„Novak Djokovic se snaží dosáhnout něčeho šíleného, ​​doufám, že mohu být tím, kdo ho zastaví“ - Frances Tiafoe o srbské snaze o Zlatý kalendář Kalendář

Novak Djokovič míří na trénink do Tokia

Novak Djokovič míří na trénink do TokiaFrances Tiafoe nedávno sklidila chválu na Novaka Djokoviče a prohlásila, že Srbův pokus vyhrát letošní Golden Slam v kalendáři je „něco extrémně šíleného“. Ve stejné době však Tiafoe také vyjádřil svou touhu být tím, kdo zastaví Djokoviče ve vytváření historie.bekhendové podání badmintonu

Djokovič letos již vyhrál Australian Open, French Open a Wimbledon se nyní zaměřuje na zlato mužů ve dvouhře na olympijských hrách v Tokiu . Bude také oblíbeným na US Open později v tomto roce. Pokud vyhrajete všechny tyto tituly, bude Srb prvním mužským hráčem, který dokončí Golden Slam v kalendáři.Světová jednička bude zahájil svou kampaň v Tokiu proti Hugovi Dellienovi . Djokovič je však v horní polovině losování, zatímco Tiafoe ve spodní části, což znamená, že se tito dva nemohou proti sobě postavit před finále.

V rozhovoru pro USA Today Američan poukázal na to, jak je Djokovičovo odhodlání denně uspět na špičkové úrovni. Tiafoe přiznal, že rád „vidí velikost“, ale stejným dechem prohlásil, že chce být hráčem, který by na olympiádě porazil Djokoviče.Je to prostý profík, Řekl Tiafoe . Jeho postup každý den je šílený. Nedivím se, že hraje. Letos se snaží dosáhnout něčeho extrémně šíleného a zjevně doufám, že budu chlap, který ho zastaví. Miluji vidět velikost a pokud ji mohu zastavit, bylo by to skvělé. Uvidíme. Nevadí mi zápas proti němu.

Dávám přednost hraní Novaka Djokoviče v zápasech nejlepších ze tří: Frances Tiafoe

Novak Djokovic během svého střetu na Australian Open proti Frances Tiafoe

Novak Djokovic během svého střetu na Australian Open proti Frances Tiafoenejlepší tenisové sukně

Dvouhry na olympijských hrách v Tokiu se budou hrát ve formátu nejlepší ze tří setů. To znamená, že hráči budou mít větší šanci rozrušit velká jména, jako je Novak Djokovic, který se letos ukázal jako neporazitelný v pěti nejlepších zápasech.

Tiafoe, který na začátku letošního roku Djokovicovi udělal těžké chvíle na Australian Open, řekl, že upřednostňuje čelit 20násobnému šampionovi Major v kratším formátu.umístění loketního popruhu
Rád hraji Novaka v 2 ze 3 než ve 3 z 5, řekl Tiafoe.

Olympijský tenis byl v průběhu let svědkem mnoha šokových výsledků, mezi nimiž byli například Marc Rosset, Nicolas Massu, Monica Puig, Mardy Fish a Alicia Molik.V tomto ohledu se Frances Tiafoe také považuje za „temného koně“. Američanka, zařazená na 53. místo na světě, vysvětlila, jak je tenis na olympiádě jiná míčová hra, kde je každý hráč nucen hrát mimo svoji komfortní zónu.

Počítám se jako temný kůň v každém konkrétním okamžiku, řekl Tiafoe. Je to úplně jiný formát, je to týmová událost, všichni jsou super nervózní, řekl Tiafoe.
Snažíte se bojovat o medaili. Není to tak, že byste byli s celým svým individuálním týmem. Je to rozdílné. Každý je mimo svou komfortní zónu a jak se cítíte dobře, když je vám nepříjemně? Mám pocit, že je to pro mě trochu otevřené a já budu mít jen dobré zkušenosti a pokusím se hrát co nejlépe.

Populární Problémy

Alison Riske nedokázala využít sedm šancí a porazit Coco Vandewegheovou, která postoupila do semifinále v Nizozemsku.

Jak znovu použít olej na vaření. Opětovné použití kuchyňského oleje může být skvělý způsob, jak ušetřit rozpočet na potraviny a omezit plýtvání potravinami ve vaší domácnosti. Pokud chcete znovu použít svůj kuchyňský olej, musíte si vybrat vysoce kvalitní olej s vysokým kouřením ...

Zde je návod, jak sledovat hru Golden Knights vs Kings online bez kabelu.

Jak jezdit na westernu. Obecně existují dva způsoby, jak jezdit na koni: anglický styl a západní styl. Západní styl zahrnuje řízení s vaší sedlovou pozicí, boky a lehkou reining na koňském krku (krk reining), zatímco anglický ...

Andy Murray hovořil o hráčích, kteří sledují zápasy na USO, a vzpomněl si na Rogera Federera, jak ho sledoval hrát v Londýně 2012. Skot také vysvětlil, jak mu podpora od jeho vrstevníků pomohla hrát dobrý tenis ve Flushing Meadows.

Simon věří, že zatímco Roger Federer je výjimečný, aspirující hráči by se neměli snažit napodobit jeho styl hry. Podle Francouze by se mladým lépe učilo být v tlakových situacích konzervativnější.