5 nejzábavnějších okamžiků historie Wimbledonu

#2 Nick, kontroverzní kampaň Kyrgiosu v roce 2015

Kdo jsi? Jsem Batman!Arogance, drzost a nezralost nejsou věci, které by si člověk spojoval s Wimbledonem, ale jistý 20letý Australan jménem Nick Kyrgios během své kampaně hojně prokázal všechny výše uvedené vlastnosti.

Od přísahání na rozhodčího židle až po souboj s fanynkou se tento mladík přes noc definitivně stal zlým chlapcem tenisu. Při vtipné příhodě uprostřed této kontroverze si Kyrgios, ale pro radu fanouška v tričku Batmana, možná objednal let zpět domů. Ve svém zápase třetího kola se Kyrgios zjevně snažil udržet své vlastní, než se fanoušek v jedné z prvních řad rozhodl vzít věci do svých rukou.Po svém vítězství Kyrgios dále řekl: „Byl to jen fanoušek. Myslel jsem, že byl v zápase klíčový, '. `` Ve skutečnosti v klíčových okamžicích říkal opravdu dobré věci. Myslím, že pomohl. ' Kyrgios dodal: „Než jsem sloužil, vždycky říkal něco jako:‚ Pošlete kulku ‘. V té fázi přemýšlím: „Zkusme to udělat jako opravdu dobré první podání zde“.

Doufáme, Nicku, doufáme, že vám Batman pomůže zmírnit hněv.

Populární Problémy

Donald Young dlouze hovořil o Adria Tour Novaka Djokoviče a o tom, jak se při jeho sledování cítil nepříjemně. Young také věří, že katastrofa Adria Tour bude mít dopad na US Open a další turnaje.Jakých pořadů a filmů se Hulu tento měsíc zbavuje? Naštěstí Hulu necykluje filmy tak často, jako vydává novou sestavu. Podívejte se na seznam zde.

Penn State je uveden v Episode 2 of '24/7 College Football, 'HBO je kolegiátní verze' Hard Knocks '. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Pokud se považujete za uměleckého a rádi byste vynikli, možná si říkáte, jak si nazouvat boty Converse. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak můžete využít své umělecké schopnosti, aby vaše boty byly skutečně jedinečné. Chcete -li přizpůsobit svůj ...