Ons Jabeur se pomstí v Charlestonu, v posledním odvetném zápase překoná Belindu Bencic

Tunisanka dokráčela k vítězství na Credit One Charleston Open bez ztráty setu, čímž si připsala svůj první titul na okruhu WTA na americké půdě.SLEDOVAT: Ons Jabeur porazil Belindu Bencic ve finále Credit One Charleston Open 2023

Ons Jabeur je oficiálně zpět. Ale neberte ji za slovo, pro případ, že by její dovádění k titulu Credit One Charleston Open bez ztráty setu nebylo dostatečně přesvědčivé. Jen si poslechněte, jak o ní Jabeurovi odpůrci celý týden mluvili.jednoduchá pravidla raketbalu

'Je baaaack!' řekla Daria Kasatkina , mluvil se Stevem Weissmanem z Tennis Channel – den předtím, než Jabeur vyhrál jejich semifinálový zápas 7:5, 7:5.'Jsem ráda, že jsi zpátky,' řekla v neděli Belinda Bencicová, která držela trofej pro vítězku po vlastní porážce s Tunisankou ve finále. 'Tenis je s tebou úžasný.' Chci říct, je to bolest, hrát proti tobě... ale na tenis jsi skvělý.'

V odvetném zápase loňského charlestonského finále Jabeurová držela nervy v důležitých okamžicích – včetně záchrany dvou setbolů v prvním setu – a porazila Bencicovu 7-6 (6), 6-4.'Oba teď máme jednu velkou a jednu malou trofej,' vtipkoval Jabeur při předávání trofeje. Vítězství znamená Jabeurův první titul ve Spojených státech – ve finále vedla 0:4 do zápasu – a celkově její čtvrtý titul na okruhu WTA. Turnaj WTA 500 v Charlestonu je pro Jabeurovou druhým titulem na antuce a jejím prvním od roku 2020 v Berlíně.

Turnaj WTA 500 v Charlestonu je pro Jabeurovou druhým titulem na antuce a jejím prvním od roku 2020 v Berlíně.Také to vážně nastartuje její sezónu, protože finalistka Wimbledonu a US Open z roku 2022 se na začátku letošního roku snažila vyhrávat vzájemné zápasy. Turnaj WTA 500 je pro Jabeurovou druhým titulem na antuce a její první trofejí od roku 2022 v Berlíně.Její umění na antuce se naplno projevilo v neděli proti Bencicové, když svou vlastní střelbou odpovídala kreativitě švýcarské hráčky. Jabeurovo podání znamenalo rozdíl v obou setech, protože za svým prvním podáním získala 70 procent bodů (32/46) a podala osm es.

Poté Jabeur ukázala, proč je její přezdívka na turné ministryně štěstí. Její pozornost věnovaná detailům byla během předávání trofejí bezvadná, od darování odcházející manažerky turnaje Charlestonu Eleanor Adamsové pamětní košili „Yalla Habibi“ až po zdůraznění odolnosti vlastního týmu při nutnosti sledovat její nakládání karbonem v Charlestonu během ramadánu.

sledujte kovbojové vs havrani online zdarma

'Sezóna začíná v Charlestonu,' řekl Jabeur před turnajem. Nyní zpět na světovou č. 4 a před sebou má řadu evropských turnajů na červené antuce. Zdá se, že Jabeur konečně našla tlačítko reset.

Populární Problémy

Jak napsat bezplatnou veršovanou báseň. Řekněme, že pracujete na domácích úkolech nebo úkolech do školy a jste připraveni začít. Je tu jen jeden problém: nevíte, jak napsat báseň o volném verši! Naštěstí vám tento článek může říci ...

10 věcí, které je třeba vědět o Robertě Vinci, která na US Open 2015 zastavila neporaženou sérii Slam Sereny Williamsové.

Forma Dominica Thiema přicházející do Roland Garros by nepochybně byla pro Rakušana bodem zájmu.

Simona Halepová se v pondělí stane světovou jedničkou, ale její oslavy byly zkažené prohrou finále China Open s Caroline Garciou.