Roland Garros 2021: Stefanos Tsitsipas vs John Isner náhled, souboj a předpověď

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (5) Stefanos Tsitsipas vs. John Isner

Datum: 4. června 2021

Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : 17 171 108 €

Načasování zápasu: Ne před 21:00 místního času, 19:00 GMT, 15:00 EST, 12,30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Stefanos Tsitsipas vs John Isner

Stefanos Tsitsipas pokračoval ve svém silném začátku kampaně Roland Garros s jasným vítězstvím ve dvou setech nad Pedrem Martinezem ve druhém kole. V pátek se ve třetím kole utká s Američanem Johnem Isnerem s velkým porcí.

Tsitsipas hraje v posledních týdnech skvělý tenis a získává tituly v Monte Carlu a Lyonu. Do Roland Garros vstoupil s nádhernou bilancí 16-3 vítězství na antuce a nejeví žádné známky zpomalení.

John Isner

John Isner

Isner v roce 2021 nehrál mnoho tenisu, ale Američan vypadal na antuce působivě. Vítězství nad Andrey Rublevem a Roberto Bautistou Agutem před Roland Garrosem by ho naplnilo sebevědomím.

Přenesl to na French Open, kde na cestě do třetího kola porazil Sama Querreyho a Filipa Krajinoviče ve dvou setech.

Stefanos Tsitsipas vs. John Isner hlava-nehlava

John Isner vyhrál první dvě střetnutí proti Stefanosu Tsitsipasovi, ale od té doby si Řecko vybojoval tři vítězství v řadě. Tsitsipas tedy vede proti sobě 3: 2.

Predikce Stefanos Tsitsipas vs. John Isner

Tsitsipas bude pokračovat ve své dobré formě

Tsitsipas bude pokračovat ve své dobré formě

Stefanos Tsitsipas zahájil svou kampaň v Paříži solidně, ale ve třetím kole ho čeká první skutečný test proti Johnu Isnerovi. Američanova silná služba a vyrovnanost ve chvílích krize byly hlavními důvody jeho letošního úspěchu na antuce.

Tento týden se Tsitsipasovi také podařilo zůstat solidní při podání, i když si vždy neudržel chladnou hlavu ve velkých bodech. Promarnil 10 z 18 příležitostí k bodu zlomu, které se mu naskytly ve druhém kole proti Pedru Martinezovi, a bude muset očistit svůj čin před silným serverem v Isneru.

Řecký hráč je ze země silnější a bude se snažit zaútočit na druhé Isnerovo podání. Pokud se Tsitsipasovi podaří udržet nevynucené chyby na uzdě, měl by být schopen vyhrát.

Předpověď: Stefanos Tsitispas k vítězství ve čtyřech setech

Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Není třeba se nechat zahanbit špinavým párem Skechers, protože čištění bot je snadný proces, který okamžitě zlepší váš styl. Existují různé způsoby čištění vašich Skechers, v závislosti na tom, z jakého materiálu jsou ...

Ben Rothenberg, Marion Bartoli a Noah Rubin nedávno vyhodnotili šance Rogera Federera na vítězství v Slamu v roce 2021. Z těchto tří je Rothenberg jediný, kdo si myslí, že Federer má větší šanci vyhrát další Slam než Serena Williamsová.

Jak zacházet se zkrouceným krkem u králíků. Pokřivený krk, také známý jako náklon hlavy, je běžný u králíků. Https://www.peteducation.com/article.cfm?c = 18+1803 & aid = 2371 Tento stav má několik potenciálních příčin, včetně bakteriálních infekcí vnitřního ucha. ..

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat novou epizodu Watchmen online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat hru Surviving R. Kelly Part II: The Reckoning online bez kabelového předplatného.

Rezervace na 10 a více hotelových pokojů se považuje za „blok“. Blokové rezervace se hodí na svatby a jiné velké akce, kde bude hodně lidí cestovat mimo město. Chcete -li vytvořit svůj blok, budete chtít připnout ...