Florida vs OSU Softball Live Stream: Jak se dívat online bez kabelu

Živý stream Florida vs OSU Softball

Twitter/NCAAsoftballco pomáhá léčit tenisový loket

Přímý přenos hry Florida vs Oklahoma State a všech her WCWS můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze PlayStation Vue zde . Více informací o PS Vue a dalších možnostech živého streamu najdete níže
Florida Gators a Oklahoma State Cowgirls se setkají v prvním kole Světové série Women’s College ve čtvrtek v OGE Energy Field, součást komplexu USA Softball Hall of Fame Complex v Oklahoma City.Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation VuePS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Florida vs Oklahoma State (a všechny ostatní hry WCWS) na vašem počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Florida vs Oklahoma State (a všechny ostatní hry WCWS) na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

live stream liverpool vs porto zdarma

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos Florida vs Oklahoma State (a všechny ostatní hry WCWS) na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Náhled státu Florida vs Oklahoma

The Gators (44-15) usilují o třetí národní titul-hlavní trenér Tim Walton vedl Floridu k postupným titulům v letech 2014 a 2015.

ufc fight pass vs espn+

Ve hře SEC odehráli 12–12, ale získali titul z konferenčního turnaje a vyhráli čtyři v řadě v rámci dnešního úseku 10: 1.

V super regionálech juniorský outfielder Jaimie Hoover zasáhl v osmé směně gumové hry dvěma outy v RBI singlu s Tennessee, aby posunul Floridu do jejich třetí řady College World Series a 10. celkově.

Ten pocit je neuvěřitelný, jsem tak šťastný, že jsem to pro svůj tým mohl udělat, řekl Hoover Web floridské atletiky .

Florida je na 12. místě v divizi I s ERA celého týmu 1,75. Kelly Barnhill 1.45 ERA seniorky je 22. nejlepší známkou v zemi. Hodila každé hřiště ve hře Gators se třemi hrami s Tennessee.

Kelly dobře rozehrávala a měli jsme tam pár okamžiků, kdy do nás Tennessee vyděsil, ale já dám svému týmu uznání, řekl Walton floridskému atletickému webu po vítězství 2: 1 v konečném náklonu série.

Dodal: Kelly Barnhill byla očividně Kelly Barnhill a dnes dělala věci Kelly Barnhill, takže jsem na ni opravdu hrdý. Už je to podruhé, za dva týdny, co nás dokázala k něčemu přimět. Potřebujeme útok i obranu, ale z nadhledového hlediska odvedla úžasnou práci.

Cowgirls (44-15) rozrušily čtvrtý Florida State ve třech hrách v super regionals, aby dosáhly na svou osmou College World Series a první od roku 2011. Program hledá svůj vůbec první národní titul.

Oklahoma State je jediným týmem World Series, který není zařazen do top 50 v ERA (2,75, 62. v divizi I) nebo průměr pálkování (0,292, 55.).

miluji tenisové výsledky

Podle seniorky Taylor Lynchové se Cowgirls, nejnižší zbývající semeno v turnaji na 13. místě, chtěly v prvním kole setkat s Gators.

Florida vyřadila Oklahoma State v regionálním finále 2017 poté, co Cowgirls získaly vítězství 1: 0 v otvíráku série.

Budu upřímný, řekl Lynch Stillwater News Press . Chtěli jsme Floridu.

Dodala: Víme o nich trochu a pár z nás je hrálo před několika lety a víme, jak být úspěšný mimo Kelly (Barnhill). Neberouce nic z toho programu a toho, co udělali, jsou očividně úspěšný program a velmi dobře trénovaní a vděční, že něco z toho tady máme. Nejdůležitější hra je další a shodou okolností to jsou oni, jsme připraveni jim to vzít.


Populární Problémy

Jak zmírnit menstruační křeče v noci. Křeče a nadýmání jsou během menstruace normální a očekávané, ale mohou ztěžovat noční spánek. Naštěstí existují věci, které můžete udělat, abyste skončili před spaním a zabránili ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Rhode Island vs Dayton bez kabelu. Je to obrovský zápas, protože Berani a Letci jsou odděleni jednou hrou na vrcholu A-10.

Pokud se váš křeček rozhodne mít trochu větší svobodu, zůstaňte v klidu a řiďte se těmito jednoduchými doporučeními. Doufejme, že s trochou trpělivosti bude váš křeček šťastný a zdravý jako nikdy předtím. Zůstaňte ve střehu! Zůstat v klidu. Pravděpodobně,...

White Air Force Ones jsou pravděpodobně jedny z nejikoničtějších tenisek všech dob. Jsou elegantní, elegantní a mohou dobře fungovat v podstatě s jakýmkoli oblečením. Bohužel jsou velmi náchylné ke špinění a jakékoli skvrny nebo oděrky budou ...

Jak vypěstovat pouto se svými rybami Betta. Ryby Betta, nazývané také siamské bojové ryby, jsou oblíbenými domácími mazlíčky díky svým jasným barvám a výrazným ploutvím. Ačkoli obvykle dávají přednost životu sami, bettas jsou společenská stvoření, která mohou ...