Jak zajistit, aby hra byla pro kočku věrná

Zjednodušení hry pro vaši kočku je snadné. Hračky jako péřové hůlky, lasery a automatizované myši mohou stimulovat lovecké instinkty vaší kočky. Tyto hračky můžete použít k obohacení doby hraní s vaší kočkou. Hrajte si se svou kočkou několikrát denně, aby byla vaše kočka aktivní a zaujatá. Ujistěte se, že hračky své kočky pravidelně střídáte, aby byly věci zajímavé.

Metoda 1 ze 3: Výběr hraček, které simulují lov

 1. Obrázek s názvem Make Playtime Reallike for a Cat Krok 1

  1 Zkuste automatizovanou myš. Můžete si koupit chlupatou myš napájenou bateriemi, která vaši kočku zaměstná. Vaše kočka bude milovat pronásledování myši po domě a odpalování hračky. Automatizovaná myš může pomoci stimulovat lovecké instinkty vaší kočky.
 2. Obrázek s názvem Make Playtime Reallike for a Cat Krok 2

  2 Zvažte hračku z peří. Hračky z peří se obvykle skládají z hůlky s peřím připevněným delšími kousky provázku. K napodobení lovu ptáků pro vaši kočku můžete použít hračku z peří. Mávejte péřovou hračkou poblíž své kočky a poté ji rychle odstěhujte, což vaši kočku svede k pronásledování peří.
  • I když jsou tyto hračky naprosto bezpečné pro hraní s kočkou pod dohledem, nenechávejte si s nimi hrát kočku bez dozoru. Některé kočky zničí hračky a pohltí provázek a peří. To může vést k neprůchodnosti střev nebo jiným vnitřním poraněním.


 3. Obrázek s názvem Make Playtime Reallike for a Cat Krok 3

  3 Hrajte si s laserovou hračkou. Laserovou hračkou můžete také stimulovat lovecké instinkty vaší kočky. Může to být jednoduché jako ruční laserová hůlka, nebo si můžete koupit laserovou hračku vyrobenou speciálně pro kočky. Posviťte laserem na podlahu a rychle jím pohybujte. Vaše kočka bude pronásledovat laser, podobně jako kočka pronásleduje ptáka, myš nebo jiné malé zvíře.
 4. Obrázek s názvem Make Playtime Reallike for a Cat Krok 4

  4 Vyzkoušejte hračku s kočkodanem. Catnip může vaši kočku nalákat, aby využila svých loveckých instinktů a maximálně tak využila čas hry. Můžete například vyzkoušet korkovou kouli, která do svého designu začleňuje kočkodan.
 5. Obrázek s názvem Make Playtime Reallike for a Cat Krok 5

  5 Zvažte pohybovou hračku. Na trhu je spousta automatizovaných kočičích hraček, které rychlými pohyby stimulují lovecké instinkty vaší kočky. Můžete si například vyzkoušet hračku ve stylu prásk.
 6. Obrázek s názvem Make Playtime Reallike for a Cat Krok 6

  6 Zažijte realistickou hru s domácí hračkou. Existuje spousta domácích potřeb, ze kterých jsou nádherné kočičí hračky. Zkuste přivázat kulatý plastový sprchový prsten na dlouhý kus provázku a používat jej jako pérovou hůlku. Nebo zkuste nechat svou kočku „lovit“ míč Ping-Pong v suché vaně. reklama

Metoda 2 ze 3: Vytvoření správného prostředí

 1. Obrázek s názvem Make Playtime Reallike for a Cat Krok 7

  1 Umístěte hračky do prostor, které vzbuzují zvědavost. Přirozenou zvědavost vaší kočky můžete inspirovat umístěním hraček na místa, která budou vyžadovat trochu úsilí ze strany vaší kočky. Do prázdného pole můžete například vložit plyšovou myš. Můžete také dát nějaké hračky do papírového sáčku s otvory velikosti tlapky.
 2. Obrázek s názvem Make Playtime Reallike for a Cat Krok 8

  2 Vytvořte pro svou kočku svislý prostor. Kočky milují šplhání a vy můžete své kočce zpříjemnit hraní tím, že ji doma vytvoříte svislejší a přátelštější pro kočky. Zkuste kočičí strom, nebo si na zeď zavěste poličky, po kterých vaše kočka může chodit. Svou kočku můžete také povzbudit, aby šplhala na stávající nábytek.
 3. Obrázek s názvem Make Playtime Reallike for a Cat Krok 9

  3 Najděte si otevřený prostor pro hraní s hračkami. Je důležité, aby vaše kočka měla spoustu prostoru pro honění a hraní si se svými hračkami. Před hraním hry zkuste vyklidit ve svém domě velký prostor, například podlahu obývacího pokoje. Odstraňte veškerý rozbitý nábytek nebo dekorace. reklama

Metoda 3 ze 3: Využití herního času na maximum

 1. Obrázek s názvem Make Catytime Reallike for a Cat Krok 10

  1 Hrajte si se svou kočkou několikrát denně. Kočky potřebují pravidelný pohyb. Také potřebují interakci s ostatními. Hrajte se svou kočkou dvakrát až třikrát denně, přibližně deset až patnáct minut během každé herní relace.
  • Pokud máte starší nebo obézní kočku, začněte tím, že budete hrát několik minut v kuse a poté postupně prodlužujete dobu hraní.
 2. Obrázek s názvem Make Playtime Reallike for a Cat Krok 11

  2 Hračky pravidelně střídejte. Otáčením hraček můžete udržet pro svou kočku živou hru zajímavou. Místo toho, abyste si stále hráli se stejnými hračkami, dejte je do rotace. Můžete si například týden hrát s hůlkou z peří a příští týden se zaměřit na automatizovanou myš.
 3. Obrázek s názvem Make Catytime Reallike for a Cat Krok 12

  3 Hračky odložte, až skončíte. Je důležité, abyste po skončení hry odložili hračky své kočky. Pokud jsou hračky neustále vynechávány, mohou ztratit zvláštní přitažlivost. Umístěte hračky do nádoby s víkem a nádobu uložte na místo, kam se vaše kočka nedostane.
 4. Obrázek s názvem Make Playtime Reallike for a Cat Krok 13

  4 Ujistěte se, že váš dům je odolný vůči kočkám. Je důležité, abyste všechny hračky a předměty podobné hračkám dali na místo, kam se vaše kočka nedostane. Pokud vaše kočka zůstane bez dozoru, může například zničit svou hračku z peří nebo vaši sbírku přízí. Nezapomeňte zajistit položky jako:
  • Dentální nit
  • Tětiva
  • Příze
  • Špendlíky a jehly
  • Gumičky
  • Plastové sáčky
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co rozumíte pod pojmem živý? To znamená realističtější. Nechte je zažít skutečný svět o něco více; zkuste si hrát na zahradě s kočkou.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Jak navštívit Universal Studios Hollywood. Universal Studios Hollywood je skvělým místem, kde můžete strávit čas při návštěvě Universal City (Los Angeles) v Kalifornii. Pokud se chcete dozvědět vše, co tento park může nabídnout, začněte ...

WWE NXT se ve středu stěhuje do USA Network. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Pomalý start ve hře Big Ten, Indiana vypadá, že napraví loď proti Northwestern. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel.

Jak se zbavit much v domě. Mouchy jsou ve většině domácností téměř nevyhnutelnou nepříjemností, zejména v teplejších částech roku. Existují však kroky, které můžete udělat, abyste minimalizovali přítomnost much ve vašem domě. Použijte světlo ...

Jak udělat zlatého zlatonku. Chtěli jste někdy udělat Zlatého zlatonku? Možná to samo nepoletí, ale vytvoření vlastního dekorativního Zlatého zlatonky může být zábavný způsob, jak oslavit a předvést svou lásku k Harrymu Potterovi a milované hře ...

Cincinnati a Memphis se v pátek setkají v masivním zápase Power 5. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.