Světové žebříčky ITTF: Achanta Sharath Kamal, Gnanasekaran Sathiyan a Manika Batra dosahují nejlepších umístění v kariéře

Stolní tenis - Hry Commonwealthu 11. den

Achanta Sharath Kamal

jak sloužit v raketballu

Nejnovější světové žebříčky zveřejněné Mezinárodní federací stolního tenisu (ITTF) v měsíci říjnu přinesly potěšení nejlepší indické trojici Achanta Sharath Kamal, Gnanasekaran Sathiyan a Manika Batra, protože všichni tři dosáhli svého nejlepšího umístění v kariéře.

Sharath Kamal nadále upevňuje svou pozici nejlepšího hráče v zemi, když vyskočil o čtyři místa, aby dosáhl svého dosud nejvyššího hodnocení 31. Dříve bylo 36 let nejlepšího 32 bodů, které se mu dostalo v květnu 2015.

Pětadvacetiletý Sathiyan, který kdysi navedl veterána Sharatha Kamila na pozici Indie č. 1, si také vedl dobře, když vyšplhal na čtyři příčky na 36. U inženýra, který se stal vodákem, byl jeho dosavadní nejlepší 40. Sathiyan sdílel zprávy na účtu sociálních médií a vyjádřily touhu proniknout do první dvacítky.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

NOVÝ MILESTONE ZNOVU ZNOVU !! Dosáhl jsem své kariéry nejlepší Světová pozice 36 v nejnovějším žebříčku ITTF Jsem rád, že se pohybuji správným směrem k cíli světové top 20 !! Další a další PC: @sayesha_jain #WR36 @ittfworld @media.iccsai @gosportsvoices @ulttabletennis @tabletennisind #ittf #careerhighworldranking #improvingeveryday #target20

Příspěvek sdílený uživatelem Sathiyan Gnanasekaran (@sathiyantt) 2. října 2018 v 2:58 PDT

K nárůstu pořadí došlo poté, co hráči nasbírali body ze svého výstupu na Asijské hry v měsíci září. Sathiyan i Sharath Kamal se probojovali do 16. kola ve dvouhře, které jim udělilo 910 bodů, což bylo zohledněno při výpočtu jejich pořadí.

Harmeet Desai je dalším nejlepším Indem mezi muži a po skoku o pět míst se umístil na 103. Soumyajit Ghosh je 139. a Anthony Amalraj je 147..

V ženské sekci se Manika Batra také dostala na své nejlepší umístění v kariéře 55 let poté, co vystoupila na osamělou příčku. Třiadvacetiletý hráč se také dostal do osmifinále Jakarty a nasbíral 840 bodů z tohoto výkonu.

Batra se také zapsala do historie spolu se Sharathem Kamalem, když získali vůbec první indickou Asijskou hru ve smíšené čtyřhře medaili ze stolního tenisu - bronz.

Kromě Batry měl velmi zkušený Mouma Das také vzestup. Poté, co její kampaň v Jakartě skončila v 32. kole, narostla o 13 míst na 110, čímž získala 665 bodů.

Kromě nich je Madhurika Patkar 123. a Ayhika Mukherjee je 166. na zaokrouhlení 200 nejlepších.

Populární Problémy

Spousta zranění a vítězství v debutovém titulu bylo několik mluvících bodů z finále WTA Finals 2019.

Bývalá přítelkyně Alexandra Zvereva ho obvinila, že se s ní během jejich vztahu fyzicky zneužíval. Sharypova tvrdila, že došlo k několika útokům - včetně jednoho, kdy se ji pokusil uškrtit.

Venus Williams je legendou hry z následujících důvodů.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o tom, jak často a kdy vyměňovat raketu za účelem dosažení optimálního výkonu, pohodlí a pocitu.

Zde je návod, jak streamovat „Nejmenší ženu světa“ TLC online bez kabelu. Premiéru má ve čtvrtek 9. července ve 22 hodin. ET/PT.

Jak se přestěhovat z domova do svého prvního bytu. Stěhování do vašeho prvního bytu je vzrušujícím milníkem, ale může také působit strašidelně a zdrcujícím dojmem. S trochou trpělivosti, přípravy a pomoci rodiny a přátel však ...