„Novak Djokovic, jsem si jistý, že mě nemá rád a už vůbec ne jeho“ - Nick Kyrgios

Novak Djokovic se opět zaměřil na Nicka Kyrgiose

Novak Djokovic se opět zaměřil na Nicka Kyrgiose

Hořký spor mezi Novakem Djokovičem a Nickem Kyrgiosem nejeví žádné známky ústupu, přičemž Kyrgios nedávno na Djokoviče znovu skočil. Tentokrát Kyrgios otevřeně přiznal, že nemá rád Djokoviče, a zároveň se zdánlivě vysmíval oslavě srbských známek.co je to dobrá raketa

Novak Djokovic již dříve vyjádřil své myšlenky na Nicka Kyrgiose - jeho dlouholetého kritika - tím, že řekl, že si Australana mimo hřiště moc neváží. Srb však Kyrgiose chválil za jeho tenisové schopnosti.Nick Kyrgios, který nenechal poslední slovo svému nemesis, měl poslední slovo jeho nedávné činy a komentáře . Před nedělním čtyřhrou s Thanasiem Kokkinakisem (proti Koolhofu / Kubotovi) Kyrgios napodobil slavnou Srbovu oslavu „házení srdce“.

Zajímavé je, že toto gesto směřovalo na prázdné tribuny, protože fanouškům byl nyní zakázán účast na Australian Open 2021.Kyrgios (a Kokkinakis) prohrál zápas a na pozápasové tiskové konferenci Kyrgios vysvětlil důvod svého činu. Pětadvacetiletý jazyk pevně lícem prohlásil, že se snaží „šířit dobré slovo“.Jen cítil lásku, jen se snažil šířit dobré slovo oslavy, řekl Kyrgios. Všichni tu oslavu milují. Je to velmi oblíbené.

Australan také tvrdil, že jeho činy nenesly vůči Novakovi Djokovicovi žádnou zlou vůli. Poté odhalil, že si dobře uvědomuje Djokovičovu nevraživost vůči sobě, a poté dodal, že podobné pocity chová vůči Srbovi.hmotnost tenisových raket
Není to nic zlomyslného, ​​jen se rádi pobavíme, řekl Kyrgios. Podívejte se, rozhlížet se tam je doslova jen modré a říkáme si, wow, to je těžké. Ale snažíme se jen pobavit. Novak, jsem si jistý, že mě nemá rád a oba k sobě máme respekt, ale já ho nemám vůbec rád, takže je to zábava.

Nick Kyrgios dokonce označil své dovádění za „škádlení“ a domníval se, že jeho kolegové mívají velmi slavnostní vyhlídky, zatímco on sám je poháněn světlejší stránkou věci.Vím, že tenisté jsou velmi vážní, takže si myslím, že proto jsme do sebe tak trochu dostali energii, vysvětlil Australan. Stejně žertujeme. Když tweetujeme nebo jen děláme věci, je to pro zábavu, víte, jako byste to nemohli brát příliš vážně.

Nick Kyrgios se vysmívá tvrzením Novaka Djokoviče o zranění

Novak Djokovič po vítězství nad Taylorem Fritzem

Novak Djokovič po vítězství nad Taylorem Fritzem

Novak Djokovic se zdánlivě zranil během zápasu třetího kola proti Taylor Fritz. Srb se po druhém setu snažil pohnout a viděl, jak jeho dvojice milostného olova rychle mizí.

Djokovič bojoval s bolestí a vyhnal Fritze v pěti setech, ale druhý den vynechal trénink, aby se podrobil skenování. Djokovič také vyjádřil své obavy z utrpení svalové slzy v břiše, které mnozí - včetně Nicka Kyrgiose - jen těžko věří.

tenisové základy

Nick Kyrgios v komentáři k příspěvku na Instagramu Taylora Fritze zasáhl do stavu Novaka Djokoviče a nepřímo zpochybnil závažnost Srbova zranění.

Vezmu si rychle lékařského Fritzyho, za 2 hodiny jsem zpět, komentoval to Kyrgios.
Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Taylor Fritz (@taylor_fritz)

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Keeping Up With the Kardashians Season 18, Episode 5 online bez kabelu zdarma.

7 neznámých faktů, včetně toho, kdo přesně je Roland Garros.

Troy a Southern Miss se setkají v zajímavé skupině 5 sobotních zápasů. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Změna jména Marie Šarapovové přináší vzpomínky na ostatní sportovní hvězdy, které dělají totéž

Letové ovladače úzce spolupracují s národními vesmírnými programy, aby byly vesmírné mise úspěšné. Možná jste viděli letové ovladače ve filmech, jak navádějí kosmické lodě a pomáhají posádce při jejich misi. Abychom tuto odpovědnost přijali, ...

Jak střílet z brokovnice. Brokovnice se používají především k lovu ptáků a jiné drobné zvěře, stejně jako ke sportu při střelbě na skeet. Přicházejí v různých velikostech a stylech. Naučit se základy a výběr zbraně je popsáno v tomto ...