Jak na snowboardu v Kanadě

Kanada je domovem zasněžených vrcholů a nádherných výhledů, které vytvářejí nezapomenutelný a vzrušující zážitek ze snowboardingu. Pokud vás zajímá snowboarding v Kanadě, máte na výběr spoustu sjezdovek. Klíčem je vyrazit v zimní sezóně, kdy jsou nejlepší podmínky pro snowboarding. Také si předem naplánujte své ubytování a potřeby vybavení, abyste si mohli užít výlet bez stresu.Část 1 ze 2: Výběr cíle

 1. Obrázek s názvem Snowboard v Kanadě Krok 1

  1 Snowboard v Sun Peaks, Britská Kolumbie, pokud jste na snowboardu noví. Různé lehké sjezdovky Sun Peaks z něj činí skvělou volbu, pokud jste začátečník a hledáte snowboard v Kanadě. Sjezdovky pro snadné školky se nacházejí přímo u lyžařské a snowboardové vesnice a vleků a je zde škola, která provozuje polodenní a celodenní výuku pro začátečníky.
  • Sun Peaks je domovem 3 hor s celkem 135 sjezdovkami.
  • Sun Peaks má také strmější a náročnější svahy pro zkušenější snowboardisty.
 2. Obrázek s názvem Snowboard v Kanadě Krok 2

  2 Vyzkoušejte Fernie, Britská Kolumbie, pokud jste zkušený snowboardista. Fernie je domovem strmých, divokých svahů, které jsou z velké části pokryty stromy, a tato oblast je známá tím, že dostává hodně sněhu. Pokud hledáte něco drsnějšího a pokročilejšího, Fernie je dobrá volba.
  • Vzhledem k tomu, že na sjezdovkách ve Fernie může být obtížná navigace sama, možná se budete chtít přihlásit na relaci s průvodcem, abyste měli někoho, kdo vás provede.
  • Jak středisková vesnice poblíž sjezdovek, tak nedaleké město Fernie nabízejí restaurace a bary, když zrovna nejste na snowboardu.
 3. Obrázek s názvem Snowboard v Kanadě Krok 3

  3 Přejděte na Panorama, Britská Kolumbie, pokud chcete zážitek pro rodiny. Panorama má svahy pro všechny úrovně znalostí a letovisko nabízí centrum péče o děti a hlídání dětí. Pokud cestujete s dětmi staršími 3 let, můžete je také přihlásit na kurzy lyžování a snowboardingu.
  • Pokud zůstanete v jedné z rezidencí v letovisku, vy a vaše rodina budete mít volný přístup k tobogánům, vířivkám a bazénům.
 4. Obrázek s názvem Snowboard v Kanadě Krok 4

  4 Snowboard v Lake Louise, Alberta, pokud hledáte úžasný výhled. Svahy kolem jezera Louise nabízejí úchvatný výhled na ledovce, vrcholy a jezero. Se začátečníky, středně pokročilými a zkušenými sjezdovkami je Lake Louise skvělou volbou bez ohledu na úroveň vašich dovedností.
  • Cesta na sjezdovky u jezera Louise z nejbližšího ubytování je asi 3,2 km autem nebo autobusem, takže budete muset podle toho naplánovat.
 5. Obrázek s názvem Snowboard v Kanadě Krok 5

  5 Navštivte Big White, British Columbia, kde najdete pohodlný přístup na sjezdovky. Téměř všechna ubytování ve středisku Big White jsou na lyžích a na lyžích, takže se můžete snadno dostat na sjezdovky a jet na snowboardu, aniž byste museli řídit nebo jezdit kyvadlovou dopravou. Pokud chcete mít možnost skočit na sjezdovku přímo mimo ubytování, Big White je dobrá volba.
  • Sjezdovky v Big White jsou nejlepší pro středně pokročilé snowboardisty.
  • Středisko v obci Big White nabízí také sněžné skútry, bruslení, tubing, sněžnice a lezení na ledu.
 6. Obrázek s názvem Snowboard v Kanadě, krok 6

  6 Hledejte online a objevte další sjezdovky, které můžete vyzkoušet. Kanada je domovem stovek destinací pro snowboarding, ze kterých si můžete vybírat. Pokud máte zájem o další sjezdovky, vyhledejte online věci jako „nejlepší kanadské destinace pro snowboarding“ nebo „snowboarding vhodný pro rodiny s dětmi v Kanadě“. Můžete si prohlížet fotografie a číst online recenze, které vám pomohou najít skvělé místo pro snowboarding, které splňuje vaše potřeby a úroveň dovedností.reklama

Část 2 ze 2: Organizace vaší cesty

 1. Obrázek s názvem Snowboard v Kanadě, krok 7

  1 Naplánujte si výlet na někdy mezi listopadem a květnem. V této době je Kanada nejchladnější a pravidelně sněží, takže budete mít nejlepší podmínky pro snowboarding, pokud se vydáte v tomto časovém rámci. Pokud je to možné, vyhněte se jízdě dříve než v listopadu nebo později než v květnu, jinak může být počasí na snowboard příliš teplé.
  • Povětrnostní podmínky se budou lišit v závislosti na tom, kde v Kanadě jste na návštěvě, takže si vždy udělejte průzkum předem, abyste se ujistili, že podmínky pro snowboarding během cesty budou správné.
 2. Obrázek s názvem Snowboard v Kanadě, krok 8

  2 Pokud chcete ušetřit na ubytování a poplatcích, naplánujte si cestu na později v sezóně. Jak se v Kanadě koncem března začíná oteplovat, davy a poplatky za snowboarding klesnou. Pokud máte rozpočet a chcete ušetřit nějaké peníze, pomůže vám naplánování této doby.
  • Mějte na paměti, že povětrnostní podmínky později v sezóně nemusí být pro snowboarding tak ideální jako dříve, v závislosti na tom, kam cestujete.
 3. Obrázek s názvem Snowboard v Kanadě, krok 9

  3 Rezervujte si pokoj v resortu nebo hotelu, který je blízko sjezdovek, které navštívíte. Mnoho populárních snowboardových destinací v Kanadě má nedaleké vesnice a střediska, ve kterých můžete zůstat během své cesty. To vám ušetří potíže s hledáním dopravy a cestování na dlouhé vzdálenosti.
  • Většina středisek a hotelů bude nabízet dopravu do a ze snowboardové oblasti.
  • Pro ještě větší pohodlí zůstaňte někde na lyžích a na lyžích, abyste měli snadný přístup k výtahu přímo před pokojem.
 4. Obrázek s názvem Snowboard v Kanadě, krok 10

  4 Pokud nechcete cestovat s vlastním vybavením, půjčte si vybavení. V závislosti na tom, jak daleko cestujete, může být jednodušší, když necháte vybavení pro snowboarding doma. Nejoblíbenější lyžařská a snowboardová střediska a vesnice v Kanadě budou mít půjčovny, kde můžete získat vše, co potřebujete, ale pro jistotu si udělejte průzkum předem.
  • Pokud letíte do cíle a plánujete si vzít vlastní vybavení, nejprve se obraťte na leteckou společnost, abyste se ujistili, že neexistují žádná omezení velikosti pro to, co si můžete do letadla přinést.
 5. Obrázek s názvem Snowboard v Kanadě, krok 11

  5 Pokud jste ve sportu noví, vyzkoušejte si před cestou lekce snowboardingu. Lekce vám mohou pomoci připravit se na sjezdovky a zmírnit veškeré obavy, které máte ohledně jízdy na snowboardu. I když nejste na snowboardu noví, mohou být příjemným osvěžením, než vyrazíte na svahy v Kanadě.
  • Podívejte se na nedaleké školy lyžování a snowboardingu, abyste zjistili, zda nenabízí lekce, které byste mohli absolvovat. Mnoho lyžařských středisek nabízí také kurzy snowboardingu.
 6. Obrázek s názvem Snowboard v Kanadě, krok 12

  6 Nezapomeňte zabalit spoustu vrstev, abyste zůstali v teple. Na snowboardu v Kanadě může být zima, takže se budete chtít ujistit, že máte dostatek teplého oblečení, abyste se cítili pohodlně. Když se chystáte na cestu, nezapomeňte si vzít:
  • Snowboardová bunda s kapucí
  • Deskové kalhoty
  • Tepelné kalhoty, které nejsou vyrobeny z bavlny (takže nezachytávají vlhkost)
  • Tepelné topy
  • Rouna
  • Čepice
  • Návleky na krk
  • Rukavice
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o nákupu levné tenisové rakety, a projděte si náš seznam 12 nejlepších a nejdostupnějších na trhu.V sobotu se na mistrovství světa žen v hokeji 2019 setkají vyhřívané soupeřky USA a Kanada. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.„All American“ je zpět na řadu 3. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nové epizody streamované online, než se dostanou na Netflix.

Jak si užít venku. Trávit čas venku může být skvělý způsob, jak se spojit s přírodou a zapomenout na všechny problémy skutečného života, které vás tíží. Jakmile se zbavíte internetu a iPhonu, vezměte s sebou pár přátel a přijměte ...Alexandr Dolgopolov nebyl spokojen se způsobem, jakým bylo hlášeno vyšetřování vzorců sázení kolem jednoho z jeho zápasů.Mac

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit jazyk, ve kterém vaše klávesnice na počítači Mac pracuje. Klikněte na nabídku Apple a poté. Je to ikona černého jablka v levém horním rohu obrazovky.