Od „jednoho z favoritů“ až po vyřazení v prvním kole: Sebastian Korda byl ve Wimbledonu vyřazen Jiřím Veselým

Krajané Tommy Paul, Ben Shelton a Christopher Eubanks si ve středu vedli lépe s úvodními výhrami.Před dvěma týdny, Sebastian Korda vyjádřil své přesvědčení na to, že byl „jedním z favoritů ve Wimbledonu“ po vítězství nad Frances Tiafoe v Queen’s Club v Londýně.

Jiří Veselý zprávu nedostal. Ve středu levák vyřadil 22. nasazeného Kordu 7-6 (7), 4-6, 6-2, 6-3 a zlepšil se na 9:0 v zápasech prvního kola pořádaných v All England Clubu.Směr zápasu se mohl ubírat jinou trajektorií, kdyby Korda proměnil jeden ze tří setbolů, které přišly vniveč v úvodním setu – dva s Češkou podávající za stavu 4:5 a třetí za stavu 7:6 v následném nerozhodném výsledku. -přestávka. Pro Kordu je to frustrující rána poté, co se rok na začátku roku dostal do svého prvního velkého čtvrtfinále na Australian Open. Ani to, že jsme hráli na 11 na brejkboly, věci nepomohlo.

Veselý se na tomto místě prosadil již dříve, s vítězstvím v Top 10 nad Alexandrem Zverevem a Dominicem Thiemem mezi jeho pověry. Devětadvacetiletý hráč postoupil loni do třetího kola, kde ho porazil Tommy Paul – tehdy byl na 32. místě.

Korda také sestoupil v prvním kole Roland Garros poté, co se koncem dubna vrátil po zranění zápěstí.Paul, tentokrát nasazený na 16. místě, částečně díky svému průlomovému semifinálovému výkonu v Melbourne Parku, se odtáhl od kvalifikanta Shintara Mochizukiho 7-5, 6-3, 6-1. Paul vyhrál 45 procent svých návratových bodů a využil šest ze sedmi příležitostí k brejku. Šestadvacetiletého Američana čeká ve druhém kole zajímavé setkání s finalistou z roku 2016 Milosem Raonicem.

Ben Shelton vyhrál svůj inaugurační zápas na travnatém majoru a upřel Taro Danielovi návrat ze dvou setů. Semen č. 32 přežil, 6-4, 6-3, 3-6, 4-6, 6-3, skončil s 22 esy. Stejně jako Korda a Paul se i Shelton v lednu radoval ze svého dosavadního nejlepšího výsledku na majoru se čtvrtfinálovým runem Down Under.Závodník, který Sheltona vytáhl minulý týden na Mallorce na cestě k titulu, Christopher Eubanks, zůstal horký. Sedmadvacetiletý hráč si také užil úspěšný debut, když překonal Thiaga Monteira 4-6, 7-5, 7-5, 6-3 s 27 vlastními esy.

Tiafoe na 10. místě porazil Wu Yibinga 7-6 (4), 6-3, 6-4 a devátý Taylor Fritz porazil Yannicka Hanfmanna 6-4, 2-6, 4-6, 7- 5, 6-3.

Populární Problémy

Od Rogera Federera po Pat Cash, legendy přinesly svůj vlastní styl do Wimbledonu prostřednictvím svých doplňků.

V neděli večer má premiéru očekávaná pátá sezóna seriálu Chesapeake Shores. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte kabel.

Vycházející hvězda Frances Tiafoe se ve třetím kole Australian Open 2019 utká s Andreasem Seppi. Zde je návod, jak sledovat zápas online v USA.

Zde je návod, jak sledovat „Brexit“, nový film HBO s Benedictem Cumberbatchem o historickém hlasování Británie o vystoupení z Evropské unie v roce 2016.

Váš průvodce streamováním Johnnyho Kapahaly: Zpátky na palubu online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.