Pegula, Jabeur, Kasatkina, Bencic – nasazené 1 až 4 – postupují do semifinále Charlestonu

Je to poprvé od roku 2000, kdy se zde čtyři nejlepší nasazené probojovaly do semifinále.

CHARLESTON, SC – Nasazená jednička Jessica Pegula vedla v pátek na Charleston Open první čtyři nasazené do semifinále.

Pegula porazila 12. nasazenou Paulu Bedosovou 6-3, 7-6 (6), aby doplnila poslední čtyřku na prvním antukovém podniku sezony.

Postoupili také druhý nasazený Ons Jabeur, nasazená č. 3 Daria Kasatkina a nasazená č. 4 Belinda Bencic, obhájkyně titulu.

Je to poprvé, co se zde čtyři nejlepší nasazené dostaly do semifinále od roku 2000, kdy tento výkon dokončily Mary Pierce, Conchita Martinez, Monica Seles a Arantxa Sanchez Vicario.

Pegula se v sobotu utká s Bencicem a Jabeur s Kasatkinou.

Pegula pokračovala ve své silné hře v této sezóně čtvrtým semifinále na šesti turnajích. Vede WTA s 22 zápasovými vítězstvími.

'Hloubka ženského tenisu je neuvěřitelná. Žádný zápas nemůžete brát na lehkou váhu,' řekl Pegula. 'Mnoho lidí by mohlo říct, že někdo není tak konzistentní, ale je to opravdu jen kvůli hloubce.'

Jabeur, pátý ve světovém žebříčku, měl čtyři esa a žádnou dvojchybu.

Jabeur, který zde před rokem v mistrovském utkání podlehl Bencicovi, ztratil jeden zápas, když porazil Annu Kalinskaya, která odstoupila s nemocí a prohrávala 6:0, 4:1.

Kasatkina prohrála první set s minulou šampionkou a devátou nasazenou Madison Keysovou, než vybojovala vítězství 6-7 (5), 6-4, 6-2.

Bencicová vyhrála svůj devátý zápas v řadě na zelené antuce v Credit One Tennis Center a porazila sedmou nasazenou Jekatarinu Alexandrovovou 6:3, 6:3.

Jabeur vypadal na antuce pro letošní sezónu v sezóně pohodlně. Ve třech zápasech neztratila ani set. Pokusí se to udržet v semifinále proti Kasatkině, která prohrála svůj první set v týdnu s Keysovou.

'Na tréninku jsem se cítil dobře. Trénoval jsem se svým týmem dobře,' řekl Jabeur. 'Hraní zápasů je vždy jiné. A měl jsem pocit: 'Dobře, jen se soustředím na každý zápas a uvidím, co se bude dít'.'

Jabeur, pátý ve světovém žebříčku, měl čtyři esa a žádnou dvojchybu. Vyhrála téměř 78 % svých prvních podání a zachránila všechny tři příležitosti k brejku, které měla Kalinskaya.

Jediná věc, která by ji mohla zpomalit? Předpověď počasí na sobotu, která hlásí vytrvalý déšť po celou dobu. 'Zavolám své lidi do Tuniska a přivezu sem slunce,' vtipkovala.

Keysová byla dvě hry od postupu, navýšila set a ve druhém vedla 4-3, když Kasatkina našla svou hru a vyhrála devět z posledních 11 her.

Kasatkina nevyhrála více než jeden zápas v posledních šesti turnajích, včetně výstupu v prvním kole naposledy na Miami Open. Nyní ji dělí vítězství od finále WTA.

'Začátek roku byl trochu drsný,' řekla Kasatkina. 'Jsem tak šťastný, že jsem konečně na správné cestě.'

Populární Problémy

Ne. 11 Ohio State look to ukončit sérii tří her prohrávajících, když se v Bloomingtonu utkají s Indianou. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

'The Real Housewives of Salt Lake City' je nejnovějším přírůstkem do série Real Housewives. Zde je návod, jak můžete sledovat show online, pokud nemáte kabel.

Chytání je základní dovedností v poli a je jedním z nejdůležitějších aspektů kriketu. V zápase budete potřebovat pole nad hlavou, na úrovni hrudníku a pozemní míče, takže pracujte na zvládnutí řady chytavých úchopů a technik chytání ...

Vždy zábavná série „Conan bez hranic“ pokračuje cestou do Japonska. Zde je návod, jak sledovat speciální online, i když nemáte kabel.