Murray opouští Paříž, londýnské obsazení dokončeno

Paříž (AFP) -Britský Andy Murray vrací míč polskému Jerzymu Janowiczovi během jejich halového turnaje Paris Masters Series v Bercy Palais-Omnisport v Paříži. Třetí nasazený Murray vypadl ve čtvrtek z Paris Masters, když ho ve svém třetím kole neporazitelný Janowicz porazil 5: 7, 7: 6 (7: 4) a 6: 2.

Andy Murray se připojil k úhlavnímu rivalovi Novakovi Djokovičovi při odchodu na Paris Masters se čtvrteční ztrátou, když byla dokončena sestava osmi hráčů pro finále příštího týdne v Londýně.Třetí nasazený Murray dostal výprask od tyčícího se polského kvalifikačního týmu Jerzyho Janowicze 5-7, 7-6 (7/4), 6-2, protože Skot následoval Dkjokvica při brzké ztrátě na poslední akci základní části.

Světová jednička Roger Federer a zraněná čtyřka Rafael Nadal akci nehráli.

Francouz Jo-Wilfried Tsonga nadchl domácí publikum porážkou Španělska Nicolase Almagra 7-6 (7/4), 7-6 (7/3). Díky tomuto výsledku se Srb Janko Tipsareivc dostal na osmé místo v poli na konci roku.Tipsarevic udělal vlastní štěstí, když srazil soupeře Juana Monaca vítězstvím 6-3, 3-6, 6-3.

Polák Jerzy Janowicz vrací míč Velké Británii Andymu Murrayovi během jejich halového turnajového turnaje Paris Tennis Masters Series na Bercy Palais-Omnisport (POPB) v Paříži. Janowicz rozrušil Murraye 5-7, 7-6 (7/4), 6-2.

Londýnský kvalifikant Tomáš Berdych, český pátý nasazený, se vrátil, aby porazil Jihoafričana Kevina Andersona 1: 6, 6: 3, 6: 4. Francouz Michael Llodra ukončil sérii 11ti vyhraných zápasů pro Juan Martin del Potro 6-4, 6-3.Murray nikdy nebyl mimo čtvrtfinále Bercy a vypadalo to, že má ideální příležitost opravit tu vadu ve svém záznamu.

Beanpole Janowicz ale naštval formulářovou knihu svým obrovským podáním, které za necelé dvě a půl hodiny vyprodukovalo 22 es a 51 vítězů.

Hrál agresivně. Pohybuje se docela dobře, slouží velmi dobře. Je nevyzpytatelný, řekl Murray, který do hodin mířil do Londýna.

Když jste na podání (se zápasovým bodem), musíte zápas uzavřít.

Jednadvacetiletý vítěz zaznamenal největší úspěch své kariéry při svém druhém mečbolu a spadl na zem s rukama přes oči ležící na hřišti v čisté radosti.

Byl to nejneuvěřitelnější den v mém životě. Porazil jsem olympijského vítěze, šampiona US Open. Porazil jsem Andyho Murraye.

Je to pro mě neuvěřitelný pocit. Spadl jsem, jako bych se za pár minut probudil a všechno bylo pryč.

Vlastně nevím, co jsem měl říct, protože je opravdu těžké ten pocit popsat. Není pro mě snadné uvěřit tomu, co se ve skutečnosti stalo.

Murray nechtěl předvídat, jak by výstupy jeho a Djokoviče mohly ovlivnit jejich představení v Londýně příští týden.

To ukáže opravdu jen čas. Spousta hráčů bude mít mírně odlišné záběry do O2. Zjevně jsem tento týden s Novakem prohráli; Roger nehrál, a pak si myslím, že ostatní kluci jsou stále tady, řekl.

Nikdy nevíte, možná ti kluci, kteří jdou hluboko, budou mít jistotu, že budou mít dobrý turnaj. Mohou ale dorazit o něco později a může chvíli trvat, než si na podmínky zvyknou.

Dnes večer budu v Londýně. Odpočinu si a v sobotu se vrátím cvičit.

Porážka znamená, že čtvrtfinále bude první po čtyřech letech na Masters 1000, kde nebude figurovat alespoň jeden ze čtyř nejlepších hráčů.

Janowicz tento týden porazil dvojici nejlepších 20 soupeřů v čísle 19 Philipp Kohlschreiber a 15 Marin Cilic, přičemž v těchto zápasech nikdy nehrozil bod zlomu.

Populární Problémy

Jak hrát otazník. Otázky se hrají ve snaze usnadnit dialog mezi velkou skupinou lidí pokládáním otázek. Díky své zvídavé povaze je to skvělý způsob, jak pro děti mezi základními a ...

Když jste dlouho nebyli v posilovně, může být zahájení nové cvičební rutiny skličující zážitek. Nejen, že se musíte starat o splnění svých cílů v oblasti fitness, ale také o to, jak vypadáte, když pro ně střílíte v ...

Jak chránit nábytek před psy. Existuje několik důvodů, proč psi mohou kousat nebo poškodit váš nábytek. Patří sem separační úzkost, stres a nuda. (V161536_b01). 8. září 2020. Někdy psi budou žvýkat nábytek jako způsob, jak ...

ATP Binghamton Challenger: Sanam Singh, který promrhal úvodní set, vedl k prohře ve čtvrtfinále

Milujete tanec? Pokud jste vášniví v tanečním umění a chtěli byste tuto vášeň přenést do své školy, vytvořte taneční tým, ve kterém se budete podílet vy i ostatní. Tento článek vám vysvětlí, jak jej založit. Dostat...