Přímý přenos státu Mississippi vs Auburn CWS: Jak se dívat online

Přímý přenos státu Mississippi vs Auburn CWS

Twitter/AuburnBaseballPřímý přenos hry Mississippi State vs Auburn a všech her CWS můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze PlayStation Vue zde . Více informací o PS Vue a dalších možnostech živého streamu najdete níže
Auburn Tigers a Mississippi State Bulldogs se setkají v prvním kole College World Series v neděli v TD Ameritrade Park Omaha.Začátek hry je naplánován na 19:30. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation VuePS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos MSU vs Auburn (a všechny ostatní hry CWS) na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV , Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos MSU vs Auburn (a všechny ostatní hry CWS) na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

soda tenisky

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos MSU vs Auburn (a všechny ostatní hry CWS) na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Náhled státu Mississippi vs Auburn CWS

Tigers (54-11) porazili North Carolina Tar Heels ve třech hrách v super regionals, aby dosáhli na pátou College World Series a první od roku 1997.

Rozhodující třetí hru zahájili vyvěšením 13 běhů na čtyři nadhazovače UNC v horní části první cesty k vítězství 14: 7.

Jsem hrdý na každého hráče, který kdy oblékl uniformu Auburn, řekl hlavní trenér Auburn čtvrtého ročníku Butch Thompson, podle Kaštanový plainsman . Zvláštní skupina kluků, kteří tam viseli jako blázni a jsem na ně hrdý.

Každý Tiger hitter v sestavě dosáhl základny alespoň jednou v prvním snímku.

Věděli jsme, že musíme být zavření, snažili jsme se dát první gól, řekl podle The Auburn Plainsman outfielder Tigers Judd Ward. Džbán byl trochu divoký a byli jsme velmi trpěliví a pustili jsme se do toho.

Druhák zasáhl osamocený extra-základní zásah týmu první směnou a rozdrtil domácí tříboj na 8: 0. Den 3 z 5 zakončil procházkou a dvěma běhy.

ortéza na tenisový loket

Juniorský první baskytarista Rankin Woley jel 3 na 6 s párem RBI a druhý třetí baseman Edouard Julien jel ve třech na 3 z 5.

Včera jsme seděli v hotelu, dnes v autobuse a říkali: ‚Pojďme to rozhoupat. Nejprve dáme gól, “řekl Woley podle The Auburn Plainsman. Stavili jsme 13. Nechtěli jsme přestat, protože jsme věděli, že jsou skvělým týmem a mohou se kdykoli vrátit. Jsem tak šťastný. To je úžasné.

Bulldogs (51-13) soutěží ve své 11. College World Series. Nejlepšího výsledku dosáhli v roce 2013, kdy ve finále podlehli UCLA Bruins.

Levoruké eso Brandon Small má za rok 168 strikeoutů, což je nejlepší známka v divizi I. Červený dres s 1,76 ERA je na 10. místě.

Small, kterého Milwaukee Brewers vybrali 28. celkovým výběrem draftu MLB pro rok 2019, zaznamenal šest shutout směn a dostal rozhodnutí v první hře Bulldogs o Stanford Cardinal v super regionals.

Objímal jsem to, řekl Small o tom, že svůj poslední zápas odehrál podle Dudy Noble Field Reflektor . Vzhlédl jsem k davu a naposledy jsem ho poslouchal. Byl to opravdu zvláštní okamžik. Nemyslím si, že to ještě zapadlo, že jsem to tady dělal naposledy. Byl jsem tu tak dlouho a tolikrát jsem se postavil před ten dav. Nezdá se reálné, že je konec.


Populární Problémy

Jak bezpečně sníst pepř Carolina Reaper. Carolina Reaper Pepper je nejšpičkovější pepř na světě s 1,5 milionem jednotek Scoville [https://en.wikipedia.org/wiki/Carolina_Reaper]. Kvůli tomuto notoricky známému rozlišení mnoho jednotlivců na ...

Těchto 5 hráčů si zvyklo při rozhodování setů trumfovat.

Robustní móda vypadá skvěle na každém muži. Žádné nesmyslné, užitečné látky jako flanel, plátno a kůže dodají vašemu šatníku zemitý nádech, zatímco správné vlasy a doplňky pomohou posunout váš styl na další úroveň. Jděte nakupovat na ...

Podívejte se, jak sledovat nový televizní pořad NBC The Enemy Within online prostřednictvím přímého přenosu.

Jak navštívit mezinárodní letiště Orlando (MCO). Už jste někdy byli na mezinárodním letišti v Orlandu? Pokud ho potřebujete navštívit, nebuďte stranou. Tento článek vám pomůže se tam dostat. Lette letadlem na mezinárodní letiště Orlando. Tento...

Je důležité mít dobré komunikační schopnosti. Mohou vám pomoci s prezentacemi ve třídě, během pracovních pohovorů, při vyřizování hádek a v řadě dalších situací. Naštěstí existuje několik triků, které můžete použít ke zlepšení ...