WTA 2016: 5 nejlepších interpretů roku

Francie v Česká republika - Fed Cup Final Day 2: News Photo

Plíšková (R) pózuje s trofejí Fed Cupu

Rok 2016 byl pro turné WTA rušný. Začalo to tím Maria Šarapovová je šokující meldonium zjevení a skončil na Nečekaný odchod Anny Ivanovicové do důchodu . Uprostřed toho všeho se však do centra pozornosti dostal tenis s vysokým oktanovým číslem.

Podívejme se ještě jednou na tento rušný rok ženského tenisu. Rok nám přinesl několik příjemných setkání spolu s určitými nepředvídanými výsledky. Dámy dali své srdce a duše do toho, aby to stálo za to.

Zde je pět nejlepších výkonů v kategorii dvouhry WTA:


#5 Karolina Plíšková

Semifinále - 1
Druhé místo - 3
Tituly - 3

velikost tenisové hlavy

Světová šestka dokázala chrlit plodné výsledky po celou sezónu. Její agresivní hra, prudké údery země a rychlý pohyb jí pomohly porazit několik těžkých soupeřů na kurtu. Získala svůj první letošní titul na Aegon Open a poté porazila Kerberovou ve dvou setech, aby si zajistila Western & Southern Open, největší titul své kariéry.

Plíšková poté porazila Serenu Williamsovou v semifinále US Open hraním nejlepšího tenisu svého života. Ve finále vedla 3: 1 v rozhodujícím setu, ale její nervy a neuvěřitelný souboj Kerberové otočily zápas ve prospěch Němky.

Čech má za sebou konzistentní kariérní graf. Její hra i její hodnost ukazují ustálenou, ale jistou eskalaci. S pomocí svého silného bekhendu a silné hry na rány se jí podařilo prorazit mezi 10 nejlepších v roce 2015 a 5 nejlepších v roce 2016.

Plíšková se také kvalifikovala na finále WTA v Singapuru, ale byla vyřazena na základě špatného vzájemného rekordu ve fázi každý s každým.

Populární Problémy

V dobách, kdy byla digitální fotografie standardem, existovaly obecně 2 způsoby zpracování filmu: tisky a diapozitivy. Výtisky byly vyvinuty na list fotografického papíru, zatímco diapozitivy byly malé, průhledné kousky filmu v ...

Spoluvedoucí AAC Houston absolvují v sobotu náročný test proti UCF. Takto můžete hru sledovat.

Objevte 50 nejlepších romantických komedií všech dob s naším konečným seznamem - který vám také řekne, kam je právě teď streamovat.

Zde je návod, jak sledovat film „Conan bez hranic: Grónsko“ online bez kabelu.

Výměna sudu s pivem je jednoduchý postup, ale musí být prováděn systematicky, aby se omezilo plýtvání a zajistila špičková čerstvost a chuť. Pokud se chcete dozvědět, jak změnit sud, postupujte podle těchto pokynů. Zkontrolujte, zda je váš sud prázdný ....