Po pozitivním testování na Adria Tour Novaka Djokoviče Dimitrov odhaluje bolestivé účinky COVID

Novak Djokovic (L) a Grigor Dimitrov na Adria TourAdria Tour Novaka Djokoviče vyvolala bouři poté, co vyšlo najevo, že čtyři hráči - Borna Coric, Viktor Troicki, Grigor Dimitrov a samotný Djokovic - měli pozitivní test na COVID -19. Pozdější ředitel turnaje Goran Ivaniševič také onemocněl obávaným virem, přestože měl dvakrát negativní test.

pravidla podávání badmintonu

Všichni hráči se nyní plně zotavili a nedávno zaznamenali pozitivní výsledky. Ale Grigor Dimitrov, který byl první s pozitivním testem, byl jediný, kdo zaznamenal příznaky.Bulhar se nyní otevřel o špatných účincích viru a o tom, že navzdory uzdravení mu může chvíli trvat, než se vrátí do normálu.

Virus byl pro mě těžký: Grigor Dimitrov, který na tenisu chybí od Adria Tour Novaka Djokoviče

Grigor Dimitrov na Adria Tour Novaka Djokoviče

V rozhovoru tenisové obory během své účasti ve druhé fázi Ultimate Tennis Showdown Dimitrov odhalil důsledky COVID-19 po Adria Tour Novaka Djokoviče a jaké to bylo znovu soutěžit na hřišti.'Přišel jsem poctivě bez očekávání,' řekl Bulhar. „Tak dlouho jsem necvičil. Snažím se soustředit na formát a užít si to. Je zřejmé, že teď nejsem připraven soutěžit na nejvyšší úrovni. Pohyb se zlepšuje; všechno jde tak nějak správným směrem, ale stále není snadné se vzpamatovat. Určitě jsem daleko (od své nejlepší úrovně). '

V důsledku obrovské kontroverze, kterou vytvořil Novak Djokovic a ostatní na Adria Tour, jsou Dimitrov a Coric jedinými dvěma pozitivními hráči, kteří soutěžili. A zdá se, že oba jsou ve špatné formě.

Dimitrov během UTS nevyhrál a Coric vyhrál jen jedno ze čtyř zápasů během východoevropského mistrovství na konci července. Novak Djokovic mezitím cvičil pouze mimo turnaje - prostě jako Viktor Troicki .'Tenis jsem nehrál více než měsíc,' řekl Dimitrov. „Virus na mě působil tvrdě. Zůstal jsem doma asi měsíc. Je to těžká cesta zpět. '

Na rozdíl od Novaka Djokoviče, který byl asymptomatický a zotavil se zhruba do týdne pozitivního testování, Dimitrov cítil plný nápor viru. Bulhar předával různé příznaky, kterým čelil, a řekl, že na chvíli ztratil chuť a čich.

`` Myslím, že to je asi pro každého jiné, '' prozradila světová jednadvacítka. „Nedýchalo se mi dobře. Byl jsem unavený. Neměl jsem chuť; žádný zápach. Všechno, na co si jen vzpomenete. Takže to nebyla legrace.
„Abych byl upřímný, mám štěstí, že jsem právě na hřišti. Neberu každý den jako samozřejmost. Opravdu si vážím toho, že jsem tady. Je tak hezké, že během volna můžete vyjít a hrát si se svými konkurenty, “dodal Dimitrov.

Bulhar také hovořil o mentálních problémech, s nimiž se potýká, a o těch, které leží před tenisty uprostřed pandemie COVID-19.

„Nezáleží na tom, jak jsi duševně silný. Myslím, že jako člověk, sportovec nebo cokoli jiného je nevyhnutelné dostat do hlavy nějaké špatné myšlenky, takže jsem se s tím také musel vyrovnat, “řekl Dimitrov.
'Je to ale zvláštní doba, takže musíte zapracovat nejen na svém fyzickém, ale také na mentálním aspektu,' dodal.

Populární Problémy

Dominic Thiem se v neděli utká s dobrým přítelem Alexandrem Zverevem ve finále US Open 2020. Pro oba hráče to bude šance vyhrát jejich první grandslamový titul.

Pohled na 5 nejstarších mužských hráčů, kteří získali titul ve dvouhře na US Open. Seznam obsahuje dva aktivní hráče a jednoho, který zvedl titul v amatérské i otevřené éře.

Sezónu 2018 Simony Halepové ukončilo zranění zad, ale příští měsíc by se měla objevit v Sydney International.

Novak Djokovic nedávno poukázal na potřebu tenisu přilákat mladší publikum. Na podporu svého tvrzení citoval Srb studii, která ukázala, že průměrný věk tenisového fanouška je 61 let.

Získejte maximum ze svého světa. Být více přítomný ve svém světě znamená dát se tam a zapojit se. Můžete to udělat ve škole, ve svém vlastním sousedství a ve světě jako celku. Připojte se k akademickému klubu. Je snadné ...