Phillip Island Trophy 2021: Anastasia Pavlyuchenkova vs Ajla Tomljanovic preview, head-to-head & prediction

Anastasia Pavlyuchenkova

Anastasia PavlyuchenkovaPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Anastasia Pavlyuchenkova vs Ajla Tomljanovictipy na kyvadlovou dopravu

Datum: 15. února 2021Turnaj : Phillip Island Trophy 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)Místo : Melbourne, AustrálieKategorie: WTA 250

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna: 235 238 $východní tenisový grip

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál

Anastasia Pavlyuchenkova vs Ajla Tomljanovic preview

Anastasie Pavlyuchenkova se bude snažit postoupit ze svého zklamání z Australian Open, když zahájí kampaň na trofej Phillip Island Trophy 2021 zápasem druhého kola proti domácí favoritce Ajle Tomljanovic.

Pavlyuchenkova ztratila úvodní zápas v Melbourne Parku na píseň Naomi Osaka. Porážka ukončila její sérii čtvrtfinále na letošním prvním Slamu a nyní se bude chtít vrátit zpět na vítězné cesty.

Ajla Tomljanovic

Ajla Tomljanovic

Tomljanovic také ukončila svou kampaň na Australian Open srdcervoucí ztrátou. Australan sestoupil k Simoně Halepové, když rozhodoval v poměru 5: 2 a nakonec prohrál 6: 4, 4: 6, 5: 7.

Tomljanovic ale rychle odskočil a zaregistroval zde vítězství 6: 4, 6: 3 nad krajankou Lizette Carbrerovou v 16. kole na první akci WTA 250 v sezóně.

Tomljanovic neměla vždy nejlepší výsledky na své domácí půdě, přestože měla hru, která se dobře hodí na kurty v Austrálii. Ale při své trojsetové prohře s Halepovou předvedla spoustu bojových schopností a bude se snažit na tom stavět.

Anastasia Pavlyuchenkova vs Ajla Tomljanovic head-to-head

Anastasia Pavlyuchenkova se bude snažit, aby co nejlépe sloužila svému bažinatému servírování.

Anastasia Pavlyuchenkova se bude snažit, aby co nejlépe sloužila svému bažinatému servírování.

Anastasia Pavlyuchenkova vede Ajla Tomljanovic v zápase proti sobě 1: 0. Rus vyhrál duo pouze předchozí setkání, které přišlo na harcourts Moskvy.

Predikce Anastasia Pavlyuchenkova vs Ajla Tomljanovic

Anastasia Pavlyuchenkova vstupuje do této soutěže jako těžká favoritka, a to navzdory relativně špatnému startu do nové sezóny.

Rus si zvykol během úvodních turnajů v Austrálii získávat spoustu zápasových vítězství. A i když jí v tom letos zabránily těžké remízy, rozhodně má na to, aby obrátila nový list.

Ajla Tomljanovic si bude muset dávat pozor na velkou porci soupeřky a hru před kurtem. Pavlyuchenkova může také způsobit značné poškození od základní čáry, zvláště když má více času na odpálení míče.

Tomljanovic bude muset sama zaujmout agresivní postoj a dívat se, aby udržela soupeřku na útěku, pokud doufá, že z toho zápasu něco získá.

jak dlouhá je tenisová raketa

Obě ženy mají o co hrát, zvláště po těžkých prohrách minulý týden. Zápas ale zůstává Pavlyuchenkovou, která zabere, a bude vyžadovat velké úsilí od Australanů, aby zde došlo k rozrušení.

Předpověď : Anastasia Pavlyuchenkova vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Jak namontovat jednokolku. Jízda na jednokolce může chvíli trvat, než se naučíte, ale s určitým odhodláním a cvikem to zvládne každý. První věc, kterou se musíte naučit, je, jak ji namontovat, abyste se mohli dokonce naučit jezdit. Pomocí zábradlí položte ...

Zde je návod, jak můžete sledovat stream třetí epizody Mandalorian a kdy se tato epizoda začne vysílat.

Cvičební míč je skvělá pomůcka, se kterou si můžete zacvičit doma. Jsou však velké a objemné a nikdy nezůstanou tam, kde mají, když je nepoužíváte. Ale nebojte se - váš cvičný míč se nemusí kutálet po celém ...