Po vybombardování Del Potra se Nadal dostává do finále US Open

RafaelNadal oříznutý

Světová jednička Rafael Nadal

Nejlepší nasazený Rafael Nadal podal dechberoucí výkon, když v semifinále US Open porazil Juana Martina del Potra.

Všechny oči se upíraly na šampiona Del Potra z roku 2009 poté, co ve čtvrtfinále na Flushing Meadows ohromil 19násobného grandslamového vítěze Rogera Federera.

Běh Del Potra však skončil, přestože se začaly líbit starty v opakování semifinále US Open 2009, když v pátek dvojnásobný šampion v New Yorku porazil 4-6 6-0 6-3 6-2. .

Del Potro- který bojoval s nemocí směřující do střetu, který se občas potýkal s Federerem a Dominicem Thiemem- hledal směr rozhodování s Kevinem Andersonem v rozhodování, nicméně Nadal ukázal, proč vyhrál 15 velkých společností, když nosil velké zasáhl 24. semeno v senzačním náporu pro jeho 23. vystoupení ve finále slam.

Del Potro, pobídnutý vokálním argentinským pokračováním, a s golfovou ikonou Tiger Woods a hollywoodskou hvězdou Leonardo DiCaprio také na tribuně, předvedl show v prvním setu.

Když hrozilo, že ve třetí hře přeruší podání, Del Potro prorazil v páté hře - jeho síla, která Federerovi způsobovala nejrůznější problémy - získal tak další šanci a díky štěstí se síťovou šňůrou proměnil.

Del Potro při svém pokusu o konsolidaci vsítil dva míče, ale nakonec si udržel vedení 4-2.

Byla to výhoda, které se nikdy nevzdal, navzdory ztrátě nezapomenutelného bodu na Nadala, jehož pokus o drop drop senzačně vrátil Del Potro pouze pro toho prvního, aby ho nějak získal zpět pro vítěze.

Del Potro byl v první sadě téměř nehratelný, jeho síla a přesnost zastavila Nadala v jeho stopách, ale ve druhém to byl úplně jiný příběh.

Nadal se složil, aby svého protivníka absolutně vybičoval, zasáhl 13 vítězů ve srovnání s pouhými dvěma od Del Potra, který se rozpadl na baget druhého setu.

Uprchlý Nadalův vlak pokračoval ve žhavém setu i ve třetím setu, přičemž Del Potro nedokázal zastavit hnilobu, a to navzdory povzbuzení argentinského kontingentu.

Všechno, čeho se Nadal dotkl, se změnilo ve zlato, když vyběhl do rychlého vedení 3: 0 před ohromeným davem-Del Potro se trápil při podávání a přijímání.

Ve čtvrtém zápase byly patrné známky života, když Del Potro zachránil dva brejkboly, aby si poprvé od úvodního setu udržel podání - čímž skončil Nadalův běh devíti po sobě jdoucích her.

V osmé hře Del Potro odrazil dva setboly, ale to jen oddálilo nevyhnutelné, protože Nadal vedl dva sety k jednomu.

Nadal se nikdy neohlédl a deklasoval Del Potra, aby postoupil do svého čtvrtého finále na US Open.

STATISTICKÉ ROZDĚLENÍ
Nadal [1] bt Del Potro [24] 4-6 6-0 6-3 6-2

VÍTĚZOVÉ/NEVYVOLANÉ CHYBY
Nadal - 45/20
Del Potro - 23/40

ACE/DVOJNÁSOBKY
Nadal - 5/2
Del Potro -7/4

ZLOMENÉ BODY VYHRÁLY
Nadal - 13. 6.
Del Potro - 1/2

PRVNÍ PROCES PRVNÍ SLUŽBY
Nadal - 72
Del Potro - 66

PERCENTA BODŮ VYHRAJE NA PRVNÍ/DRUHÉ SLUŽBĚ
Nadal - 77/72
Del Potro - 71/28

CELKEM BODŮ
Nadal - 109
Del Potro - 76

Populární Problémy

Jak se zbavit canklů. Cankles, kontrakce z termínu 'lýtko-kotníky', se vztahuje na baculaté kotníky se špatnou definicí nebo s nedostatkem rozlišení od místa, kde končí spodní část lýtkového svalu a začíná kotníkový kloub ....

Federer se uchází o zisk svého 10. titulu Halle, zatímco Tsonga se po dlouhé době snaží zaregistrovat velkou výhru.

„Iconic: TLC“, speciál CW pořádaný Jordin Sparks, má premiéru v pondělí 1. června. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online.

V epickém závěrečném souboji Djokovič svrhl Federera, aby zaznamenal jeho 16. majora, zatímco Halep získala svůj první titul ve Wimbledonu.

Batmanův komorník je hlavní postavou nové série Epix „Pennyworth“. Zde je návod, jak sledovat show online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Epix.

Zde je návod, jak sledovat Raiders vs Ravens online bez kabelu