Novak Djokovic by mohl US Open 2020 vynechat kvůli drakonickým omezením

Novak Djokovič získal v roce 2018 titul na US Open

Novak Djokovič získal v roce 2018 titul na US Open

Světová jednička Novák Djokovic uvedl, že zvažuje vynechání US Open kvůli extrémním podmínkám, které na turnaji panují. Srbská hvězda také zmínila, že kontaktoval mnoho hráčů, aby si vyžádali jejich názor na tuto otázku, a většina z nich měla podobné výhrady.

Stále existuje značná pochybnost o tom, zda bude USTA letos schopná turnaj uspořádat - ať už ve Flushing Meadows v New Yorku nebo někde jinde v zemi. Ale mluvit s Srbský vysílač RTS Novak Djokovic upřesnil, že bez ohledu na to, zda se to bude konat nebo ne, bude mít větší zájem o obnovení sezony na turnajích na claycourt v Evropě.

Docela extrémní podmínky pro hraní: Novak Djokovic

Novak Djokovič loni podlehl ve čtvrtém kole US Open Stanovi Wawrinkovi

Novak Djokovič loni podlehl ve čtvrtém kole US Open Stanovi Wawrinkovi

Novak Djokovič, který vyhrál US Open třikrát v kariéře, poukázal na to, že by pro něj bylo těžké přivést na nadcházející grandslam jen jednoho člena svého trenérského týmu.

Přestože se situace v COVID -19 v USA ještě normalizovala, organizátoři vidí budoucnost optimisticky a trvají na tom, že se akce bude konat podle plánu - od 31. srpna. V tomto ohledu ale také vydali pro hráče určité směrnice, které jsou podle Novaka Djokoviče příliš drakonické.

'Docela extrémní podmínky pro hraní,' řekl Novak Djokovic. 'Nemyslím si, že je to udržitelné.'

Pětinásobný vítěz Wimbledonu věří, že povinná 14denní karanténa a omezený přístup na kurty by měly negativní dopad na hráče. Kromě toho by udržování hráčů v hotelech poblíž místa konání spolu s omezenou schopností pohybovat se po areálu také podle Srba vytvářelo problematickou situaci.

Začátkem září bude sezóna pravděpodobně pokračovat na antuce: Novak Djokovic

Novak Djokovic naznačil, že by mohl vynechat US Open, aby se zúčastnil French Open

Novak Djokovic naznačil, že by mohl vynechat US Open, aby se zúčastnil French Open

Přestávka na COVID-19 přiměla organizátory French Open odložit turnaj do září.

Před pár dny Rafael Nadal řekl, že i když byl obhájcem titulu na French Open a US Open, letos se pravděpodobně zúčastní pouze jedné ze dvou soutěží. Zdálo se, že Novak Djokovič během svého nedávného rozhovoru zopakoval stejný sentiment, jak řekl:

Většina hráčů, se kterými jsem mluvil, byla dost negativní ohledně toho, zda by tam šli. Pro mě aktuálně, jak to vypadá, bude sezóna pravděpodobně pokračovat na antuce na začátku září.

Přestože špičkoví hráči projevovali nechuť hrát na US Open, britský hráč Dan Evans své obavy na začátku tohoto týdne odstranil. Nabádal Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče k účasti na nadcházejících Majors, aby hráči s nižšími příčkami mohli získat grandslamové prize money.

Americká tenisová asociace pravděpodobně učiní konečné rozhodnutí o plánu US Open tento týden. Šance na zdržení soutěže jsou poměrně vysoké, vzhledem k tomu, jak se špičkoví hráči veřejně zdrželi účasti.

Populární Problémy

Jak si vyrobit falešnou paži. Falešné obsazení paže může být užitečné v řadě situací. Možná si chcete na svého přítele zahrát žert, nebo možná potřebujete obsazení kostýmu. Můžete použít jednoduchou metodu, například vyrobit si odlitek z toalety ...

Rafael Nadal v neděli triumfoval na Barcelona Open rekordně po dvanácté, když ve vysilujícím finále porazil Stefanose Tsitsipase.

Jak vyrobit košíčky. Cupcake boty jsou cupcakes navržené tak, aby vypadaly jako jehlové boty. Pomocí cupcakes, polevy a sušenek můžete udělat tento vysoce módní dezert pro vaši příští svatební sprchu, rozlučku se svobodou nebo dívčí noc ....

Zde je návod, jak sledovat Syracuse vs Boston College online bez kabelu

Zde je návod, jak sledovat hru Kings vs Suns online bez kabelu, ať už jste v Sacramentu, Phoenixu nebo mimo trh.

Seznam všech dobových tenisových grandslamových vítězů v čele s Rogerem Federerem a Margaret Court a zahrnující spoustu dalších, jako jsou Novak Djokovic, Rafael Nadal, Serena Williams, Steffi Graf a Andre Agassi.