Phillip Island Trophy 2021: Anastasia Pavlyuchenkova vs Ajla Tomljanovic preview, head-to-head & prediction

Anastasia Pavlyuchenkova

Anastasia Pavlyuchenkova

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Anastasia Pavlyuchenkova vs Ajla Tomljanovic

tipy na kyvadlovou dopravu

Datum: 15. února 2021

Turnaj : Phillip Island Trophy 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Melbourne, Austrálie

Kategorie: WTA 250

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna: 235 238 $

východní tenisový grip

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál

Anastasia Pavlyuchenkova vs Ajla Tomljanovic preview

Anastasie Pavlyuchenkova se bude snažit postoupit ze svého zklamání z Australian Open, když zahájí kampaň na trofej Phillip Island Trophy 2021 zápasem druhého kola proti domácí favoritce Ajle Tomljanovic.

Pavlyuchenkova ztratila úvodní zápas v Melbourne Parku na píseň Naomi Osaka. Porážka ukončila její sérii čtvrtfinále na letošním prvním Slamu a nyní se bude chtít vrátit zpět na vítězné cesty.

Ajla Tomljanovic

Ajla Tomljanovic

Tomljanovic také ukončila svou kampaň na Australian Open srdcervoucí ztrátou. Australan sestoupil k Simoně Halepové, když rozhodoval v poměru 5: 2 a nakonec prohrál 6: 4, 4: 6, 5: 7.

Tomljanovic ale rychle odskočil a zaregistroval zde vítězství 6: 4, 6: 3 nad krajankou Lizette Carbrerovou v 16. kole na první akci WTA 250 v sezóně.

Tomljanovic neměla vždy nejlepší výsledky na své domácí půdě, přestože měla hru, která se dobře hodí na kurty v Austrálii. Ale při své trojsetové prohře s Halepovou předvedla spoustu bojových schopností a bude se snažit na tom stavět.

Anastasia Pavlyuchenkova vs Ajla Tomljanovic head-to-head

Anastasia Pavlyuchenkova se bude snažit, aby co nejlépe sloužila svému bažinatému servírování.

Anastasia Pavlyuchenkova se bude snažit, aby co nejlépe sloužila svému bažinatému servírování.

Anastasia Pavlyuchenkova vede Ajla Tomljanovic v zápase proti sobě 1: 0. Rus vyhrál duo pouze předchozí setkání, které přišlo na harcourts Moskvy.

Predikce Anastasia Pavlyuchenkova vs Ajla Tomljanovic

Anastasia Pavlyuchenkova vstupuje do této soutěže jako těžká favoritka, a to navzdory relativně špatnému startu do nové sezóny.

Rus si zvykol během úvodních turnajů v Austrálii získávat spoustu zápasových vítězství. A i když jí v tom letos zabránily těžké remízy, rozhodně má na to, aby obrátila nový list.

Ajla Tomljanovic si bude muset dávat pozor na velkou porci soupeřky a hru před kurtem. Pavlyuchenkova může také způsobit značné poškození od základní čáry, zvláště když má více času na odpálení míče.

Tomljanovic bude muset sama zaujmout agresivní postoj a dívat se, aby udržela soupeřku na útěku, pokud doufá, že z toho zápasu něco získá.

jak dlouhá je tenisová raketa

Obě ženy mají o co hrát, zvláště po těžkých prohrách minulý týden. Zápas ale zůstává Pavlyuchenkovou, která zabere, a bude vyžadovat velké úsilí od Australanů, aby zde došlo k rozrušení.

Předpověď : Anastasia Pavlyuchenkova vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Americká bývalá světová jednička reagovala na zprávy o pozitivním testování Šarapovové na zakázanou látku meldonium.

Už jste někdy byli v hádce, ve které se vaše pověst mezi přáteli nebo kolegy mohla změnit, v závislosti na vaší schopnosti rychle se vrátit k někomu, kdo vás urazil nebo přelstil? Nebo v situacích nižších sázek mějte ...

Akupunktura může léčit celou řadu různých stavů, od bolestí krku a ranní nevolnosti až po bolesti loktů a zad tenisu. Https://medschool.ucsd.edu/som/fmph/research/cim/clinicalcare/Pages/About-Acupuncture aspx Pokud jste ...

Wozniacki porazila druhou nasazenou Plíškovou a dostala se do finále Miami

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Spurs vs Lakers online bez kabelu.

Jak lepit holenní dlahy. Holenní dlahy jsou běžným syndromem u lidí vystavených aktivitám s vysokým dopadem, včetně běžců, tanečníků a vojenského personálu. Http://www.mayoclinic.org/disease-conditions/shin-splints/basics/definition/co ...