„Hon na čarodějnice proti mně“ - Novak Djokovic konečně reaguje na kritiku Adria Tour

Novák Djokovic

Novák Djokoviczpůsob odpalu míčku v tenise

S rozruchem vyvolaným Novakem Djokovičem Adria Tour Svět č. 1 stále zuří, je opět na nohou a je připraven znovu vstoupit do světa. Djokovič je po 14denní karanténě opět zdravý a obnovil výcvik na své akademii v srbském Dorcolu.Třiatřicetiletý hráč narazil na cvičné kurty a zápasil s kolegou Srbem Viktorem Troickim ve vlastním tenisovém zařízení Djokoviče. Ti dva se zúčastnili plnohodnotného tréninku a oba vypadali v dobré kondici.Novak Djokovic s Viktorem Troickim

Novak Djokovic s Viktorem Troickim

Od té doby, co byl Novak Djokovič pozitivně testován na koronavirus a špatně organizovaná Adria Tour se zhroutila do chaosu s několika dalšími hráči, jako jsou Grigor Dimitrov, Viktor Troicki a Borna Coric, kteří také nakazili virus, byl Srb sražen celou tenisovou komunitou. A nyní v rozhovoru pro srbský časopis Sportovní deník , Novak Djokovic vyjádřil svou bolest nad 'zlovolnou kritikou' z celého okolí v posledních několika dnech.Poté, co jeho velké plány na Adria Tour vykolejily uprostřed turnaje, Novák Djokovic minulý týden se omluvil za svou roli a následně se dostal do trochu skořápky. Ale když kritika odmítla přestat, zdá se, že Srb je viditelně rozrušen veškerou negativitou kolem jeho jména.Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Náš šampion je zpět na kurtu. . Náš šampion je zpět na hřišti. ———— #novakdjokovic #novak #novaktenniscenter #trening #tennis #sport #beograd

Příspěvek sdílený uživatelem Novak Tennis Center (@novak.tennis.center) 7. července 2020 v 10:48 PDTSedmnáctinásobný grandslamový šampion se domnívá, že od doby, kdy se projevily smutné události, proti němu došlo k „honbě na čarodějnice“.„V poslední době jsem o sobě viděl jen bezohlednou, velmi zlomyslnou kritiku. Zdá se mi zřejmé, že to reaguje na strategii, na jakýsi hon na čarodějnice proti mně, “řekl otevřeně Novak Djokovic.

Novak Djokovič se v současné situaci cítí být obětí médií a fanoušků a pokračoval v tom, že bylo nespravedlivé, aby bylo za katastrofální Adria Tour obviňováno jedno „velké jméno“.

'Je jasné, že když se něco stane, člověk musí zaplatit a je zajímavé, že za všechno může nějaké skvělé jméno,' řekl Djokovič.

Novak Djokovic si není jistý svou účastí na US Open

Novak Djokovič na US Open

Novak Djokovič na US Open

Fiasko Adria Tour také vedlo k několika otázkám ohledně US Open. Spojené státy jsou těžce postiženy probíhající pandemií a hráči jako Rafael Nadal a Novak Djokovic mimo jiné vyjádřili svou nejistotu ohledně účasti na New York Slam.

Nyní, když je mimo karanténu, Djokovič znovu potvrdil svou účast na French Open a turnajích v Madridu a Římě. Srb však dodal, že o cestování na Flushing Meadows je stále nerozhodný.

Pokud se má Djokovič zúčastnit US Open, bude hrát také v Cincinnati Masters. Světová jednička však na tyto události zatím nepřijala výzvu.

Mohu vás ujistit, že nebudu hrát Washingtonský turnaj, zatímco Cincinnati by bylo naplánováno, kdybych konečně hrál US Open, ale stále nevím, jestli tam budu ... jisté je, že budu hrát Roland Garros, a mám také na mysli hraní v Madridu a Římě, “řekl Djokovič.

Novak Djokovič navíc vyjádřil své myšlenky o revidovaném systému hodnocení ATP a řekl, že nová pravidla jsou „správná“.

Populární Problémy

Zjistěte, jak sledovat nové vánoční filmy Hallmark 2019 online, i když nemáte kabel.

Španělsko dosáhlo finále Davisova poháru, když Ferrer porazil Isnera

Je velkou úlevou najít Novaka a Federera na opačných stranách remízy. Finále Federera-Djokoviče je určitě na spadnutí. .

Jak prát hračky pro psy. Psi milují své hračky. Ať už jde o chytání nebo žvýkání falešného zvířete, hračky jsou spolehlivým způsobem, jak psa vzrušit. Může to však být zátěž, pokud neustále vyměňujete hračky pro psy. Není třeba házet ...

Státní soupeři Western Michigan a Eastern Michigan se setkají v sobotu v Kalamazoo. Zde je návod, jak a kde hru sledovat.