Jak sledovat Wrestlemania 36 zdarma

Šampion WWE Brock Lesnar

Getty

Streamujte Wrestlemania 36 zde

Vypuknutí koronaviru odložilo většinu světových sportovních a zábavních akcí, ale WrestleMania WWE zůstává nastavena na tuto sobotu a neděli večer v 19 hodin. ET.

tenisové výsledky

Účtováno jako jediný WrestleMania příliš velký na jednu noc, WrestleMania 36 byla rozdělena na dvě noci plné akce a nahrána na uzavřeném setu v WWE Performance Center v Orlandu na Floridě.

Navzdory změnám WrestleMania 36 stále nabízí spoustu prvotřídních zápasů mezi některými špičkovými superhvězdami v oboru.


Jak streamovat Wrestlemania 36 zdarma

Chcete-li sledovat Wrestlemania 36 zdarma, musíte si nejprve zaregistrovat účet u streamovací služby WWE Network. Nebojte se - nemusíte nic platit, protože váš první měsíc je zdarma. A neexistuje žádný závazek, takže můžete svůj sub -sub kdykoli zrušit, pokud se tak rozhodnete.

  1. 1. Zaregistrujte se a Předplatné WWE Network (získejte první měsíc zdarma!)
  2. 2. Stáhněte si aplikaci WWE do svého smartphonu, tabletu, Xboxu One, PS4, Roku nebo jakékoli jiné oblíbené možnosti
  3. 3. Spusťte aplikaci
  4. 4. Přihlaste se do aplikace pomocí svých přihlašovacích údajů
  5. 5. Sledujte Wrestlemania 36 naživo zdarma

Blahopřejeme - pokud to uděláte správně, měli byste nyní sledovat Wrestlemania 36 zdarma, aniž byste museli platit desetník.

Kdy je Wrestlemania 36?

Vůbec poprvé se WrestleMania koná během dvou dnů. Přehlídka začíná v sobotu 4. dubna v 19 hodin. ET, a pokračuje v neděli 5. dubna v 19 hodin. ET.

Streamujte Wrestlemania 36 zde


Wrestlemania 36 zápasů

WWE Championship - Brock Lesnar (c) vs. Drew McIntyre: Poté, co McIntyre vyhrál Royal Rumble, se mají srazit dvě z nejpůsobivějších a nejsilnějších superhvězd WWE. Tato událost ukázala, že McIntyre a Lesnar jsou absurdně dominantní síly, přičemž McIntyre byl tím, kdo překvapivě eliminoval Lesnara, než vyhrál událost. McIntyre později vybral Lesnara k výzvě na WrestleMania, stejně jako jeho čest po vítězství v Rumble. Nyní ti dva zamknou rohy pro Lesnarovo mistrovství WWE.

Universal Championship - Goldberg (c) vs. TBD: Tento zápas měl být původně Universal šampion Goldberg proti tváři společnosti Roman Reigns, ale ten se stáhl ze zápasu před WrestleMania 36 kvůli obavám z koronaviru. Očekává se, že Goldberg obhájí titul a některé neoficiální zdroje naznačily, že bude proti jmenovanému soupeři. WWE ale zatím nepotvrdila, jak se vše odehraje, ani okolní děj, který ke změně použije.

Edge vs. Randy Orton (Last Man Standing): Edge se šokujícím způsobem vrátil do WWE v Royal Rumble a jeho krátký tým s Ortonem byl zábavný návrat do minulosti. Edge však během Rumble zapnul Ortona, eliminoval Viper a zapálil spor, který vedl k tomu, že Orton v dalších týdnech zasáhl Edgeovu manželku Beth Phoenix jeho finišerem RKO.

John Cena vs. The Fiend Bray Wyatt (Firefly Funhouse Match): Wyatt, vystupující jako jeho alter-ego The Fiend, držel světový šampionát až do své ohromující ztráty s Goldbergem na WWE Super ShowDown v Saúdské Arábii. Cena se nedávno vrátil do SmackDown, aby naznačil, že se nezúčastní WrestleMania 36, ​​aby mohl nechat pozornost jiných superhvězd, ale Wyatt tuto myšlenku zkazil tím, že napadl Cena na zápas Firefly Funhouse.

Raw Women’s Championship - Becky Lynch (c) vs. Shayna Baszler: Lynch je nejoblíbenější superstar WWE už více než rok. Baszler ji brutálně napadl na Raw kousnutím do krku a bývalá bojovnice MMA poté ovládla pole na Elimination Chamber, aby si vysloužila titulní střelbu. Ti dva se v posledních týdnech vrátili tam a zpět s tajnými útoky. Nyní bude Lynch obhajovat svůj titul proti Baszlerovi na WrestleMania 36.

NXT Women’s Championship - Rhea Ripley (c) vs. Charlotte Flair: Ve WrestleManii to bude vůbec poprvé, co bude titul NXT na řadě. Ripley vyzvala Flair, aby se s ní setkala na WrestleMania 36 pro Ripleyho pás NXT. Spolu s dalšími ženskými šampionkami, Lynch a Baylee, zapojenými do dalších dějů, Flair vs. Ripley dává talentované Ripley obrovské pozornost a nabízí Flair její zasloužené místo na největší kartě roku.

SmackDown Women’s Championship - Bayley (c) vs. Lacey Evans vs. Tamina vs. Naomi vs. Sasha Banks (eliminační zápas): Bayleyho otočení paty je nyní kompletní. Její a nejlepší kamarádka Sasha Banks tvoří dobrý tandem drobností a zábavné bylo, že když se Baylee a Banks vysmívali generální manažerce Smackdownu Paige, neustále přidávala další a další protivníky k obhajobě titulu Bayley na Wrestlemania 36, ​​dokud neměla tu drzost přidat Banky do zápasu poslední.

Styly Undertaker vs. AJ (Boneyard Match): Styles je jedním z nejtalentovanějších interpretů, které společnost může nabídnout, a postavit se před Hrobáře je velký problém. I když Taker nesoutěží tak často jako kdysi, zůstává jednou z nejžhavějších hvězd v oboru. Toto hovězí maso začalo, když Hrobář zaútočil na Styly v Elimination Chamber během jeho zápasu proti Aleisteru Blackovi. Styles brzy poté legendu vyzval a později odhalil, že se s Takerem utká v něčem, čemu se říká Boneyard Match, který ještě nebyl definován.

Kevin Owens vs. Seth Rollins: Rollins si říká Mesiáš pondělní noci a za poslední měsíce si vybudoval řadu poddaných, zatímco Rollins a Owens proti sobě vedli válku. Mezi nejvýznamnější patří Owens, který stojí Rollinse a Buddy Murphyho za tituly Raw tag team proti The Street Profits a dělají něco podobného v zápase v Elimination Chamber. Nyní se Rollins a Owens postaví proti sobě na Wrestlemania 36.

Interkontinentální mistrovství - Sami Zayn (c) vs. Daniel Bryan: Zayna vyzval Bryan, aby na Wrestlemanii 36 uvedl svůj mezikontinentální titul, ale Zayn by zápas nepřijal, pokud by Drew Gulak nedokázal porazit Shinsuke Nakamuru. To se stalo, takže nyní Bryan má šanci odebrat Zaynovi titul ve Wrestlemania 36.

co je to hra v tenise

Raw Tag Team Championship - The Street Profits (c) vs. Austin Theory & Angel Garza: Andrade a Garza měli vyzvat Montez Ford & Angelo Dawkins, alias The Street Profits, na tituly Raw tag team na WrestleMania 36. Andrade ale utrpěl zranění a nyní je nahrazen debutující Austinovou teorií.

SmackDown Tag Team Championship - The Miz & John Morrison (c) vs. The New Day vs. The Usos (Ladder Match): The New Day a The Usos poskytly během těch let spoustu rozlití a vzrušení díky jejich intenzivní rivalitě mezi týmy tagů. Ti dva dostali šanci vyzvat The Miz a Johna Morrisona o tituly značek SmackDown, ale když se do jejich zápasu vložili šampioni, oba týmy dostanou šanci ukořistit šampionát na turnaji Wrestlemania 36.

Women’s Tag Team Championship - The Kabuki Warriors (c) vs. Alexa Bliss & Nikki Cross: Bliss byla několik týdnů pronásledována Asukou a Kairi Saneovou, dokud nakonec nezískala vítězství ve dvouhře nad Asukou, aby si vynutila zápas o titul mezi oběma týmy. Jedná se o odvetu z Pekla v cele, kde Bliss a Cross ztratili své tituly pro The Kabuki Warriors. Bude to opakování nebo pomsta?

jak se vyhrává badmintonová hra

Aleister Black vs. Bobby Lashley: Black vypadá, že je na cestě nahoru. Pomohl mu k vítězství Hrobář proti AJ Styles ve Elimination Chamber. Nyní získává Bobbyho Lashleyho na Wrestlemania 36 v zápase, který byl přidán jen pár týdnů před největší kartou roku.

Elias vs. King Corbin: Elias a Corbin s tím v posledních týdnech bojují, když Corbin souhlasil, že se utká s Eliasem na turnaji Wrestlemania 36 poté, co bývalý profesionální fotbalista Rob Gronkowski loboval za to, aby se tito dva postavili proti sobě.

Otis vs. Dolph Ziggler: Otis má obrovskou zamilovanost do Mandy Rose, ale Ziggler je jablko jejího oka. Ziggler zdánlivě miluje mučit Otise kvůli této záležitosti, a proto vyzval Otise k zápasu na Wrestlemania 36, ​​aby mohl zahanbit oaf před Rose na největší scéně ze všech.


Kdo je Goldberg Wrestling ve Wrestlemanii?

Goldberg byl kritizován na obranu svého univerzálního šampionátu proti Roman Reigns na Wrestlemania 36, ​​ale tento zápas se zdá být zrušen poté, co Reigns odstoupil z akce kvůli obavám z koronaviru. Očekává se, že Goldberg bude obhajovat svůj titul na kartě, ale WWE oficiálně neoznámila, kdo bude jeho soupeřem. To je pravděpodobně příběh, který se objeví během show.

Proč Roman nekrálí ve Wrestlemanii 36?

Vládnutí odhaleno v příspěvku na sociálních sítích dne Instagram že si chce vybrat pro mě a moji rodinu. Reigns se v zásadě rozhodl odstoupit na vedlejší kolej kvůli obavám z COVID-19.

Reigns si nedávno vzal volno z WWE kvůli opětovnému výskytu leukémie, ale vrátil únor 2019 s uvedením „Dobrou zprávou je, že jsem v remisi, všichni. Vládne, zdravotní historie ho nechává imunokompromitovaného a vystavuje ho většímu riziku, pokud onemocní COVID-19.

Streamujte Wrestlemania 36 zde

Cvrlikání: @Kelsey_McCarson


Populární Problémy

Safíry jsou obvykle považovány za modré, ale mezi nimi mohou být také červené, žluté, oranžové, zelené nebo jiné barvy. Přírodní safíry se nacházejí v zemi nebo ve vodě. Syntetické safíry jsou vyráběny v laboratoři. Hledejte nedostatky nebo ...

Jak zacházet se zlomeným růžovým prstem. Váš růžový prst je nejmenším prstem na vnějším okraji chodidla a může se zranit v důsledku zakopnutí, pádu, strčení o něco nebo upuštění něčeho na něj. Zlomený prst na noze může vypadat oteklý a ...

Zálohování oblíbených položek v aplikaci Internet Explorer je stejně snadné jako ruční zkopírování a vložení souboru jinam nebo jeho export do nového cíle. Tento článek se bude podrobně věnovat oběma metodám a zároveň bude diskutovat o některých variacích mezi ...

Takto můžete sledovat celoživotní funkci „You Can't Take My Daughter“ online bez kabelu.

Jak si vyrobit oděvní linku. Sušení prádla na prádelní šňůře je zelená možnost. Sušičky jsou jedním z domácích spotřebičů, které spotřebovávají nejvíce energie, takže používání šňůry na prádlo nejen pomáhá Zemi, ale také vám ušetří peníze. Vytváření vlastních ...

Tim Henman věří, že Novak Djokovic je 'jasným favoritem' na pozdvižení US Open a tím dokončení sady všech čtyř Majors v letošním roce.