Živý stream Purdue vs Old Dominion: Jak se dívat onlineGetty Carsen Edwards a Purdue Boilermakers budou hrát Old Dominion Monarchs.

Č. 3 osivo Purdue Boilermakers se setká s osivem č. 14 Old Dominion Monarchs v prvním kole turnaje NCAA v XL Center v Hartfordu, Connecticut.

Začátek hry je naplánován na 21:50. ET (po uzavření Villanova vs Saint Mary’s) a bude vysílán na TBS. Pokud však nemáte kabel, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu, které vám umožní sledovat TBS na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:

FuboTV

Sledujte March Madness online

Hulu

gumový průvodce na stolní tenis

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TBS. Zahrnuty jsou také TNT, TruTV a CBS (živé na vybraných trzích), což znamená, že můžete sledovat každou další turnajovou hru NCAA.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Náhled Purdue vs ODU

Boilermakers, kteří budou hrát pátý turnaj NCAA po sobě, odehráli 16-4 ve hře Big Ten, aby se podělili o titul základní části konference s Michigan State. Ve čtvrtfinále konferenčního turnaje rozčílili Minnesotu 75-73.

V loňském roce byl Purdue osivem č. 2. Ale nedokázali překonat ztrátu počátečního centra Isaaca Haase zlomeným loktem, která padla v regionálním semifinále.

Jako trenér stále dostáváte příležitosti a oni jich tolik nemají, řekl hlavní trenér Purdue Matt Painter. Deník a kurýr . To je skvělé pro (seniory) Ryana Cline a Grady Eiferta. Šli na čtyři turnaje za čtyři roky, ale šli na back-to-back Sweet 16s a chcete to udělat lépe.

Ale všichni víte, je to velmi křehké. Turnaj NCAA je svinstvo. Hrajete na neutrálním hřišti a všichni jsou dobří.

Junior Guard Carsen Edwards vede tým v bodech (23) a krade (1,4) na zápas, ale potýká se s bolavými zády. V posledních sedmi soutěžích Purdue vystřelil 30,1 procenta z pole a 21,2 procenta z 3bodového dosahu.

Upřímně se soustředím na tuto první hru, řekl Edwards, podle Journal & Courier. Věřím svým chlapům. Věřím, že odevzdají vše, co mají, a trenér Painter se nás pokusí dostat do nejlepší pozice. Soustředím se na první zápas a dávám vše, co mám.

Monarchs získali titul Conference USA v základní části se skóre 13-5 v ligové hře, poté vyhráli třikrát o šest bodů nebo méně během tří po sobě jdoucích dnů, aby získali mistrovství v konferenčním turnaji.

Škola není v turnaji NCAA od roku 2011, kdy šli druhý rok po sobě do druhého kola.

Měli jsme mnoho úspěchů, ale jedinou prahovou hodnotou, kterou jsme nepřekročili, byl turnaj NCAA, řekl podle The Virginian-Pilot hlavní trenér šestého ročníku Jeff Jones. Takže to udělat je určitě naplňující. Jsme ale hrdí na to, co jsme za posledních pět let dokázali. Ale nechceme mít jen dobré hry a nechceme mít jen dobré sezóny. Chceme být silným programem a být faktorem rok co rok.

Starý strážce Old Dominion BJ Stith-jehož otec Bryant Stith měl 10letou kariéru v NBA a slouží jako asistent trenéra ODU-v průměru 16,9 bodů a 7,4 doskoků na zápas, oba týmové maxima.

Spoluhráč Ahmad Caver je druhý v týmu s 16,5 body na zápas. Vede Monarchy při asistencích (5,6) a krade (1,4) za hru.


Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete živě streamovat premiéru v sezóně 8 premiéry hitové reality série TLC My 600 Lb Life online bez kabelu.

Jak mít konečnou hru na schovávanou (venku). Vždy jste byli vybráni jako hledači, protože jste na Hide-and-Seek tak špatní? Nebo jste vždy chyceni jako první, protože nemůžete myslet na dobré úkryt ...

Jak nosit nadměrné boty. Někdy jsou boty, které dostanete, nadměrné. Ať už je to dárek nebo si je koupíte sami, nadměrné boty jsou vždy bolestivé, ale vždy jim lze pomoci. Určete rozdíl mezi touto obuví a ...

Jak se sbalit na výlet za pozorováním velryb. Ať už pozorujete velryby ze břehu nebo se vydáváte na plavbu, pečlivé plánování je při balení na cestu za velrybami zásadní. Chcete -li ze své cesty dostat maximum, budete chtít přinést různé ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Greg Hardy vs. Volkov, Zabit vs. Kattar a všechny zápasy UFC Fight Night Moskva online v USA.