Naomi Osaka a Jannik Sinner korunovaly „šampiony PETA na Australian Open“ poté, co projevily soucit s hmyzem

Naomi Osaka

Naomi Osaka

Naomi Osaka a Jannik Sinner získaly uznání od organizace na ochranu zvířat PETA za jejich laskavé jednání během Australian Open 2021. Osaka a Sinner oba projevovali „respekt k hmyzu“, který přerušil jejich zápasy v Melbourne, a který přesunul organizaci pro práva zvířat, aby je korunovala „mistry PETA Australian Open“.

Lidé pro etické zacházení se zvířaty (PETA) je největší organizací na ochranu zvířat na světě s více než 6,5 miliony členů a příznivců. A podle tiskové zprávy společnosti PETA Australia , zarámovaná ocenění směřují po skončení Melbourne Slamu k Naomi Osaka a Janniku Sinnerovi.

Během jejího vítězství ve třetím kole nad Ons Jabeurovou na Australian Open přistál Oskině noze motýl. Japonská hvězda poté hmyz jemně doprovodila ze hřiště - videoklip, který se stal virálním na sociálních sítích.

Osaka také zveřejnila svůj obrázek s motýlem na držadlech sociálních médií.

Není to poprvé, co PETA vykřikla japonskému hráči. Organizace na ochranu zvířat také uznala podobné úsilí Osaky na Miami Open v roce 2019.

Mezitím byl Jannik Sinnner pochválen za zastavení hry během třetí sady jeho zápasu prvního kola proti Denisovi Shapovalovovi. Sinner si udělal krátkou přestávku, aby se mohl věnovat můře, pomocí rakety jemně naváděl hmyz směrem k rozhodčímu židle.

PETA označila Naomi Osaka i Jannik Sinner za „soucitné sportovce“ a tvrdila, že hmyz si zaslouží laskavé zacházení.

'Těmto soucitným sportovcům snímáme hledí, abychom projevili úctu hmyzu, který se dostal na kurty, a zajistili, aby během zápasu nedošlo ke zranění zvířat.' Můra a motýli jsou vnímající bytosti, a proto milovat Tenisoví šampióni předvedli, zaslouží si naši laskavost a soucit - jako všechna zvířata, “uvedla PETA Australia na svém webu.

Naomi Osaka se v sobotu utká s Jennifer Bradyovou ve finále žen na Australian Open

Naomi Osaka a Jennifer Brady

Naomi Osaka a Jennifer Brady

Naomi Osaka se vrátí k soudu v sobotu, ve finále dvouhry žen nastoupit proti Jennifer Bradyové z Australian Open. Osaka ve čtvrtečním prvním semifinále porazila Serenu Williamsovou 6: 3, 6: 4, zatímco Brady potřeboval tři sady, aby ve druhém porazil Karolínu Muchovou.

Půjde o čtvrté setkání mezi těmito dvěma hráči, v němž Osaka vede v poměru 2: 1. K poslednímu střetu dvojice došlo během semifinále US Open 2020, které Japonci vyhráli ve třech setech.

Naomi Osaka se v sobotu uchází o zisk svého čtvrtého grandslamového titulu ve dvouhře, zatímco Brady se bude snažit zachytit ji jako první.

Populární Problémy

World No 3 Maria Sharapova bude letos v prosinci hostit sportovní a zábavní akci v Tenisovém centru na Kalifornské univerzitě v Los Angeles (UCLA).

Minulý víkend musel Novak Djokovič čelit svému prvnímu neúspěchu v roce 2021.

16. sezóna seriálu Ancient Aliens má premiéru v pátek večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Kompletní průvodce, jak můžete sledovat živý přenos sobotní předsezónní hry Seahawks vs Raiders, s možnostmi podle toho, kde žijete.

Mnoho vnitřních kamen na dřevo je vyrobeno zcela ze silné litiny. Přestože tento materiál účinně zadržuje oheň a poskytuje teplo v interiéru, bude také nutné čas od času jej vyčistit. Popel se hromadí uvnitř ...