Živý stream Hero World Challenge 2018: Jak se dívat online bez kabelu

Živý stream Hero World Challenge

Hero World Challenge často přináší nejlepší golfisty na světě - možná s tím má něco společného fakt, že se koná v Albany Golf Clubu na Bahamách - a rok 2018 se nijak neliší. Top 15 tvoří většinu Pole pro 18 hráčů .

Reportáž z Hero World Challenge 2018 bude vysílána přes Golf Channel (čtvrtek-neděle) a NBC (neděle). Můžete najít plán vysílání zde . Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení sledovat živý přenos z Golf Channel a NBC prostřednictvím jednoho z následujících živých televizních přenosů bez kabelu služby:

FuboTV

The Golf Channel a NBC (dostupné živě na většině trhů, které najdete zde ) jsou dva ze 75 a více kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo, který je do značné míry přizpůsoben sportu. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos z turnaje na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pokrytí turnaje až tři dny poté, co se odvysílá, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Golf Channel a NBC (k dispozici naživo na většině trhů, které najdete zde ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z turnaje na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

hulu řekni ano šatům

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

NBC (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ) je součástí balíčku Sling Blue, zatímco Golf Channel je v doplňku Sports Extra. Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou 7denní zkušební verzi , a turnaj pak můžete sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled

Pole 18 v golfovém klubu Albany zahrnuje šest z nich 10 nejlepších hráčů na světě a 11 z nejlepších 15. Tento týden nebude na Bahamách nouze o sílu hvězd, ale všechny oči budou stále upřeny na 13. hráče golfu na světě.

Pan Eldrick Tont Tiger Woods.

Poté, co Woods vynechal většinu sezón 2016 a 17 kvůli řadě různých onemocnění a operací, se loni na tomto turnaji vrátil ke golfu. V tu chvíli nebylo jasné, co od něj očekávat, ale po pozoruhodné comebackové sezóně, která zahrnovala sedm nejlepších 10, druhé místo na mistrovství PGA a vítězství v sezóně končícím Tour Championship, se do Albany vrací rok později s mnohem jasnějšími očekáváními.

Letos, v nadcházejícím roce se očekávání velmi liší Řekl Woods . Teď vím, že to zvládnu. Teď je to jen o správě a zajištění toho, abych byl na události čerstvý, protože vím, že mohu znovu vyhrát turnaje.

tenisové míče na židle

Nastal okamžik, kdy jste mě všichni slyšeli říkat, jen jsem nevěděl, jestli to ještě někdy udělám.

Woods, který bude vždy středem pozornosti, pokud bude zdravý, bude ve čtvrtek odpalovat s Justinem Thomasem. Pětadvacetiletý hráč, který získal ocenění PGA Player of the Year 2017, ve skutečnosti udělal v roce 2018 malý krok zpět, ale to je všechno relativní, protože stále dokázal nasbírat tři vítězství a 10 umístění v Top 10. Je na čtvrtém místě na světě a on a Woods budou určitě skupinou, která ve čtvrtek získává největší pozornost.

Další skupinou ke sledování budou Rickie Fowler a Dustin Johnson. Fowler má za sebou tři nejlepší tři umístění v kariéře v Albany, včetně loňského vítězství zde po nedělním rekordu 61, zatímco světová jednička 3 je po vedení Tour v Par-3, Par- V loňském roce bodovaly 4 a Par-5.

Turnaj, který neobsahuje žádné škrty, rozdá oficiálním 18 bodům světového golfového žebříčku a peněženku 3,5 milionu dolarů. Vítěz si odnese domů skvělých 1 milion dolarů.


Populární Problémy

Kdo je nejúžasnější tenisová baba všech dob?

Jak zjistit, zda bolest levé paže souvisí se srdcem. Bolest v levé paži může být způsobena mnoha stavy, od bolesti svalů mlýna až po těžký infarkt. Abnormality kůže, měkkých tkání, nervů, kostí, kloubů a krve ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos pátečních Rockets vs Raptors online, pokud nemáte kabel.

Fotbal Clemson se koná v sobotu v Citadele. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Hraní basketbalu vyžaduje přirozené dovednosti, ale dobrým basketbalistou se můžete stát, pokud správně upravíte své tělo, cvičíte se správnými cviky a zvládnete mentální aspekty hry. Dobří basketbalisté vložili ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Lakers vs Heat online bez kabelu, ať už jste v LA, Miami nebo mimo trh.