NBA Skills Challenge 2020 Přímý přenos: Jak sledovat online zdarma

Spencer Dinwiddie

Nejlepší hráči NBA se sešli v Chicagu a víkend se rozjede na All-Star sobotu. Úvodní událostí bude Skills Challenge, která provede hráče překážkovou dráhou, která prověří ovládání míče, přihrávku a střelbu.Začátek akce je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos výzvy NBA Skills Challenge 2020 na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelových přenosů:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos výzvy 2020 NBA Skills Challenge na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenávat.AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují TNT. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos výzvy NBA Skills Challenge 2020 na svém počítači na webu AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Oba balíčky Sling TV Sling Orange (32 kanálů) a Sling Blue (47 kanálů) jsou dodávány s TNT. Oba stojí první měsíc 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s TNT, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

jaké slovo symbolizuje nulu v tenise

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete 2020 NBA Skills Challenge sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos výzvy NBA Skills Challenge 2020 na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled výzvy dovedností NBA 2020

Zápas hvězd se hraje až v neděli, ale v sobotu bude mezi fanoušky NBA mezi Skills Challenge, 3-Point Contest a Dunk Contest spousta věcí, ze kterých se budou moci těšit.

The Skills Challenge zahajuje věci soutěží, která testuje schopnost míče, přihrávku a střelbu. Existuje rozmanitá oblast konkurentů, která zahrnuje rychlé stráže a talentované velké muže. Zde je seznam konkurentů:

  • Bam Adebayo, Miami
  • Patrick Beverley, LA
  • Spencer Dinwiddie, Brooklyn
  • Shai Gilgeous-Alexander, Oklahoma City
  • Khris Middleton, Milwaukee
  • Domantas Sabonis, Indiana
  • Pascal Siakam, Toronto
  • Jayson Tatum, Boston

Soutěžících je osm a kdo vyhraje jejich rozjížďku, postupuje dál.

Tatum je obhájcem titulu. Kurz Shark uvádí Dinwiddieho jako oblíbeného k opakování na +375, následovaný Middletonem na +400. Tatum je +475, aby se opakoval jako šampion. Útočník nebo střed vyhrál událost v posledních třech letech: Karl-Anthony Towns vyhrál v roce 2016, Kristaps Porzingis v roce 2017 a Tatum v roce 2019.

Tatum měl vtipnou odpověď, když se ho začátkem tohoto týdne ve vysílání TNT zeptali na jeho plán akce.

V sobotu vyhraji a poté odejdu ze soutěže dovedností, řekl Tatum Allie LaForce.

Tatum loni zvítězil vzrušujícím způsobem.

Předchozí dvě kola, ten chlap byl přede mnou, řekl po vítězství Tatum. Usoudil jsem, že mu dovolím pokus o střelu, abych se mohl přiblížit k 3bodové čáře. Nechtěl jsem dát Trae šanci. Upřímně jsem nevěděl, že zasáhnu střelu, ale musel jsem si dát šanci, zahodit to tam a vyšlo to nejlépe.

Dwyane Wade a Damien Lillard jsou jediní hráči, kteří se v akci opakují. Wade to udělal v letech 2006-07, zatímco Lillard to udělal v roce 2013, než rok poté rozdělil nejvyšší čest s Trey Burkem.

Dinwiddie je oblíbený, ale vypadalo to, že ani na začátku nebude soutěžit. Nebýt toho, že Derrick Rose vypadl kvůli zranění, neměl by místo. Zatímco všechny události jsou zábavné, strážce sítě učinil prohlášení, které ukázalo, že dostat pozvání je pro hráče velký problém.

Podívejte se na to takto: Vyhrál jsem Skills Challenge a nedostal jsem pozvání zpět, řekl Dinwiddie novinářům. Co to říká? Setkali jste se někdy s vítězem ceny, který nebyl pozván zpět? Teď je to s -t dost šílené. Lidi se o mě nestarají. Jsem Spencer. Přestaň hrát. ‘


Populární Problémy

Thiem v poslední době hraje výjimečný tenis a také nedávno vyhrál Argentina Open na svém oblíbeném antukovém povrchu.

Jak velikost lyží. Tento nový pár lyží bude trvat dlouho a náklady se budou rovnat. Získejte maximum ze svého nákupu s přesným přístupem ke stanovení velikosti. Jakmile najdete správnou délku, zúžit možnosti na základě dalších ...

Iga Swiatek se snaží znovu objevit svou formu na US Open 2021, ale nejprve se potýká s potenciálně ošidným soupeřem v podobě amerického kvalifikačního hráče Jamieho Loeba.

Bývalý světový hráč číslo 1 Andy Murray měl před několika dny pozitivní test na COVID-19.

Zde je návod, jak ve středu sledovat živý přenos otvíráku sezóny Cavs vs Magic, ať už žijete v Clevelandu, Orlandu nebo mimo trh.

Rutgers a Michigan State zahájili v sobotu fotbalové sezóny 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.