Federer a Nadal potřebovali padoucha a získali Novaka Djokoviče, který má pověst chlapce, který plakal vlka: Sam Groth

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Sam Groth nedávno napsal článek o Novakovi Djokovicovi, zpochybňování Srbova chování a veřejné osobnosti. Podle Grotha Djokovičovy činy vážně poškodily jeho image, což z něj ve srovnání s Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem udělalo „padoucha“.

Groth je bývalý světový hráč číslo 53, který dosáhl mnoha úspěchů jako hráč ve čtyřhře, když se dostal do semifinále French Open 2014. Třiatřicetiletý hráč se nyní ujal role komentátora a své myšlenky o tomto sportu také často sdílí v tištěných médiích.

cítit tenis sloužit

Ve svém nedávném článku Sam Groth porovnal popularitu Novaka Djokoviče s popularitou Rogera Federera a Rafaela Nadala. Aussie věří, že i když Djokovič pravděpodobně překoná všechny jejich tenisové rekordy, nikdy nebude tak milován jako Španěl nebo Švýcar.

'Hraje po boku dvou nejpopulárnějších a fenomenálních tenisových talentů, jaké tento sport kdy poznal,' napsal Groth. 'A i když je více než pravděpodobné, že předběhne Rogera Federera a Rafaela Nadala za většinu dosud získaných grandslamových titulů, nikdy nepřiláká univerzální podporu, jakou mají.' V tomto ohledu k němu cítím. Každá velká doba potřebuje padoucha. A on se stal právě tím. '
Sam Groth

Sam Groth

tenisové boty puma semiš

Australan také věří, že Novak Djokovič by se s tak těžkým obdobím nesetkal, kdyby nehrál současně s Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem.

'V žádné jiné době si nemyslím, že by to tak bylo,' pokračoval Groth. 'Ale Federer a Nadal potřebovali padoucha a dostali Djokoviče.'

Přechod na Novaka Djokoviče nedávná kontroverze související se zraněním Groth tvrdil, že historie světové jedničky v zveličování jeho zranění ho bude vždy pronásledovat. Podle Australanů se Djokovičovi kritici nevysmívají Srbovi bezdůvodně; Groth se domníval, že Djokovič si postupem času vybudoval pověst někoho, kdo lže bez zjevného důvodu.

bodování v tenise za figuríny
'On (Novak Djokovic) chce, aby jeho odkaz byl největším hráčem všech dob, a aby byla tato kontroverze zapomenuta,' poznamenal Groth. 'Ale v tomto ohledu si nedělá žádnou laskavost.' Takže když se zdá, že je nevinnou obětí okolností, jeho minulost zabarvuje názory lidí. '
'Zranění obvykle vyžadují soucit, než podezření,' dodal Australan. „To nepřišlo jen tak z ničeho nic; lidé bezdůvodně nezpochybňují závažnost vašeho zranění. Djokovič má pověst chlapce, který plakal vlka. “

Není to poprvé Novák Djokovic se ocitl v hledáčku Sama Grotha. Australan také zabil Djokovičovy žádosti týkající se karantény společnosti Tennis Australia.

Novak Djokovic a Nick Kyrgios mají několik společných věcí: Sam Groth

Sam Groth přirovnal Novaka Djokoviče k Nicku Kyrgiovi.

Sam Groth přirovnal Novaka Djokoviče k Nicku Kyrgiovi.

Novak Djokovic a Nick Kyrgios mohou být v neustálých sporech Sam Groth se domnívá, že oba mají mnohem více společného, ​​než naznačuje jejich vztah.

Podle Grotha mají Kyrgios a Djokovic neskutečnou schopnost znepřátelit si lidi. Aussie však také tvrdil, že je rozdíl v tom, jak každý z nich reaguje na kritiku.

'Polarizují své publikum a kritizují policisty za cokoli a za všechno, co dělají,' napsal Groth. 'Budou vždy podrobeni většímu zkoumání než jejich vrstevníci.' Ale teplo, které čerpají, je z různých důvodů ... a oba to zvládají velmi odlišnými způsoby. '
'Kyrgios ví, že není šálek čaje každého,' dodal Australan. „Je tím, kým je, a pokud se ti to nelíbí, škoda. Djokovič se však snaží navodit dojem, že mu je jedno, že se mu nelíbí - ale nejsem přesvědčen, že je to pravda. '

Populární Problémy

Eagles hostí Redskins na zápas 1. týdne v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu ve Philadelphii, Washingtonu, DC a na dalších trzích.

Dominic Thiem se během svého krátkodobého pobytu na dubajském tenisovém šampionátu zúčastnil zasedání Otázky a odpovědi, kde prohrál ve svém úplně prvním zápase s Lloydem Harrisem.

Osm sezónní show Arrowverse se chýlí ke konci. Takto můžete sledovat finále série online.

Před deseti lety před losováním většiny grandslamových mužů předcházely dechové diskuse kolem jediné otázky: Do jaké poloviny spadne Novak Djokovic?

Zde je kompletní průvodce, jak sledovat fotbalové zápasy Packers online bez kabelu v roce 2019.

Jak natáhnout čtyřkolky (Quadriceps). Quadriceps je skupina čtyř svalů, které vám stékají po stehnech. Prakticky každá atletická aktivita nebo cvičení zapojuje vaše čtyřkolky, takže je důležité, aby byly flexibilní a silné. Na...