Jak si odlepit ruce?

V průběhu projektu, který zahrnuje lepidlo nebo v průběhu aplikace falešných nehtů, se vaše prsty a ruce mohou potáhnout lepidlem. Nepropadejte panice; vyhněte se jakýmkoli pokusům o odlepení nebo vytržení lepidla z kůže. Ošetřete postiženou oblast různými přípravky. Pokuste se odstranit lepidlo acetonem, vazelínou nebo ručním mlékem. Pokuste se lepidlo jemně odstranit horkou vodou a peelingovým mýdlem, rostlinným olejem nebo máslem.

Metoda 1 ze 3: Odstranění lepidla a zbytků lepidla pomocí přírodních produktů

 1. Obrázek s názvem Odlepte si ruce 1. krok

  1 Namočte a omyjte postižené místo. K jemnému odstranění lepidla z ruky nebo prstů stačí horká voda a peelingové mýdlo.
  • Naplňte umyvadlo horkou vodou.
  • Ponořte ruku do vody a nechte ji několik minut namočit.
  • Oblast vydrhněte lžičkou cukru nebo soli.
  • Pokračujte v drhnutí a tření oblasti, dokud se lepidlo nesvalí a neodlepí od pokožky.


 2. Obrázek s názvem Odlepte si ruce 2. krok

  2 Na postižené místo naneste rostlinný olej. Rostlinný olej, běžný předmět do domácnosti, odstraní nepoddajné lepidlo, které se vám lepí na ruce nebo prsty. Získejte malou misku a nalijte do ní ½ lžíce rostlinného oleje. Namočte čistý hadřík do rostlinného oleje. Otřete nasyceným hadříkem postižené místo, dokud lepidlo nezměkne a neodvaluje se od pokožky. Umyjte si ruce mýdlem a vodou, abyste odstranili olej z pokožky.
 3. Obrázek s názvem Odlepte si ruce 3. krok

  3 Potřete postižené místo máslem. Po ošetření postižené oblasti acetonem mohou vaše ruce nebo prsty stále obsahovat zbytky lepidla. Použijte máslo k odstranění tohoto lepkavého zbytku místo tření kůže surové.
  • Na čepel nože položte malé množství másla. Prsty odstraňte máslo z nože.
  • Na zbytky vmasírujte konečky prstů máslo. Pokračujte, dokud se zbytky neodlepí od pokožky.
  • Důkladně si umyjte ruce mýdlem a vodou.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Odstranění lepidla pomocí produktů pro zdraví a krásu

 1. Obrázek s názvem Odlepte si ruce 4. krok

  1 Odstraňte lepidlo peelingovým tělovým mýdlem nebo hloubkovým čisticím mýdlem na ruce. Peelingová tělová mýdla a mýdla na hloubkové čištění rukou jsou navrženy tak, aby uvolňovaly odstraněné vrstvy odumřelé kůže. Jejich čisticí a exfoliační vlastnosti z nich činí ideální produkty, které se používají při pokusu o odstranění lepidla z vašich rukou. Postiženou oblast dvakrát až třikrát agresivně omyjte a vydrhněte buď mýdlem.
 2. Obrázek s názvem Sundejte si lepidlo z rukou Krok 5

  2 Odstraňte lepidlo acetonem. Aceton, který je přítomen v odlakovači, rozkládá lepidlo a odstraňuje ho z povrchu pokožky.
  • Získejte malou misku a lahvičku odlakovače. Naplňte misku acetonem.
  • Ošetřenou oblast můžete ošetřit jedním ze dvou způsobů. Pokud je lepidlo na prstech nebo palci, ponořte postiženou oblast do acetonu a nechte několik minut vsáknout. Pokud máte lepidlo na ruce, naneste aceton nasyceným vatovým tampónem - přidržte nebo otřete nasycený vatový tampón na lepidlo nebo přes něj několik minut.
  • Jakmile se lepidlo rozpustí, přejeďte prsty po ploše, dokud se lepidlo z kůže neuvolní.
  • Důkladně si umyjte ruce mýdlem a vodou, abyste odstranili aceton a všechny zbývající stopy lepidla.
  • Navlhčete oblast ručním mlékem.
 3. Obrázek s názvem Odlepte si ruce 6. krok

  3 Vmasírujte vazelínu na postižené místo. Vazelína je úžasná netoxická alternativa k acetonu. Na konečky prstů naneste desetinné množství vazelíny. Vmasírujte vazelínu do postižené oblasti, dokud se lepidlo neodlepí z vaší ruky nebo prstů.
  • Některé balzámy na rty obsahují vazelínu a mohou nahradit tradiční vazelínu.
 4. Obrázek s názvem Odlepte si ruce 7. krok

  4 Vtírejte ruční krém na postižené místo. Odolné lepidlo z rukou jemně odstraňte pleťovou vodou. Stiskněte malé množství tělového mléka na konečky prstů. Vmasírujte krém na postižené místo, dokud se lepidlo nestáhne z pokožky. reklama

Metoda 3 ze 3: Odstranění lepidla na nehty z rukou

 1. Obrázek s názvem Odlepte si ruce 8. krok

  1 Namočte prsty do teplé vody. Abyste usnadnili odstraňování lepidla na nehty z prstů nebo ruky, musíte lepidlo nejprve změkčit. Naplňte umyvadlo teplou vodou. Ponořte prsty nebo celou ruku do vody. Namočte postiženou oblast na dvě minuty. Odstraňte veškeré lepidlo z nehtů nebo kůže.
 2. Obrázek s názvem Odlepte si ruce 9. krok

  2 Pilujte nehty a naneste aceton. Získejte pilník na nehty, láhev acetonu a bavlněné koule.
  • Opatrně přejíždějte pilníkem po nehtech, abyste odstranili velké kusy lepidla. Neopilujte nehet až na kůži.
  • Namočte vatový tampon do acetonu a otřete nasycený tampón přes nehty a kůži. Pokračujte v tření postižených oblastí acetonem, dokud se lepidlo neodvalí z nehtů a kůže.
 3. Obrázek s názvem Odlepte si ruce 10. krok

  3 Důkladně si umyjte ruce. Po odstranění lepidla pilníkem na nehty a acetonem je důležité si umýt ruce. Pusťte ruce pod teplou vodu. Ruce a nehty si vydrhněte peelingovým mýdlem. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Varování

 • Pokud jsou vaše prsty slepené, nepokoušejte se je od sebe odtrhnout. Tím roztrhnete kůži.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak vyrobit gel z aloe vera. Aloe vera gel je jedním z největších léčitelů přírody. Lze jej použít k ošetření spáleniny od slunce, zvlhčení pokožky a zklidnění podráždění. Chcete -li si vyrobit vlastní, potřebujete pouze zdravou rostlinu aloe. Aloe vera gel lze smíchat s ...

Před Super Bowl LV vás čeká spousta podmanivého předzápasového pokrytí. Zde je návod, jak to celé můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Oficiálně se tomu už neříká občanská válka, ale Oregon vs Oregon State je stále jednou z nejlepších rivalit v okolí. Zde je návod, jak sledovat hru 2020 online.

Jak se dobrat v Black Knight (Miniclip.Com). Přejete si být dobří v Black Knight na minclip.com? Postupujte podle několika jednoduchých kroků a brzy z vás bude skvělý hráč. Při nárazu na předmět/osobu se snažte nepropásnout.

Tento článek je určen ke zlepšení dovedností ve všech hrách, online, offline, konzole nebo PC. Zjistěte, jak hry fungují. Porozumění hrám je důležitější než rychlý spouštěcí prst. Všechny hry, pokud jsou správně navrženy, by se měly řídit sadou ...

Box, kickbox, jiu-jitsu, smíšená bojová umění (MMA) a další formy boje patří k nejoblíbenějším sportům po celá desetiletí. V dnešní době mohou profesionální bojovníci vydělat spoustu peněz jak na prize money, tak na sponzorství, ale ...