Jak vyfouknout dno z láhve

Ať už chcete vidět aplikovanou fyziku a koncept „kavitace“ v akci, nebo jen chcete zapůsobit na někoho, kdo tento trik nikdy předtím neviděl, vyfouknout dno plné láhve je zatraceně snadné. K úspěchu však potřebujete správný druh lahve a správný druh tekutiny. Také zde rozbíjíte skleněnou láhev, takže je nejlepší udělat nějaká opatření, abyste si neublížili. Poté stačí vyfouknout dno a dát láhvi pořádně zabrat.Část 1 ze 3: Používání správných materiálů

 1. Obrázek s názvem Vyfoukněte dno z láhve Krok 1

  1 Použijte skleněnou láhev. Očekávejte, že plastové lahve budou mnohem odolnější než skleněné. Jinými slovy, neočekávejte, že na ně tento trik bude fungovat. Držte se skleněných lahví, protože je mnohem pravděpodobnější, že se rozbijí (což je v tomto případě to, co chcete, aby se stalo).
  • Na velikosti lahve by nemělo záležet, pokud ji dokážete udržet, když je naplněna vodou.


 2. Obrázek s názvem Vyfoukněte dno z láhve Krok 2

  2 Vyprázdněte láhev s původním obsahem. Jedinou výjimkou z tohoto pravidla by bylo, kdyby držel rovnou, čistou vodu. V opačném případě vylijte nebo vypijte původní tekutinu. Rozhodně to udělejte, pokud je to syceno oxidem uhličitým (například soda nebo pivo). Očekávejte bubliny v sycených nápojích, abyste zabránili úspěchu tohoto triku.
 3. Obrázek s názvem Vyfoukněte dno z láhve Krok 3

  3 Doplňte ji čistou vodou. Jakmile je prázdný, znovu jej naplňte čistou vodou. Pamatujte však: karbonizace je nepřítel, proto nepoužívejte seltzer ani perlivé vody. Také jej nevyplňujte až po okraj. Nahoře nechte palec nebo dva (2,5 až 5 cm) vzduchu.
  • Můžete případně zkusit použít jiné ploché, nesycené nápoje, ale voda je sázka na jistotu.
  reklama

Část 2 ze 3: Jednat bezpečně

 1. Obrázek s názvem Vyfoukněte dno z láhve Krok 4

  1 Držte se dál od elektrických zařízení. Mějte na paměti, že pokud bude úspěšný, namočíte bezprostřední okolí vodou z láhve. Ujistěte se, že v blízkosti nejsou žádné kabely nebo připojená zařízení. Odstraňte riziko úrazu elektrickým proudem.
 2. Obrázek s názvem Vyhodit dno z láhve Krok 5

  2 Noste ochranný oděv. Mějte také na paměti, že sklo se brzy rozbije a spadne ze zbytku láhve. Snižte riziko pořezání zakrytím jakékoli odhalené kůže pod pasem. Místo šortek noste kalhoty a místo sandálů boty.
 3. Obrázek s názvem Vyfoukněte dno z láhve Krok 6

  3 Držte láhev nad kbelíkem nebo jinou nádobou. Pamatujte: sklo, které se uvolní z lahve, se může při dopadu na zem znovu rozbít. Pomocí kbelíku chyťte sklo i vodu. Udělejte z úklidu hračku, aniž byste riskovali, že si později pořezáte bosé nohy, pokud šlápnete na malý kousek skla, který jste při zametání minuli.
 4. Obrázek s názvem Vyfoukněte dno z láhve Krok 7

  4 Namiřte dno lahve pryč od všech. Mějte na paměti i bezpečnost ostatních lidí. Na nikoho nemiřte dno lahve. Pokud nepoužíváte kbelík, vyčistěte oblast a roztáhněte nohy od sebe. reklama

Část 3 ze 3: Vytáhnutí triku

 1. Obrázek s názvem Vyfoukněte dno z láhve Krok 8

  1 Pevně ​​uchopte zúžení. Láhev pevně držte. Současně držte ruku blízko vrcholu. Počítejte s tím, že každá láhev se při tomto triku rozbije jinak, takže držte ruku v dostatečné vzdálenosti od dna, abyste snížili šanci, že se pořezáte.
 2. Obrázek s názvem Vyfoukněte dno z láhve Krok 9

  2 Držte láhev v klidu. Maximalizujte veškerou sílu, kterou můžete sebrat, když během chvilky narazíte na vrchol láhve. Udělejte to tak, že držíte láhev tak nehybně, jak můžete. Počítejte s tím, že při kontaktu ztratíte nějakou sílu, pokud budete lahví hýbat tam a tam.
 3. Obrázek s názvem Vyfoukněte dno lahve Krok 10

  3 Udeřte láhev druhou rukou. Zvedněte volnou ruku a poté ji prudce stáhněte dolů. Udeřte ústa láhve do ústí do dlaně. V ideálním případě to způsobí prasknutí dna. Může to však vyžadovat několik pokusů, takže se snažte pokračovat, pokud se vám to nejprve nepodaří.
  • Alternativně můžete místo ruky použít gumovou paličku, aby nedošlo k otlučení nebo znecitlivění při příliš mnoha pokusech.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Skleněná láhev
 • Voda
 • Silná ruka
 • Kbelík nebo jiný kontejner (volitelně)
 • Dlouhé kalhoty
 • Ochranné boty
 • Gumová palička (volitelně)
tenis vs běžecké boty

Populární Problémy

Jak spát se skřípnutým nervem. Přiskřípnutý nerv může být extrémně bolestivý, což může ztěžovat dobrý spánek. Možná budete mít problém najít pohodlnou pozici, vyrovnat se s bolestí, nebo se jen uklidnit a ...Bruins se ve čtvrtek utkají s ďábly v otvíráku sezony NHL 2021 každého týmu. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Devítinásobný římský šampion Rafael Nadal ve čtvrtek v italském otevřeném osmifinále porazil Denise Shapovalova 3: 6, 6: 4, 7: 6 (7: 3).Stát UNC a NC se setkávají na nejnovější kapitole své rivality v sobotu v Raleighu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Jak nakrájet koláč. Právě jste udělali fantastický a lahodně vypadající koláč. Krásně voní a už se nemůžete dočkat, až si ho zastrčíte se svými přáteli! Musíte ho však rozřezat správným způsobem, abyste se ujistili, že jsou kusy stejné a také, že ...

Jak prát deku. Přikrývky, stejně jako ostatní oblečení a ložní prádlo, vyžadují pravidelné čištění. Pro šidítka a přikrývky, které jsou hojně využívány, se doporučuje jednou za měsíc je vyprat, aby se prach a špína nedostaly do ...