Olympijské hry v Riu 2016 Tenis: Šampionky French Open Caroline Garcia a Kristina Mladenovic byly vyřazeny

Caroline Garcia (vlevo) a Kristina Mladenovic z Francie během sobotního zápasu čtyřhry 1. den olympijských her v Riu 2016 v olympijském tenisovém centru v brazilském Rio de Janeiru v sobotu

Caroline Garcia (vlevo) a Kristina Mladenovic z Francie během svého deblového zápasu 1. den olympijských her 2016 v olympijském tenisovém centru v brazilském Rio de Janeiru v sobotu

Tenisová událost se koná v olympijském parku Barra v Olympijské hry v Riu 2016 byli šampióny French Open a silnými uchazeči o medaile obrovským šokem Caroline Garcia a Kristina Mladenovic byli v sobotu vyřazeni v prvním kole čtyřhry žen. Japonci Misaki Doi a Eri Hozumi byli strůjci jejich pádu, kteří poslali druhé balení semen, 6-0, 0-6, 6-4 za 1 hodinu 38 minut.

Pokud jde o celkový počet bodů, byla to docela těsná soutěž, když japonské duo vytlačilo francouzský tým 65-61. Právě jejich schopnost vzpamatovat se v největší okamžiky jim přinesla bohaté dividendy. Zatímco nenasazený kombajn proměnil čtyři ze svých pěti šancí na brejkbol, Garcia a Mladenovic mohli získat pouze 33% úspěšnost na brejkboly, když proměnili skrovné 3 z 9.

Budou ponecháni ve svých šancích, zejména v rozhodujícím, kde se prosily čtyři šance, zatímco Japonci se vrhli na jediný bod zlomu, který dostali.

Bezpochyby to byl největší rozruch dne v tenise, protože francouzské dívky spojily své síly s jediným cílem získat olympijskou medaili a byly jednou z nejvýznamnějších umělkyň ve čtyřhře žen v tomto roce. Během antukové sezóny prskali a doma získali čtyři tituly, které vyvrcholily korunou Roland Garros.

Radwanská, Ivanovič kouše prach

Vyřazení Garcia-Mladenoviče zakrývá den ohromujících výsledků z tenisu, protože přední jména pokračovala v brzkém odchodu. Čtvrté semeno dvouhry žen Agnieszka Radwanska bylo jedním z největších jmen z losování jednotlivců, kteří se připojili k exodu.

Svět č. 5 klesl 4-6, 5-7 na čínský svět č. 64 Saisai Zheng. Polák byl během zápasu zlomen třikrát.

Bývalý šampion French Open Ana Ivanovic Bohatství nebylo o nic lepší, když klesla 6-2, 1-6, 2-6 na deváté nasazené Carle Suarez Navarro ze Španělska.

Do losování dvouhry žen vstoupil do druhého kola další Číňan. Čtvrtfinalista Australian Open Zhang Shuai zachránil až tři mečboly, aby vyhnal světovou jedničku 15 Timea Bacsinszky ze Švýcarska, 6 (4) -7, 6-4, 7-6 (7). Zápas trval maraton 2 hodiny 52 minut.

Dimitrov, Nishikori vítězí

Na pánské straně se trhák úvodního kola ukázal jako tlumič jako Grigor Dimitrov Bulharska sestoupila pokorně k devátému nasazenému Marinu Čiličovi, 1-6, 4-6. Ale čtvrté semeno Kei Nishikori neměl takové problémy, jako Japonci křižovali k vítězství 6-2, 6-4 nad španělským Albertem Ramosem-Vinolasem.

Populární Problémy

Ať už jste na trhu nebo mimo trh, zde je několik různých způsobů, jak sledovat živý přenos hry Steelers vs Jaguars dnes.

Nadalův výkon na Barcelona Open odpoví na spoustu otázek kolem jeho formy v jílovém kurtu.

Jak se udržovat v kondici. Zůstat fit je skvělý způsob, jak si zlepšit náladu a celkové zdraví. Mnoho lidí bojuje s tím, aby se časem udrželi ve formě, ale výhody fitness rozhodně převažují nad náklady. S trochou odhodlání a motivace můžete ...

Mistr světa č. 7 a 2019 US Open Bianca Andreescu je poprvé po dvou letech v New Yorku. V prvním kole US Open 2021 se utká se stříbrnou medailistkou z Tokia Viktorijou Golubičovou.

Udělejme to jednou provždy. Pojďme zjistit, kdo je největším mužským tenistou všech dob (GOAT), vynechat všechny pocity a místo toho použít všechny statistiky.

V roce 2021 bude Velká 3 mužského tenisu - Novak Djokovič, Rafael Nadal a Roger Federer - pokračovat ve svém boji o jedny z největších rekordů v historii tohoto sportu.