Washington 2021: Jannik Sinner vs Sebastian Korda náhled, head-to-head & prediction | Citi Otevřeno

Jannik Sinner

Jannik Sinner

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (5) Jannik Sinner vs Sebastian KordaDatum: 5. srpna 2021Turnaj : Citi Open 2021

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)Místo : Washington DC, Spojené státyKategorie : ATP 500

tenisové sety k vítězství

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna : 1 895 290 USDNačasování zápasu: 14:00 místního času, 18:00 GMT, 23:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - YouTube: TennisTV


Náhled Jannik Sinner vs Sebastian Korda

Jannik Sinner Jeden z nejzajímavějších mladých hráčů na turné se ve čtvrtek utká s mladým Sebastianem Kordou o postup do čtvrtfinále Citi Open 2021.

nejlepší ortéza na tenisové lokty

Sinner má zatím dobrou sezónu v roce 2021, když do roku vedl do Washingtonu 25-14. Ital vyhrál svůj druhý titul ve dvouhře v kariéře na turnaji Melbourne 250, než se poprvé zúčastnil finále Masters 1000 v Miami, kde prohrál s Hubertem Hurkaczem.

Sinner také utekl do čtvrtého kola na Roland Garros, ale vydržel první kolo ve Wimbledonu. Po návratu na turné v Atlantě měl další odchod z prvního kola, ale v kombinaci s Reilly Opelkou získal titul ve čtyřhře.

Sinner ve Washingtonu DC přerušil sérii tří zápasů, když ve druhém kole porazil Emila Ruusuvuoriho.

Sebastian Korda má také slibný rok, když ze svých 32 dosavadních zápasů vyhrál 22. Stejně jako Sinner, i Korda letos získala titul - ve městě Parma.

Jednadvacetiletý hráč, který se také dostal do finále na Delray Beach a čtvrtfinále v Miami, se inspirovaně probojoval do osmifinále Wimbledonu. V pátém setu prohrál 8: 10 s Karen Khachanov, přestože to bylo jeho první vystoupení v hlavním tahu na SW19.

Korda porazil v prvním kole Washingtonu Vaska Pospisila 7: 5, 6: 4, aby zahájil setkání se Sinnerem.

Jannik Sinner vs Sebastian Korda proti sobě

Jannik Sinner a Sebastian Korda se na turné nikdy předtím nepotkali, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0-0.


Predikce Jannik Sinner vs Sebastian Korda

Sebastian Korda

Sebastian Korda

Jannik Sinner má silnou všestrannou hru, která je zvláště vhodná pro hardcourt. Slouží dobře, pohybuje se efektivně a zasahuje do obou boků. Ale jeho soupeř má pravděpodobně větší rozmanitost, zejména mimo podání.

Podání Sebastiana Kordy bylo velkou zbraní na cestě kolem 16. kola ve Wimbledonu a tato střela mu mohla pomoci i ve čtvrtek. Zdá se, že Američan má také lepší hru na všech hřištích a dělá dobře, že když dostane příležitost, dokončí body na síti.

Ačkoli oba hráči přicházejí z úvodních kol s přímým setem, Korda má za sebou větší impuls a očekává se, že si vezme tohle a postoupí do čtvrtfinále.

Předpověď: Sebastian Korda vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Justine Henin a Boris Becker nedávno hovořili o nedostatku lásky mezi fanoušky k Novakovi Djokovicovi. Djokovič byl celý týden ve zprávách kvůli diskvalifikaci z probíhajícího US Open.

Je to vždy uspokojující, když porazíte videohru, ale mnohem méně uspokojivé, když začne sbírat prach u vás doma. Pokud máte kolem sebe několik kazet, můžete si jejich dalším prodejem vydělat pár dalších peněz. Pokud ne ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy her Minnesota Timberwolves online bez kabelového přihlášení, ať už jste místní nebo nemáte tržiště.

Měli jste někdy problémy s bitím svých přátel ve hře Super Smash Brothers Melee? Zde je pár tipů, jak se zlepšit. Naučte se pohybovou sadu své postavy. Ve skutečnosti se také naučte pohyby svých protivníků. Znát všechny své ...

Poté, co porazil Stan Wawrinka v prvním kole, Daniil Medvedev ve středu opustil Wimbledon a vzal své frustrace na rozhodčího.