Sebastian Korda se cítí „jako bych byl jedním z favoritů ve Wimbledonu“

Po dvou přímých výhrách v Queen's Clubu mladý Američan věří, že jsou možné větší věci.Sebastian Korda, 32. hráč světového žebříčku, který si ve Wimbledonu zahrál jen jednou, věří, že je jedním z favoritů na legendárním turnaji tohoto sportu.Dotaz na jeho dovednosti na trávě po a 7-6 (2), výhra 6-3 nad Frances Tiafoe —který v neděli vyhrál titul na trávníku ve Stuttgartu — 22letý hráč vysvětlil, proč je tak schopným hráčem jako kterýkoli jiný na šampionátu, který začíná 3. července.'Na travnatém hřišti jsem si velmi jistý,' řekl Korda, 'pohybuji se opravdu dobře, rozhodně mám hru, kterou moc lidí nemá. Jsem agresivní hráč, rád chodím k síti, mít dobré ruce.

'Rozhodně se cítím, jako bych byl jedním z favoritů ve Wimbledonu.' Tiebreak v prvním setu proti Tiafoeovi se ukázal jako klíčový a dominoval v něm Korda.

Tiebreak v prvním setu proti Tiafoeovi se ukázal jako klíčový a dominoval v něm Korda.raketbal pro figuríny

Ve čtvrtek Korda vypadal jako součást wimbledonského kandidáta, když porazil Tiafoea 1:20 poté, co trefil 15 es a vyhrál 90 procent svých bodů z prvního podání. Na Cinch Championships měl dokonce zelenou proti fialovému značení/pozadí. Turnaj se konal v historickém Queen's Clubu a často sloužil jako předpověď budoucího úspěchu na SW19.Výhra byla pro Kordu v některých ohledech průlomová, poprvé od ledna, kdy se dostal do čtvrtfinále Australian Open, se dostal za hranice druhého kola turnaje. Hráč velkého zápasu v mladém věku, Korda v osamocené soutěži v All England Clubu před dvěma lety viděl, jak se dostal do čtvrtého kola, než podlehl Karenu Chačanovovi v pátém setu 10-8.Hodně sebevědomí, víte, s vědomím, že mohu uzavřít tyto velké zápasy proti těmto velkým hráčům, a skutečně cítím, že jsem jedním z nejlepších hráčů, pokud jde o úrovně Grand Slamu. Sebastian Korda se zeptal, co se naučil ze svého čtvrtfinálového běhu na Australian Open.

Kordova začínající kariéra se ale neobešla bez nerovností na silnici, naposledy kvůli zranění zápěstí, které utrpěl na Australian Open a kvůli němuž byl na tři měsíce odstaven.

'Myslím, že to pro mě bylo samozřejmě těžké období, ale, víte, požehnání v přestrojení,' řekl Korda novinářům na Roland Garros po výhře v prvním kole nad Mackenzie McDonald. „Měl jsem spoustu měsíců, tři, čtyři měsíce na to, abych si opravdu vybudoval tělo a nastavil základ, který se mnou bude v podstatě po zbytek mé kariéry.

'Myslím, že to byla jedna z věcí, které jsem nejvíc potřeboval, bylo dostat tělo do pořádku. Tenis, který jsem vždycky měl. Bylo to jen tak trochu dostat tělo do pořádku a připravit se na tyhle dlouhé nejlepší zápasy z pěti. hluboké běhy.'

V pátek se Korda utká s Britem Cam Norrie, levákem, který se také může pochlubit skvělým podáním a láskou k tenisu na travnatém hřišti. Porazte Norrieho, který se loni dostal do semifinále Wimbledonu, a rozruch kolem Kordy bude dál narůstat.

sledovat hru bojovníci živě online zdarma

Populární Problémy

„Bakalář“ je zpět na 25. sezónu, premiéru má v pondělí večer. Zde je návod, jak můžete sledovat show online, pokud nemáte kabel.

Váš průvodce streamováním The Search for Santa Paws online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Jedinou pozitivní věcí na životě Davida Goffina po podivném zranění oka je mít jeho partnera jako osobního řidiče, žertoval Belgičan.

Jak vyrobit banánový krém. Banánový krém je lahodná svačinka, která je často zdravější alternativou dortů a jiných sladkostí. Můžete ho udělat jako první krok banánového krémového koláče, podávat na sušenkách nebo sušenkách, nebo ho jíst jen tak obyčejně ....

Jak bezpečně zvedat závaží. Posilovací cvičení je skvělý způsob, jak zlepšit sílu, kondici a celkové zdraví. Nesprávné zvedání závaží však může způsobit zranění, která vás během hojení vyřadí z provozu. Vyhýbat se...