Novak Djokovič zvažoval odchod ze zápasu proti Fritzovi, není si jistý, zda bude hrát 4. kolo

Novak Djokovič je léčen

Novak Djokovič je léčenNovak Djokovic vedl USA Taylora Fritze o dvě sady k lásce během pátečního zápasu třetího kola, kdy utrpěl zranění břicha. Srb vyhrál další dva sety, než vyhrál rozhodujícího, a nyní ukázal, že vážně zvažoval odchod ze zápasu.tejpování tenisového lokte sami

Během rozhovoru po zápase Djokovič uvedl několik podrobností o tom, jaké to bylo, když utrpěl zranění. Světová jednička se během třetího a čtvrtého setu jen stěží mohla hýbat nebo otáčet pasem, což vysvětluje jeho zdánlivě bezvýznamnou tvorbu střel v tomto období.„Jak jsem cítil začátek třetího setu, když jsem dostal svůj první lékařský časový limit, v hlavě jsem opravdu silně debatoval o tom, že po dvou zápasech odejdu, protože jsem se nemohl hýbat. Nemohl jsem se otočit ani vrátit, “řekl Novak Djokovic.

S pláčem, co se týče pokračování turnaje, nemám velké zkušenosti: Novak Djokovic

Novak Djokovic hrál po zranění, aby porazil Taylor Fritz v pěti setech

Novak Djokovic hrál po zranění, aby porazil Taylor Fritz v pěti setechNovak Djokovič dále prozradil, že se v pátém setu po ošetření cítil lépe. Vyjádřil však pochybnosti o tom, zda se dokáže včas vzpamatovat ze svého střetu ve čtvrtém kole proti Miloši Raonicovi.jak léčit bolest tenisového lokte
„Myslím, že je to slza. Nemám velké zkušenosti se slzami, pokud jde o pokračování v turnaji, takže je pro mě v tuto chvíli v oblacích, zda se chystám do 2 dnů vstoupit na kurt, “řekl Djokovič.

Níže je videoklip k bodu, kde si Novak Djokovič zdánlivě poranil břicho. Byl chybný na forhendové straně od základní čáry, což způsobilo, že ztratil rovnováhu a uklouzl. Od té chvíle byl Srb viditelně v nepohodlí, když se svíral v oblasti pasu, než dostal ošetření zraněné části těla.Taylor Fritz využije fyzických problémů Novaka Djokoviče tím, že nabije třetí a čtvrtou sadu, aby vynutil rozhodování. Djokovic ale dokázal udržet nepohodlí na uzdě dostatečně dlouho, aby si v pátém našel další rychlostní stupeň a vyhrál jej 6-2.

Srb drží nad svým dalším soupeřem Milošem Raonicem rekord 11: 0, když s Kanaďanem prohrál jen tři sety. Djokovič ale nyní závodí s časem, aby byl plně připraven na svůj zápas čtvrtého kola na Australian Open 2021. Pokud je jeho zranění skutečně roztržením břicha, je nepravděpodobné, že by se za dva dny uzdravilo.

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním potomků online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Může Nadal zvítězit nad svým největším rivalem a získat v Římě svůj 9. titul? Nebo si Djokovič zaregistruje svůj 3. titul roku?

5 nejstarších šampionů French Open Ladies Singles na French Open.

Jak vyrobit salát z mořských řas. Mnoho lidí váhá vyzkoušet mořské řasy, ale ve skutečnosti je to vynikající jídlo. Mořské řasy mají nízký obsah tuku a kalorií a jsou vynikajícím zdrojem minerálů, včetně vápníku a železa. Https://www.bbcgoodfood.com/howt ...