„Roger Federer je hráčem stavu Jordánska“ - Kyrgios o tom, proč jsou Švýcaři stále KOZOU, a nikoli Rafaelem Nadalem

Rafael Nadal po prohře s Rogerem Federerem na Wimbledonu 2019Roger Federer držel v očích mnoha lidí výhradní vlastnictví titulu „GOAT“ (Greatest of All time). Když však téměř rok chyběl v akci, spolu s pokračujícím úspěchem Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče, status švýcarského Maestra se dostal pod skener více než kdy jindy.

Na nedávno skončeném French Open vyrovnal Rafael Nadal rekordní bilanci 20 grandslamových titulů Rogera Federera. Pro mnohé Španěl oprávněně tvrdil, že je po boku Federera jedním z „KOZŮ“. Jiní měli pocit, že Nadal si zaslouží výhradní vlastnictví titulu vzhledem k jeho nepřekonatelným činům v Paříži.Nick Kyrgios nepřekvapivě nespadá do žádné z těchto dvou kategorií. V rozhovoru s Coreym Williamsem na Courtside Huddle se Australan vyjádřil k aktuálnímu stavu Velké 3 a odhodil váhu za Rogera Federera.

Nick Kyrgios, známý jako vášnivý basketbalový fanoušek, přirovnal postavení Rogera Federera v tenise ke stavu legendárního hráče NBA Michaela Jordana. Pro Australana zůstává Federer „KOZOU“ díky své dominanci na každém povrchu a díky svému jedinečnému stylu hry.Hodně hráčů vám řekne, že Rafa je KOZA, Novak je KOZA, ale podle mého názoru si myslím, že Federer je stále (KOZA), řekl Kyrgios. Myslím, že je téměř stavovským typem Jordánu (hráč). Byl jakýmsi hlavním chlapíkem, který byl, jak víte, tak dominantní na každém typu povrchu. Myslím, že způsob, jakým tuto hru hraje, je něco zvláštního.

Roger Federer je nejdominantnějším hráčem všech dob, ale v této době je to vlastně Rafael Nadal: Nick Kyrgios

Roger Federer a Rafael Nadal na Laver Cupu 2019

Navzdory tomu, že si Nick Kyrgios nevyšel s Rafaelem Nadalem nejlépe, vysypal na Mallorcan nesmírnou chválu. Australan chválil především Nadalovo vítězství 13 titulů Roland Garros.

Myslím tím, že jsem nebyl překvapen, když jsem viděl, jak Rafa docela uvolňuje remízu na French Open, pokračoval Kyrgios. To je jeho dvorek, rád si tam hraje. Upřímně můj názor - nemyslím si, že bychom něco takového ve sportu ještě někdy viděli. Někdo tak dominantní na jednom povrchu. Je tu s tím největším ze všech.

Roger FedererNavzdory tomu, že Kyrgios označil Rogera Federera za nejdominantnějšího hráče všech dob, uznal, že Rafael Nadal byl v této době nejdominantnějším hráčem.

Podle mého názoru jsem hrál všechny tři, všechny čtyři, pokračoval Kyrgios. Andy Murray je také tam nahoře. Podíváte se na Federera, je to nejdominantnější hráč všech dob, ale v této době je to vlastně Rafa.

Rafael Nadal a Nick Kyrgios

Nick Kyrgios a Rafael Nadal měli v minulosti dost problémů, ale to nezabránilo Australanovi komplimentovat Nadalovy úspěchy. Kyrgios věří, že Španěl je „absolutním šampionem“, pokud jde o úroveň 20 titulů Rogera Federera.

Jsem velmi odlišný a měli jsme rozdíly, když jsme hráli navzájem, dodal Kyrgios. Jsme ohniví, jsme konkurenti. Jdeme na sebe. Ale zároveň mu nehodlám nic vzít. Je to absolutní šampión. 20 grandslamů, to je směšné.

Populární Problémy

Zde je kompletní přehled a podrobný průvodce, jak sledovat ESPN Plus na vašem Xbox One.

Odpadlíkové řady jsou náročným cvičením na střední nebo odborné úrovni, které posune vaši základní tělesnou sílu na další úroveň. Pokud už nějakou dobu cvičíte a zjistíte, že pravidelná prkna již nepředstavují výzvu, možná budete chtít ...

Steelers vypadají, že zůstanou neporaženi, když se ve 13. týdnu utkají s Washingtonem. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Jak někomu dát Hickey. Dopřát svému partnerovi hickey uprostřed vášnivého líčení se může cítit úžasně, stejně jako ho hravě označit jako 'své'. Tento článek wikiHow vás naučí, jak někomu dát. Vědět, co ...

Novak Djokovič a Roger Federer patří mezi středeční hvězdy Wimbledonu. Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat bezplatný přímý přenos online.

Leander Paes a jeho spoluhráči fandí VM Ranjeet v zápase Davisova poháru (FILE FOTO) Bangalore - Prodej vstupenek na Asia Oceania Group I Davis.