Ředitel vídeňského turnaje informuje o zranění Dominica Thiema, kritizuje komentáře Novaka Djokoviče na tiskové konferenci

Dominic Thiem

Dominic Thiem

ATP Erste Bank Open skončila v neděli za velké slávy. Ale zatímco fanoušci a organizátoři turnaje doufali ve vysněné finále mezi světovou jedničkou Novakem Djokovičem a místním hrdinou Dominicem Thiemem, ve skutečném finále porazil rozžhavený Rus Andrey Rublev šťastného poraženého Lorenza Sonega.

křížovka pro nastavení tenisu

Dominic Thiem sestoupil ve čtvrtfinále k Rublevovi, zpomalen puchýřem na noze. Novak Djokovic mezitím vypadal při čtvrtfinálové prohře se Sonegem vyrovnaně a bez inspirace, když vyhrál jen tři zápasy.

Novak Djokovic potvrdil, že bude připraven na finále ATP v Londýně, které končí sezónu, a dodal, že příliš neobtěžoval o jeho vídeňské ztrátě. Existovaly však určité obavy, zda Dominic Thiem bude hrát finále sezóny, vzhledem k tomu, že se stáhl z Paris Masters.

Fyzio Dominika Thiema Alex Stober a manažer Herwig Straka (který je také ředitelem vídeňského turnaje) však nyní poskytli uklidňující informaci o zranění Rakušana. Ačkoli blistr není typický, Stober je přesvědčen, že se Thiem po několika dnech odpočinku dokáže připravit na Londýn.

[Dominic Thiem] netrpěl typickým puchýřem [ale] spíše tkáňovou kontuzí na metatarsofalangeálním kloubu palce na noze, Řekl Stober . 'Jsem si jistý, že se na Londýn může připravit v příštích čtyřech nebo pěti dnech.'

Některé zprávy naznačovaly, že za tento problém mohly boty Adidas, které nosí Dominic Thiem. Straka však všechna taková tvrzení odmítl, místo toho zopakoval Thiemovo tvrzení, že boty jsou naprosto v pořádku.

Děláme všechno s Adidasem, řekl Herwig Straka. Měří se, testuje a zkouší znovu a znovu.

Novak Djokovic neměl na tiskové konferenci říkat, co udělal: ředitel vídeňského turnaje

Novak Djokovic (R) a Lorenzo Sonego

Novak Djokovic (R) a Lorenzo Sonego

špinavé tenisky

Straka se také vyjádřil k novinářským výrokům Novaka Djokoviče po jeho prohře, která způsobila rozruch mezi tenisovými fanoušky. Světová jednička pochválila jeho soupeře za jeho skvělou hru, ale také uvedla, že dosažení jeho cíle vyhrát dva zápasy - tedy kromě zaručení jeho koncové světové jedničky - mohlo mít vliv na jeho výkon.

„Právě mě vyhodil z kurtu, to je vše. Byl lepší v každém segmentu hry ... Mělo to na mě vliv. Jak jsem řekl, udělal jsem, co jsem měl a proč jsem sem přišel. Pokračuji a nemám problém s dnešním výsledkem a podívám se na další kapitolu, “řekl Novak Djokovic.

Straka nebyl z posledního komentáře nadšený, což naznačuje, že Djokovič mohl být při rozhovoru s novináři taktnější.

„Považuji taková prohlášení za nepotřebná. I kdybyste si to mysleli, neříkáte to na žádné tiskové konferenci, “řekl Straka.

Populární Problémy

Jak nosit midi sukni. Midi sukně je dlouhá sukně, která sahá až do poloviny lýtek. Tento typ sukně proslavily herečky jako Audrey Hepburn v 50. letech minulého století. Dnes je sukně stále populární a způsoby, jak ji lze upravit, jsou dokonce ...

Padající hlava je šokující zážitek. Musíte rychle reagovat na polohu těla a končetin, abyste snížili své šance na zranění. Zatímco pád na pevnou zem a pád do vody vyžadují různé přístupy, klíč k ...

Jak nosit kalhoty Navy. Námořnické kalhoty lze začlenit do neformálních i formálních outfitů. Nejprve si vyberte úzké kalhoty, které vyhovují vašemu typu postavy. Poté přidejte vhodný vrchol. Námořnické kalhoty lze kombinovat se světlými i tmavými ...

Nejlepší osivo Fabio Fognini bere Roberta Carballese Baena v záludném otvíráku na Sardinii. Ital bojoval o formu od svého červnového návratu z operací kotníků.

Být dobrým sportem znamená několik věcí, včetně férového hraní, zdvořilého vítěze, důstojného přijetí porážky a přátelství bez ohledu na výsledek hry nebo zápasu. Když přijde na prohru, je v pořádku cítit ...