáry a postavil Raonona na zadní nohu. Semeno č. 2 přišlo k síti po puchýřkovacím forhendu a vrátilo další salvu na sílu Wawrinky - jeho bakhanda.

Šampion Australian Open 2014 vypadal, že se této příležitosti chopí, když uvolnil puchýřkový bekhendový pas. Raonic se spoléhal na své reflexy a získal bod jemným volejem poblíž sítě.Podívejte se na tento neuvěřitelný záběr zde:

soukromý tenisový instruktor

Populární Problémy

Jak zacházet s pokingovými dráty na rovnátkách. Píchání drátků na rovnátka je velmi častým a dráždivým problémem. Ty mohou způsobit vředy a malé řezné rány a odřeniny na dásních a tvářích. Snížení nepohodlí je prvním cílem řešení této ...Příprava: John Isner vs Alejandro Davidovich FokinaRyan Harrison nedávno přijal na Twitter, aby vyjádřil podporu PTPA vedené Novakem Djokovičem, jejímž cílem je chránit a prosazovat zájmy hráčů na nižších pozicích.