Jak se dívat na play -off NFL bez kabelu 2021

Náhled hodinek play -off NFL

Getty Josh Allen a Buffalo Bills se zúčastní víkendu divoké karty Indianapolis Colts.Playoffs NFL 2020 startuje tento víkend břidlicí šesti her, z nichž každá slibuje pořádný úder.Všechny hry play -off budou vysílány buď na CBS, Fox, NBC nebo ESPN, zatímco některé budou mít alternativní vysílání, například Bears vs Saints (CBS a Nickelodeon) a Ravens vs Titans (ESPN, ESPN2, ESPN+ , Volná forma).Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z každé hry play -off NFL online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Všechny hry a alternativní vysílání: FuboTV

Poznámka: CBS, Fox a NBC žijí na většině trhů, včetně každého města NFLMůžete sledovat živý přenos CBS, NBC, Fox, ESPN, ESPN2, Nickelodeon, Freeform, NFL Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, každou hru play off NFL můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat určité hry (v závislosti na kanálu) na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení , i když je nezaznamenáte.
Všechny hry, ale ne všechna alternativní vysílání: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS, Fox a NBC žijí na většině trhů, včetně každého města NFL

jak dlouho tenisky vydrží

Můžete sledovat živý přenos CBS, NBC, Fox, ESPN, ESPN2, Freeform a dalších 65 a více televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, každou hru play off NFL můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Hry CBS: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFL

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

jak trefit tenisové podání

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, hry CBS, včetně Super Bowlu, můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


Hry CBS: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFL

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, hry CBS, včetně Super Bowlu, můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Vysílání „Mezi řádky“ Ravens vs Titans: ESPN+

Hra s divokými kartami mezi Havrany a Titány bude mít několik speciálních vysílání, včetně Mezi řádky , ve kterém se mimo jiné představí Laura Rutledge, Mina Kimes, Dan Orlovsky a Marcus Spears. Vysílání bude zahrnovat analýzu, analytiku a diskuzi o kurzech ... prezentované v neformálním konverzačním formátu než tradiční televizní vysílání.

Kdokoli v USA může sledujte toto vysílání žít na ESPN+ přímo zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých sportů (vysokoškolský basketbal, univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal atd.), Každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 5,99 $ za Měsíc.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

sledujte bet awards 2019 online zdarma

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, v aplikaci ESPN můžete sledovat živé vysílání „Mezi řádky“ Ravens vs Titans na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

domov pro prázdniny cbs

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Chargers vs Bengals naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Preview NFL Playoffs 2021

Obhájce titulu v Super Bowlu Kansas City Chiefs zajistil špičkové osivo AFC, zatímco nejpravděpodobnější místo v NFC si zajistili MVP Aaron Rodgers a Green Bay Packers. Oba týmy budou tento víkend odpočívat, každý si vydělá osamělý bye své divize.

Zde je pohled na hry, které se mají konat během víkendu Wild Card:

Hry AFC:

No. 7 seed Indianapolis Colts (11-5) at No. 2 seed bills (13-3) (sobota)

Josh Allen a Bills se v jedné z víkendových zajímavějších her utkají s Philip Rivers a Colts. Bude to druhé play-off v Allenově kariéře a může to znamenat finální zápas pro Rivers, který připustil, že jeho 17letá kariéra by mohla po této sezóně možná skončit. Jedním z klíčových zápasů této hry, na které se budeme dívat, bude Colts corner Xavier Rhodes on Bills wideout Stefon Diggs, který NFL na recepcích (127) a přijímacích yardech (1535). Účty jsou doma 6,5 ​​oblíbeného.

Semeno č. 5 Baltimore Ravens (11-5) u osiva č. 4 Tennessee Titans (11-5) (neděle)

Ryan Tannehill a Lamar Jackson se znovu setkají v play -off. Titáni vstoupili do poslední sezony Baltimoru a vyhráli 28-12, a nyní budou Jackson a společnost návštěvníky. Havrani vstupují do této hry na sérii pěti výher a budou mít plné ruce práce s obranou proti spěchajícímu vůdci NFL Derricku Henrymu, který v této sezóně získal 2 027 yardů na zemi. Henry měl v průměru 5,4 yardů za přenos a bude čelit obraně Baltimoru, která byla proti běhu 8., což umožňovalo 108,8 yardů za hru na zemi.

Č. 6 osiva Cleveland Browns (11-5) na 3. místě osiva Pittsburgh Steelers (12-4) (neděle)

profesionálních tenistů

Až se Ben Roethlisberger a Steelers postaví Bakerovi Mayfieldovi a Brownům, bude to veterán ztvrdlý v bitvě proti mladému up-and-comer. Pod hlavním trenérem prvního ročníku Kevinem Stefanskim se Cleveland poprvé představil v play-off, ale po pozitivním testu na COVID-19 bude Stefanski chybět v první sezóně v týmu od roku 2002. Jak moc absence trenéra ovlivní Mayfielda, který bude hrát play-off debut, by mohl být klíčovým faktorem této hry.

Hry NFC:

No. 6 seed Los Angeles Rams (10-6) at No. 3 Seattle Seahawks (12-4) (sobota)

Tito dva rivalové z NFC West plivali své sezony, přičemž každý tým vyhrál doma. Berani mohou být stále bez začínajícího zadáka Jareda Goffa, který se stále vzpamatovává ze zlomeného palce. Hlavní trenér Sean McVay neprozradí, zda záložní John Wolford zahájí svou druhou kariéru až do doby hry, ale tato hra by měla přijít na to, zda dominantní obrana LA může obsahovat Russella Wilsona. Pod vedením Aarona Donalda a Jalena Ramseyho berani jsou v první trojce v každé hlavní obranné kategorii, žebříček č. 1 ve většině, včetně totální obrany. Pokud mohou obsahovat Wilsona, může být jedno, kdo je pod středem.

Semeno č. 5 Tampa Bay Buccaneers (11-5) v týmu č. 4 Washington Washington Football Team (7-9) (sobota)

Tom Brady je zpět v play off a bude čelit Celková obrana č. 2 v lize ve Washingtonu. Vedený obranou nováčkem Chase Youngem a v útoku veteránským zadákem Alexem Smithem, Washington se vplížil do play -off poté, co minulý týden zajistil korunu NFC East. Smithovo zotavení ze zranění nohy, které téměř skončilo jeho kariéru a jeho následná startovní role, bylo zatím jedním z nejlepších příběhů v lize a postavit se proti Bradymu vytváří konečný scénář David vs Goliáš, díky kterému by se měl stát tento nejlákavější víkendové soutěže.

No. 7 Chicago Bears (8-8) at No. 2 New Orleans Saints (12-4) (Sunday)

Medvědi vzali Svaté do prodloužení, když se tyto dva týmy setkaly během základní části, a New Orleans zvítězilo 26-23. Nick Foles byl tehdy v centru Chicaga, ale tady tomu tak nebude, protože Mitch Trubisky je zpět uprostřed. Trubiskyho mobilitu, spolu s nedávným úspěchem Davida Montgomeryho (má 598 yardů a celkem osm přistání v posledních šesti zápasech) budou muset držet Svatí pod kontrolou, pokud se chtějí vyhnout rozrušení. Brees už nedokázal házet míč dolů tak dobře, jako dříve, ale měl by být schopen využít výhodnou obranu Bears, která bude pravděpodobně bez začínajícího linebackera Roquana Smitha.


Populární Problémy

Jak vyrobit citronový bleší sprej. Citron je skvělý způsob, jak odpuzovat a zabíjet blechy, pokud s nimi máte doma potíže. Mnoho přírodních sprejů proti blechám obsahuje citrusový extrakt zvaný D-limonen, který tyto kousavé brouky odpuzuje a zabíjí. Tvorba...

Jasné myšlení může být občas výzvou pro každého a ještě těžší je, když se cítíte ve stresu, zdrceni a unaveni. Pokud se cítíte nesoustředění nebo zdrceni, udělejte si chvilku odpočinku, udělejte si v myšlenkách pořádek a řešte ...

Teen sensation Emma Raducanu, debutující v hlavní remíze na US Open, nastoupí v úterý v prvním kole se Stefanie Voegele. Raducanu měl zpočátku hrát Jennifer Brady, ale Američanka musela kvůli zranění odstoupit.

Zjistěte, jak sledovat premiéru filmu The 100 online dnes večer.

Jak se bavit se svými přáteli (dospívající dívky). Máte pocit, že každý pátek večer trávíte posezením se svými dospívajícími kamarádkami a snažíte se vymyslet něco, co byste dělali? To může být docela nudné a frustrující - a rychlé ....

Jak chodit s nevidomým. Lidé, kteří jsou slepí, dokážou dokonale chodit sami. Existují však případy, kdy je vyžadován vidící průvodce. Pokud potřebujete někam vést nevidomého, existují některé základní ...