'N' je pro Netflix: Nové dokumenty Carlos Alcaraz ve výrobě, které mají být vydány v roce 2025

Počínaje jeho exhibičním zápasem v Las Vegas proti Rafovi Nadalovi bude „Alcaraz, docuseries“ sledovat 20letého hráče na kurtu i mimo něj během jeho sezóny 2024.Je to oficiální: „N“ znamená Netflix.

Několik dní poté, co světová dvojka Carlos Alcaraz zapálil sociální sítě, když psal tajemné „N“ na objektivu fotoaparátu na BNP Paribas Open se tenisoví fanoušci konečně dozvěděli novinky, ve které doufali.Netflix ve čtvrtek oznámil, že se připravuje nový tenisový dokumentární projekt s názvem Alcaraz, dokumenty , který bude 20letého mladíka z Murcie sledovat na kurtu i mimo něj během sezóny 2024. Během toho se začaly rozjíždět kamery Netflix Slam , kde v exhibičním utkání v Las Vegas porazil 22násobného grandslamového šampiona Rafaela Nadala.

'Jsem velmi šťastný za tuto zkušenost s Morena Films a Netflix,' uvedl Alcaraz v prohlášení. 'Lidé budou moci sledovat vše, co na tenisovém kurtu nevidíte. Myslím, že je to něco úplně jiného. Doufám, že Užijte si tuto sérii, jak jen budu chtít.“

Projekt je pouze nejnovějším sportovním příběhem, který míří na Netflix, přičemž americký streamovací gigant představuje také velmi úspěšné dokumentární seriály jako Formule 1: Drive to Survive, Full Swing, NASCAR: Full Speed, Quarterback a více.

Je to také první tenisový projekt oznámený od té doby, co se to objevilo *Bod zlomu* nebude obnovena na třetí sezónu. Vytvořeno týmem stojícím za DTS, se zpočátku setkalo s nadšením hráčů a fanoušků, ale nakonec ztroskotalo, přičemž zasvěcenci uváděli špatná čísla sledovanosti, nedostatek poutavých osobností a nedostatečný přístup k nejlepším hráčům.

'Posadil jsem se a sledoval svůj part spolu s kluky, kteří to udělali, a bez urážky, ale show na mě opravdu nezapůsobila,' řekl Casper Ruud. tisku v Indian Wells . 'Prostě to vyžadovalo příliš mnoho mého času, protože chtějí, abys udělal tohle a oni chtějí udělat tohle, a všechno bylo v mých očích trochu zinscenované.'Alespoň Alcaraz , dokumenty nebude se muset starat o osobnost nebo přístup, protože 20letý mladík – již nyní jeden z nejcharismatičtějších hráčů na turné – odhrne oponu svého rychlého vzestupu k superhvězdě.

Vytvořil Morena Films, Alcaraz, dokumenty je naplánováno na vydání v roce 2025.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Jižní Dakota vs SDSU. Coyotes se snaží hrát spoiler, protože Jackrabbits sedí první v Summit League.

Zde je kompletní průvodce, jak sledovat každý fotbalový zápas SMU online bez kabelu.

Jak si vyrobit kostým Britney Spears na Halloween. Poté, co humbuk kolem jejího incidentu s holením a debut v Cirkusu utichl, se popová hvězda Britney Spears znovu objevila na televizních obrazovkách po celé zemi. Její premiéra na Glee přilákala ...

Bývalý svět č. 1 Andy Murray pojednává o postupu Novaka Djokoviče v průběhu let před jeho prvním kolem roku 2021 US Open v prvním kole proti Stefanosu Tsitsipasovi.

Rýma může být při řešení nepříjemná, rušivá a frustrující. Ačkoli je někdy způsobeno sezónními změnami nebo alergiemi, rýma může být také příznakem hlubších nemocí, jako je nachlazení, infekce dutin nebo ...

Ljubicic je považován za jeden z motivačních faktorů návratu Rogera Federera do formy.