Recenze Nike Air Zoom Ultrafly: Cena, specifikace a vše ostatní, co potřebujete vědět

Recenze Nike Air Zoom Ultrafly

Nike Air Zoom Ultraflypravidla dvouhry ve stolním tenise

Příští měsíc máme French Open. Všichni tenisoví fanoušci by na tento turnaj čekali už nějakou dobu. Připravit se na Grand Slam, Společnost Nike uvedla na trh Ultrafly 9. března 2016. Nike Air Zoom Ultrafly má revoluci v tenisu. Nike při výrobě této nádherné tenisky vynaložila obrovské úsilí.Tato obuv čerpá inspiraci od sportovců, amerického fotbalu a světového fotbalu. Nike Air Zoom Ultrafly je výsledkem tohoto dokonalého sloučení obrazu.

Pokud jde o design, není to jako vaše běžné tenisky. Nikdy předtím jsme nic takového neviděli. Tato obuv vypadá méně jako tradiční tenisová obuv a spíše jako kopačka na fotbal. Nike prolomila všechny hranice v tenisovém světě. Nike Air Zoom Ultrafly mění hru.Podle hlavního designéra tenisové obuvi Nike Michaela Huiho bylo počátečním návrhem návrhu postavit a raketová loď pro sport. Dodává: Myslíš vizuálně. Spojení obou tenisových bot a dráhových hrotů bylo bodem vznícení toho, čím se měla raketa stát.Pokud byste to chtěli přirovnat k běžecké obuvi, připomíná to Nike's LunarEpic. Pokud jde o fotbal, vypadá to jako tradiční kopačky Nike s límcem Dynamic Fit.

Tenisová obuv je vyrobena z materiálu Flyknit. Tento pevný a lehký materiál nabízí velmi pohodlný svršek. Asymetrický šněrovací systém pomáhá při rozptýlení napětí krajky. Střih je vynikající. Je to jako nosit kopačky s „tenisovou úpravou“. Prodyšnost této boty je díky svršku Flyknit úžasná.Vidíme také kabely Dynamic Flywire, které poskytují bezkonkurenční uzamčení. Manžeta kotníku v botě také pomáhá zajistit uzamčení. V těchto botách se můžete snadno pohybovat rychle. Nemuseli byste se bát ani o stabilitu. Ultrafly zde odvádí dobrou práci. Materiál je měkký a nabízí pohodlí jako ponožka. Pomáhá také lepší mobilitě na hřišti.

Flyknit Horní

Phylonová pěna v oblasti mezipodešve nabízí lepší lehké odpružení. V Ultrafly také vidíme revoluční tlumicí systém Nike Zoom Air. Společnost Nike vědecky umístila tyto „vzduchové kapsy“ do oblasti paty a přední části chodidla. Tyto jednotky fungují bezproblémově s podešví Pebax a tím maximalizují odpružení. Odpružení je také velmi citlivé. Navíc ochrana proti nárazu, kterou nabízí Ultrafly, je nejvyšší. To je v tenise vždy plus.

Na podešvi vidíme upravený vzor rybí kosti, který přináší úrovně blogování mysli na trakci na tvrdém povrchu. Společnost Nike uvedla tuto botu na tvrdý i antukový kurt.Vzorovaná podešev pro lepší trakci

Tato inovativní tenisová obuv by měla vnést do sportu nový rozměr. Je to cíl pro energického tvůrce hry. Tato obuv je skvělá pro amatéry i začátečníky.

Nike Air Zoom Ultrafly se prodává za 220 dolarů tj. kolem 15 000 INR. Dostupnost v Indii je TBA.

Kupte si boty Nike online

Sečteno a podtrženo: Zvyšte své tempo s Ultrafly.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hru Birmingham Iron vs Atlanta Legends AAF online zdarma.

Zde je návod, jak můžete sledovat film „Tajemství sirných pramenů“ online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Rhode Island vs Davidson online bez kabelu. Berani jsou 11-2 ve hře A-10, zatímco Davidson je 7-6.

Showtime série „Černé pondělí“ se vrací do 2. série v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody v přímém přenosu online, pokud nemáte kabel.

John McEnroe věří, že Novak Djokovic bude na olympijských hrách v Tokiu poražen, a nebude tak schopen dokončit kalendář Golden Slam.