Prague Challenger 2020: Stan Wawrinka vs Michael Vrbensky náhled, head-to-head & prediction

Stan Wawrinka

Stan Wawrinka

Nejlepší nasazený Stan Wawrinka se zatím v pražském Challengeru snažil předvést to nejlepší. Wawrinka v každém ze svých zápasů vypustil sadu na cestě do semifinále, kde převezme zástupný znak Michaela Vrbenského.

Trojnásobný vítěz Slamu sklouzl na 17. místo žebříčku ATP ve dvouhře a odhlásil se z tvrdé sezóny. Wawrinka se nyní připravuje na French Open tím, že absolvuje nějaké zápasové tréninky na antuce, ale z půlroční pauzy se ještě nedokázal setřít ze rzi.

Vítěz Davisova poháru 2014 se během prvních tří zápasů v Praze silně potýkal s Romanem Safiullinem, Oscarem Otte a Sumit Nagal. Nagal a Otte dokonce vzali první sadu svých zápasů s velkým náskokem, než Wawrinka našel svou 'A' hru právě včas, aby zůstal v soutěži naživu.

Přestože mezi Stanem Wawrinkou a 405. Michaelem Vrbenským existuje obrovská mezera v žebříčku, český mladík není žádný posunovač.

Michael Vrbensky

Michael Vrbensky

Vrbensky vyhrál své první a druhé kolo zápasy ve dvou setech, proti Daniel Masur a Steven Diez, resp. Nymburský hráč poté ve třetím kole získal náskok, ve čtvrtfinále porazil Eliase Ymera skóre 6-2, 3-6, 6-4.

Vrbensky nemá mnoho zkušeností s hraním na seniorské úrovni, ale letos má na antuce slušnou bilanci vítězství a ztrát 9: 3.


Stan Wawrinka vs Michael Vrbensky proti sobě

Stan Wawrinka bude poprvé bojovat s Michaelem Vrbenským

Stan Wawrinka bude poprvé bojovat s Michaelem Vrbenským

Michael Vrbensky je stále nováčkem na turné a do Prague Challengeru vstoupil pomocí zástupného znaku. Na druhou stranu, Stan Wawrinka je mnohonásobný grandslamový šampion a bývalý světový hráč číslo 3.

Oba hráči se na turné nikdy nekřížili, což by pro dvacetiletého hráče mohlo být výhodou. Wawrinka toho o hře Vrbenského moc neví, zatímco Čech může analyzovat styl bývalého šampiona Australian Open a připravit solidní strategii.

Wawrinka hraje tenis zaměřený na útok, což může někdy vést k příliš mnoha nevynuceným chybám. Také se snažil dobře načasovat své střely v úvodních sadách dosud odehraných zápasů na Prague Challenger.

cvičení ke zmírnění bolesti tenisových loktů

Vrbensky mezitím hraje svůj nejlepší tenis na antuce a mohl by Wawrinku nechat zaplatit za své chyby.


Predikce Stan Wawrinka vs Michael Vrbensky

Stan Wawrinka

Stan Wawrinka

I když v pražském Challengeru dosud nebyl na tom nejlépe, Stan Wawrinka je hráčem velkého zápasu a lze jej podpořit porážkou Michaela Vrbenského v semifinále.

První set tohoto zápasu bude pro oba hráče velmi zásadní. Pokud se Vrbenskemu podaří brzy získat vedení, mohl by do hry vnést faktor únavy. Tento týden Švýcar odehrál sérii tří setterů a další by ho mohl nechat zbaveného energie.

Pokud však Wawrinka najde svůj nejlepší tenis hned na začátku, mohl by se zápas celkem rychle přejít.

Předpověď : Stan Wawrinka k vítězství ve dvou setech.

Podrobnosti zápasu

Turnaj: Praha Otevřeno 2020

Místo: Praha, Česká republika

Kategorie: ATP Challenger 125

Povrch: červený jíl

Finanční odměna: 137 560 EUR

Načasování zápasu: 11:00 SELČ, 14:30 IST

Populární Problémy

Protože dnes začíná finále světového turné ATP, pojďme se podívat na pět zápasů, na které se můžete těšit.

Sloane Stephens se v úterý na US Open 2020 v prvním kole utká s vracející se Mihaelou Buzarnescuovou. Stephens v roce 2020 vyhrál pouze jeden zápas, zatímco Buzarnescu nehrál celý rok kvůli zranění.

Pokud žijete v USA, můžete ve čtvrtek sledovat čtvrtfinálové utkání Real Madrid vs Real Sociedad Copa del Rey.

Chcete zapůsobit na své přátele - nebo - chcete vyzkoušet něco nového? Toto je místo. Poznámka: tyto závady jsou pouze pro SM64. (ne verze DS) Tato závada funguje pouze u N64: (omlouvám se majitelům Wii a Wii U) zkuste hru pomalu zvednout ...

Jak přimět vaši lásku, aby vás milovala. Milovat někoho je normální věc. Poznat jiného člověka a udělat ho takovým, jako jste vy, vyžaduje hodně úsilí. Nemůžeš někoho přinutit, aby tě miloval. Láska je kouzelná věc. Existují však ...

Exoskeleton humra může ztěžovat vyjmutí masa na vaření nebo spotřebu. Humrová vidlička a louskáček na loupání humrů usnadní přístup k masu v malých zákoutích, ale můžete použít obyčejné ...