„Pokud si Nick Kyrgios myslí, že je v profesionálním soupeření s Novakem Djokovičem, čeká ho další věc“ - Ian Healy

Novák DjokovicBývalý australský hráč kriketu Ian Healy nedávno zvážil probíhající plivanec mezi Novakem Djokovičem a Nickem Kyrgiosem. V reakci na novinový titulek označující Kyrgiose a Djokoviče jako „divoké soupeře“ Healy usoudil, že jeho krajan není zdaleka soupeřem Djokoviče na kurtu.

Ian Healy byl v té době významným australským pálkařem pro branky. Šestapadesátiletý reprezentoval svůj národ více než deset let v mezinárodním kriketu a nasbíral přes 6000 běhů. Healy byl proslulý zejména svými schopnostmi za pahýly, když v testovacím kriketu provedl tehdy rekordních 395 výpovědí.Jsem patrick Swayze, kde se dívat

Nyní Ian Healy moderuje rozhlasový pořad s novinářem Patem Welshem s názvem „Snídaně s Patem a léčí“. Bylo to v této show Healy protahován téma Novak Djokovic-Nick Kyrgios.

Bývalý hráč kriketu věří, že Nick Kyrgios - kdo nedávno přiznal, že nemá rád Srba - nemá žádné pozoruhodné úspěchy, o kterých by se dalo mluvit stejným dechem jako Novak Djokovic. Podle Healyho existuje rivalita mezi Djokovičem a Kyrgiosem pouze v osobní sféře.

'Někdo dnes napsal v novinách o tom, jak se jmenuje, Djokovic a Kyrgios - říkají jim zuřiví soupeři,' řekl Healy. „Nejsou to žádní urputní soupeři. Mohou to být osobní soupeři, ale pokud si Kyrgios myslí, že je v profesionální rivalitě s Djokovičem, čeká ho další věc. Tvrdí soupeři? Djokovič by v tuto chvíli neměl znát ani Kyrgiosovo jméno. To je ostuda, že Kyrgios má trhlinu bez důvěryhodnosti. '

Nick Kyrgios poté, co prohrál s Dominicem ThiememIan Healy poté přešel k zápasu Nicka Kyrgiase proti Dominicu Thiemovi, kde světová trojka po prohraných prvních dvou setech nastoupila fenomenální comeback. Healy se domníval, že Kyrgios by vyhrál zápas, kdyby do něj v posledních třech setech investoval více úsilí.

'Měl bičovat Thiema,' pokračoval Healy. „Dva sety dolů, o něco více uplatnění, vyhrajete buď třetí, nebo čtvrté, pak se v tomto turnaji ponoříte do hloubky. Musí se kopat, Nicku Kyrgiose. '

Jsou Novak Djokovic a Nick Kyrgios pouze osobní soupeři, a ne profesionální?

Novak Djokovic nikdy neporazil Nicka Kyrgiose

Není ani pochyby o tom, že Novak Djokovič je, co se týče zisku titulů (nebo vynikajícího tenisty), světelné roky před Nickem Kyrgiosem. V Djokovičově životopise je však malá díra, pokud jde o jeho souboj proti Australanům.Nick Kyrgios vede v zápase proti sobě Novaka Djokoviče s náskokem 2: 0, když v roce 2017 dvakrát porazil Srba (Acapulco a Indian Wells). Není překvapením, že Kyrgios často vyvolává tuto statistiku, aby vyvrátil Djokovičova tvrzení, že je „KOZA“.

jak vyčistit tenisky jedlou sodou

Světová jednička zatím nezlomila Kyrgiovo podání, natož aby vyhrála set proti Australanovi. V Acapulcu vyhrál Kyrgios 7: 6 (9), 7: 5 a v Indian Wells zaznamenal skóre 6: 4, 7: 6 (3).

Ve dvou zápasech dohromady dokázal Novak Djokovič vytvořit jen jeden brejkbol, který se mu nepodařilo proměnit. Když tedy vezmeme v úvahu všechny věci, Ian Healy nemusí mít zcela pravdu, když tvrdí, že mezi Djokovičem a Kyrgiosem neexistuje profesionální rivalita.

Populární Problémy

Velká porce Reilly Opelka ve čtvrtfinále Western & Southern Open nastoupí proti světové šestce Stefanosu Tsitsipasovi. Středeční zápas bude vůbec prvním vzájemným setkáním mezi touto dvojicí.

Jak docílit toho, aby krátké nohy vypadaly déle. Pokud vás vaše krátké nohy dostávají dolů, existují věci, které můžete udělat, abyste jim pomohli vypadat déle. Nošení správného typu oblečení a obuvi může skutečně přispět k tomu, že vaše nohy budou vypadat delší a štíhlejší. Pár...

Co se stane zloději, když se pokusí ukrást telefon superhrdiny Sereny Williamsové?

Jak upravit koně. Péče o koně je pro koně velmi prospěšná, nejen proto, že jim čistí srst a dodává jejich vzhledu krásu, ale také proto, že může podporovat zdravé emoční pouto a důvěru mezi koněm a osobou ...

„The Moodys“ je nová komediální série, která má premiéru na FOX. Zjistěte, jak sledovat premiéru, pokud nemáte kabel.