Přímý přenos UVA vs VT Football 2020: Jak sledovat online zdarmaGetty Images Hlavní trenér Bronco Mendenhall z Virginie Cavaliers.

Virginia vyhrála čtyři v řadě a v sobotu na stadionu Lane se chystá rozšířit svou vítěznou sérii proti Virginia Tech o pohár Commonwealthu.

Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány v síti ACC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat online stream Virginia vs Virginia Tech:

tenisové triky pro začátečníky
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Virginia vs Virginia Tech naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Virginia vs Virginia Tech naživo v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Virginia vs Virginia Tech naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

co je to v tenise

Sling TV

Živý přenos ze sítě ACC a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Virginia vs Virginia Tech naživo v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Virginia vs Virginia Tech Preview

Poté, co Virginia Tech vyhrála tři ze svých prvních čtyř, prohrála čtyři po sobě, včetně prohry 45-10 s Clemsonem naposledy. Tři obraty byly pro Hokies velkým problémem ztráty.

jak postavit odpalovač tenisových míčků

V první řadě gratuluji Clemsonovi, dostali skvělý tým. Myslím, že zadní, [Travis] Etienne a quarterback [Trevor Lawrence] jsou nejlepší dva, jaké tam kdy měli, alespoň od té doby, co je sleduji. Tito kluci jsou opravdu, opravdu talentovaní, řekl po prohře trenér Virginie Tech Justin Fuente. Očividně jsme měli v plánu snažit se udržet naši obranu mimo hřiště a snažit se držet míč tak dlouho, jak je to v lidských silách. To neznamenalo jít do hry, že bychom nezkusili hodit míč. Znamenalo to jen, že jsme se pokoušeli omezit počet majetku. Když to hrajete takhle, máte šanci, že to půjde spoustou různých cest. Myslel jsem si, že je to pro nás nejlepší šance vyhrát. Stále tomu věřím.

Průměrně je Hokies 30,9 bodu na zápas a umožňuje 33,8 bodu proti. Hráči Virginie Tech nepotřebují žádnou další pomoc při vstávání do zápasu proti Virginii, za obranný zákrok-zvláště když vezmeme v úvahu, že Cavaliers vyhráli loňský zápas rivality 39-30.

Hráli tvrději než my loni, řekl Hewitt. Chtěli vyhrát víc než my loni. Když na to přišlo, můžete se podívat na statistiky hry, ta byla docela vyrovnaná, pokud jde o yardy, pokud jde o obraty, takové věci. Nakonec to ale dopadlo tak, že ten den měli více energie a chtěli víc vyhrát, a to je něco, co se nám snědlo poslední celý rok.

Virginia vyhrála čtyři v řadě a naposledy porazila Boston College 43-32. To bylo navzdory tomu, že bylo povoleno 520 projíždějících yardů a čtyři přistání quarterbackovi BC Dennisu Groselovi.

Myslím, že Boston College je velmi dobrý fotbalový tým, řekl hlavní trenér Virginie Bronco Mendenhall na své tiskové konferenci po hře. Myslím, že jsou dobře trénovaní. Ukázali to celý rok. A myslím, že jejich kultura je silná Myslím, že jsou velmi konkurenceschopní. Myslím, že to byla skvělá výhra pro náš program za velmi unikátních okolností. Jsem rád za náš tým.

Jakmile hra začne, nikoho nezajímá, co se stalo, aby se do hry dostal, řekl Mendenhall. Jakmile hra začne, jde o výsledky. A myslím, že to je od hráčů, fanoušků a určitě i médií. A, upřímně řečeno, z administrativy to nyní vypadá. Jakmile se tedy rozhodnete hrát a jakmile hra začne, vrátí se to do normálu, pokud jde o výsledky.

Virginia Tech je 3bodový favorit na zápas. Součet je stanoven na 62,5 bodu. Virginia je 5-0 proti šíření v posledních pěti. Celkový počet přesáhl osm z posledních 12 her Virginia Tech. v posledních pěti zápasech.


Populární Problémy

Jak vyjít nahoru s berlemi. Pokud používáte berle kvůli zranění a potřebujete použít schody, existuje několik způsobů, jak to udělat bez větších obtíží. Pokud jdete po schodech se zábradlím, použijte zábradlí k ...

Felix Auger-Aliassime se ve čtvrtek utká s Henri Laaksonenem ve druhém kole kolínské akce ATP 250. Auger-Aliassime nikdy nehrál Laaksonen na ATP Tour, takže jejich vzájemný rekord je 0: 0.

Jak cvičit prsty. Máte slabé prsty? Potřebujete je použít k něčemu, co vyžaduje flexibilitu? Chcete lépe držet sklenice, víčka a kluzké předměty? Co třeba chyty pro horolezectví nebo ...

Jak vyrobit pomerančový džus. Není nic tak uspokojivého jako sklenice čerstvě vymačkaného pomerančového džusu. Může to trvat o několik minut déle, než byste čekali. Chuť však stojí za námahu a čekání. Vyzkoušejte: Udělejte nějaké a uvidíte ...

Cvičení ve špatné obuvi může způsobit, že vaše cvičení bude méně účinné a potenciálně si poranit nohy. Existují optimální boty pro různé typy tréninků, od silového tréninku přes jógu až po běh. Ať už hledáte ...

Nejlépe nasazený John Isner bude doufat, že v tomto turnaji ATP 250 získá tolik potřebná vítězství.