Odhaleno oblečení Rogera Federera na comeback v Dauhá

Roger Federer

Roger Federer

staré tenisové rakety na prodej

Obrázky oblečení Rogera Federera na nadcházející Katar ExxonMobil Open v Dauhá zveřejnil jeho sponzor oblečení Uniqlo.Federer se dočká svého tolik očekávaného návratu do města na Blízkém východě poté, co byl více než rok mimo sport. Devětatřicetiletý hráč naposledy hrál soutěžní zápas na Australian Open 2020.V tuto chvíli Roger Federer potvrdil svou účast v březnu pro Katar i Dauhá. Před cestou do Dubaje však pravděpodobně bude muset posoudit svůj fyzický stav v důsledku svých námah v Dauhá.

V Dauhá bude Roger Federer nabízet řadu triček Dry-Ex od Uniqlo. Švýcarské tričko má sytě zelenou barvu, zatímco jeho šortky mají světlejší odstín. Existuje také bílá varianta košile se zeleným okrajem kolem okraje rukávů.Outfit dotváří sytě zelený šátek ladící s barvou trička.Roger Federer

Oblečení Rogera Federera do DauháRoger Federer

Zelené tričko Rogera FedereraRoger Federer

Bílé tričko Rogera Federera

Překvapivě Federerovo slavné logo „RF“ na jeho oblečení zatím není vidět, přestože on a Uniqlo loni oficiálně obdrželi od Nike povolení používat logo. Logo „RF“ si našlo cestu na čepici Uniqlo už, ale teprve se uvidí, jestli to bude součástí Federerova oblečení, až se postaví na soud v Dauhá.

Švýcarův výběr obuvi a ponožek zatím nebyl zveřejněn a mnozí si kladou otázku, zda bude sportovat trenéry Nike, nebo konečně začne používat obuv japonské značky.

Roger Federer je nejslavnějším singlistou Qatar Open se třemi tituly (2005, 2006 a 2011). Letos ale švýcarská legenda vstoupí do turnaje jako druhý nasazený za Dominicem Thiemem.

Zahájení turnaje 2021 Qatar Open je naplánováno na 8. března a ve stejný den se očekává, že se kurtu zúčastní švýcarský maestro.

Zelená byla v minulosti pro Rogera Federera šťastnou barvou

Roger Federer s titulem Miami Open 2019

Roger Federer s titulem Miami Open 2019

Zelená byla v poslední době pro Rogera Federera příznivou barvou.

Federer v tričku a saku z mátově zelené barvy sestavil na Miami Open 2019 nezapomenutelný běh titulu. Dvacetinásobný major šampion také na událostech 2017 Indian Wells a Miami vynesl zelené oblečení a vyhrál oba.

Dva z Federerových posledních čtyř velkých titulů (Slams a Masters 1000) mají zelenou. Zelená je mimochodem také jedním z nejpreferovanějších odstínů Novaka Djokoviče; Srb vyhrál mnoho Slamů sportovních barev.

Když to řekneme, zbývá zjistit, jak Federerovo tělo reaguje na požadavky turné poté, co strávil více než rok stranou. Vzhledem k těžkému roku, který má za sebou, čekat na trofej v Kataru může být tentokrát příliš náročné - i když na sobě má šťastnou zelenou.

Populární Problémy

The College of the Ozarks se rozhodla již nenosit týmové uniformy, které vyrábí Nike v reakci na novou reklamu společnosti.

Orli a Jaguáři se setkají ve čtvrtek večer na přípravném zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat živý přenos výzvy NBA Rising Stars Challenge 2019 na počítači, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení.

Jste připraveni na konečný výlet? Chcete vidět Aljašku jako málokdo? Zažíváte bezkonkurenční turistiku, plavbu lodí a divokou zvěř? Dálnice Jamese W. Daltona, zkráceně Dalton Highway, nabízí toto vše a ještě mnohem více. Cesta byla ...

Č. 9 BYU nastupuje na č. 21 Boise State v obrovském pátečním fotbalovém zápase. Zde jsou možnosti, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry.

Napájecí jednotka (PSU) je jednou z mála položek v elektrickém zařízení, která ovlivní spolehlivost celého vašeho systému. Je to často nejvíce podhodnocená a podceňovaná součást jakéhokoli zařízení, přesto jedna z prvních ...