Florida vs OSU Softball Live Stream: Jak se dívat online bez kabelu

Živý stream Florida vs OSU Softball

Twitter/NCAAsoftball

vysoké tenisky na klínku

Přímý přenos hry Florida vs Oklahoma State a všech her WCWS můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze PlayStation Vue zde . Více informací o PS Vue a dalších možnostech živého streamu najdete níže


Florida Gators a Oklahoma State Cowgirls se setkají v prvním kole Světové série Women’s College ve čtvrtek v OGE Energy Field, součást komplexu USA Softball Hall of Fame Complex v Oklahoma City.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Florida vs Oklahoma State (a všechny ostatní hry WCWS) na vašem počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Florida vs Oklahoma State (a všechny ostatní hry WCWS) na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

sledujte světovou sérii v přímém přenosu

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos Florida vs Oklahoma State (a všechny ostatní hry WCWS) na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Náhled státu Florida vs Oklahoma

The Gators (44-15) usilují o třetí národní titul-hlavní trenér Tim Walton vedl Floridu k postupným titulům v letech 2014 a 2015.

sledujte georgia vs alabama online zdarma

Ve hře SEC odehráli 12–12, ale získali titul z konferenčního turnaje a vyhráli čtyři v řadě v rámci dnešního úseku 10: 1.

V super regionálech juniorský outfielder Jaimie Hoover zasáhl v osmé směně gumové hry dvěma outy v RBI singlu s Tennessee, aby posunul Floridu do jejich třetí řady College World Series a 10. celkově.

Ten pocit je neuvěřitelný, jsem tak šťastný, že jsem to pro svůj tým mohl udělat, řekl Hoover Web floridské atletiky .

Florida je na 12. místě v divizi I s ERA celého týmu 1,75. Kelly Barnhill 1.45 ERA seniorky je 22. nejlepší známkou v zemi. Hodila každé hřiště ve hře Gators se třemi hrami s Tennessee.

Kelly dobře rozehrávala a měli jsme tam pár okamžiků, kdy do nás Tennessee vyděsil, ale já dám svému týmu uznání, řekl Walton floridskému atletickému webu po vítězství 2: 1 v konečném náklonu série.

Dodal: Kelly Barnhill byla očividně Kelly Barnhill a dnes dělala věci Kelly Barnhill, takže jsem na ni opravdu hrdý. Už je to podruhé, za dva týdny, co nás dokázala k něčemu přimět. Potřebujeme útok i obranu, ale z nadhledového hlediska odvedla úžasnou práci.

Cowgirls (44-15) rozrušily čtvrtý Florida State ve třech hrách v super regionals, aby dosáhly na svou osmou College World Series a první od roku 2011. Program hledá svůj vůbec první národní titul.

Oklahoma State je jediným týmem World Series, který není zařazen do top 50 v ERA (2,75, 62. v divizi I) nebo průměr pálkování (0,292, 55.).

tabulka velikostí tenisových raket pro dospělé

Podle seniorky Taylor Lynchové se Cowgirls, nejnižší zbývající semeno v turnaji na 13. místě, chtěly v prvním kole setkat s Gators.

Florida vyřadila Oklahoma State v regionálním finále 2017 poté, co Cowgirls získaly vítězství 1: 0 v otvíráku série.

Budu upřímný, řekl Lynch Stillwater News Press . Chtěli jsme Floridu.

Dodala: Víme o nich trochu a pár z nás je hrálo před několika lety a víme, jak být úspěšný mimo Kelly (Barnhill). Neberouce nic z toho programu a toho, co udělali, jsou očividně úspěšný program a velmi dobře trénovaní a vděční, že něco z toho tady máme. Nejdůležitější hra je další a shodou okolností to jsou oni, jsme připraveni jim to vzít.


Populární Problémy

Jak psát o sobě. Psát o sobě může zpočátku vypadat trapně. Průvodní dopisy, osobní eseje a bio poznámky o sobě přicházejí s některými konkrétními triky a tipy, díky nimž může být při výběru mnohem méně zastrašující ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotního finále FA Cupu mezi Arsenalem a Chelsea, pokud jste ve Spojených státech.

Roger Federer koketuje s myšlenkou odchodu do důchodu od chvíle, kdy dokončil svůj Career Slam na Roland Garros. Federer však řekl, že hodlá hrát tenis, dokud mu to zdraví dovolí.

Jak nastartovat BMW (s komfortním přístupem). Po celá léta se považovalo za samozřejmé, že nastartování auta vyžaduje otočení klíčem. Některé automobilky, jako například BMW, tuto představu zpochybňují. BMW vyvinulo systém známý jako komfortní přístup ...

Jak otevřít zamrzlé dveře auta. Dveře auta zamrznou, když voda prosákne mezi těsnění a rám auta nebo do samotného zámku. Abyste se dostali do auta, budete muset led rozpustit teplem nebo rozpouštědlem, jako je alkohol. Tlačit na...

Zde je návod, jak sledovat Australian Open 2019 na počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení, i když nemáte kabel.