Jak se dívat na Big 12 Wrestling Championship 2020Twitter/@CowboyWrestling Oklahoma State zápasník Wyatt Sheets.

V sobotu a v neděli se v centru BOK v Tulse, OK, uskuteční zápasové mistrovství světa 12 v roce 2012.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Turnaj nebude nikde v televizi, ale kdokoli v USA může sledovat každá podložka a každé kolo - včetně nedělního finále - šampionátu Big 12 Wrestling Championship naživo na ESPN+:

Velký 12 zápas na ESPN+

ESPN+ je digitální streamovací služba od ESPN, která má exkluzivní pokrytí šampionátu 2020 Big 12 Wrestling Championship , plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

recenze tenisek

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete pak Big 12 Wrestling Championship sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4 , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled šampionátu 2020 Big 12 Wrestling

Oklahoma State Cowboys vyhráli sedm po sobě jdoucích titulů Big 12, což je nejdelší série v historii konference.

V loňském roce získali šest individuálních titulů na cestě k 158 bodům, čímž porazili Iowa State Cyclones (114,5 bodu), Northern Iowa Panthers (82 bodů), Oklahoma Sooners (78 bodů) a Fresno State Bulldogs (59,5 bodu) ).

Cowboys vstupují na konferenční mistrovství 2020 se třemi semeny č. 1: Nick Piccininni (125 liber), Boo Lewallen (149 liber) a Travis Wittlake (165 liber).

Panthers mají dvě špičková semena, Bryce Steiert (174 liber) a Taylor Lujan (184 liber), a žádný jiný tým nemá víc než jedno.

Bude na to tlačit (Severní Iowa), mají dost dobrý tým na vítězství, řekl hlavní trenér Cowboys John Smith. Stillwater News Press . Myslím, že Iowa State má také dostatečně dobrý tým na vítězství. Myslím, že Severní Dakota (stát) také měla opravdu dobrou sezónu.

Takže pro nás si myslím, že jsme na místě. Pokud ale prohrajeme v šampionátu, budete muset zápasit o třetí a čtvrté místo - odtud se získávají vaše body, pokud se nedostanete do finále.

Naočkuje se dalších šest kovbojů: Reece Witcraft (č. 6 na 133 liber), Dusty Hone (č. 4 na 141 liber), Wyatt Sheets (č. 3 na 157 liber), Joe Smith (č. 5 na 174 liber), Anthony Montalvo (č. 2 na 184 liber) a Dakota Geer (č. 5 na 197 liber).

Cowboysovo trio špičkových semen je v této sezóně neporažené proti konferenčním nepřátelům. Piccininni usiluje o svůj čtvrtý titul po sobě jdoucí individuální konference; Lewallen vyhrál v roce 2018 konferenční šampionát za 149 liber, než mu loni zabránila účast na akci; Nováček Wittlake, redshirt, se účastní svého prvního konferenčního šampionátu.

Wittlake nezápasil Andrewa Fogartyho z North Dakota State Bison, číslo 2 na 165 liber, který v této sezoně také neklesl na soupeře Big 12.

Ve svém životě jsem byl mnohokrát jedním semenem, takže si s tím hlavu nelámám, řekl Wittlake podle serveru Stillwater News Press. Prostě to musím pojmout jako další turnaj - jít do toho, být připraven, popraven, najít můj přestupek a získat body.

Ve svém posledním duálu vystoupil Oklahoma State mimo konferenci a navštívil nejlépe hodnocené Iowa Hawkeyes, klesl na 34: 6.

Cowboys dokázali jen dvě vítězství, z Sheets a Montalvo. Wittlake, umístěný č.6 na národní úrovni ve váhové kategorii InterMat, tlačil č. 2 Alex Marinelli, ale spadl 3-2.

Cítím, že jsem zápasil opravdu dobře, byl to vyrovnaný zápas, řekl Wittlake Sports Illustrated .

Dodal: Byl to dobrý rozchod a vím, že letos mohu vyhrát národní šampionát. Vím, že to dokážu.


Populární Problémy

Jak se rozcvičit pro balet. Než začnete tancovat, měli byste provést dynamickou rozcvičku, aby vám začala proudit krev a svaly, vazy a klouby. Můžete tancovat, stoupat na barre, nebo dokonce vyzkoušet nějaké skákací zvedáky, abyste získali ...

Objem tvaru je měřítkem toho, kolik trojrozměrného prostoru tento tvar zabírá. Http://www.mathsisfun.com/definitions/volume.html Objem tvaru můžete také považovat za množství vody ( nebo vzduch, písek atd.) tvar ...

Jak navštívit Williamsburg. Williamsburg je krásné historické město ve Virginii. Každý, kdo navštíví, si určitě užije zábavu, ať už jdete jako rodina, pár, s přáteli nebo sami. Pokud uvažujete o plánování ...

Super Smash Bros. Brawl je populární hra. Zde je návod, jak si vybrat dobrou postavu, kterou chcete použít. (Tento článek je napsán za předpokladu, že jste odemkli všechny postavy. Ovládání je pomocí dálkového ovladače Wii drženého bokem.) Vložte Super Smash ...

Proč je Serena Williamsová nejlepší z nejlepších.

Jak si dát sprchu po operaci. Jednoduché činnosti každodenního života mohou být při zotavování z chirurgického zákroku rychle obtížné a frustrující a koupání a sprchování nejsou výjimkou. Protože většina chirurgických řezů musí ...